Podróżuj z Freiburg do Dusseldorf

Zorganizuj swoją podróż z Freiburg do Dusseldorf w pociąg, autobus, carpooling

Podróż zewnętrzna
(Podróż powrotna)
1
Poszukiwanie  
Reklama

1 możliwa opcja do przejścia Freiburg do Dusseldorf w pociąg, samochód, autobus

 • Wprowadź daty podróży, aby znaleźć najlepsze dostępne oferty.
Freiburg
Dusseldorf
/
/
 • Uzyskaj stawki

Podróżować Freiburg Dusseldorf

Sposoby transportucarpooling, autobus, pociąg
dystans335 km
Linia bezpośredniatak

Jak przejść od Freiburg do Dusseldorf?

Oferujemy 1 tras w pociąg, autobus, carpooling przygotować podróż Freiburg Dusseldorf, Prezentowane podróże są klasyfikowane według wskaźnika wydajności (mierzonego według liczby zmian, szacowanego czasu trwania, odległości od lotniska do centrum miasta, które obsługuje ...). Będziesz mógł:
 • Sortuj wyniki według trybu transportu (pociąg, autobus, carpooling).
 • Uzyskaj ceny, godziny i czas trwania podróży Freiburg Dusseldorfklikając przycisk „Wyświetl ceny” i określając daty podróży oraz liczbę pasażerów. Uwaga: staramy się zebrać maksymalne stawki z różnych partnerskich witryn turystycznych, aby poinformować Cię w najlepszym razie, ale nie zawsze jest to możliwe.
 • Zlokalizuj miasta Freiburg i Dusseldorf na mapie oraz na trasie Freiburg Dusseldorf i różne punkty korespondencji (Stacja Düsseldorf Flughafen, Stacja Düsseldorf Hbf, Dworzec autobusowy Düsseldorf, Dworzec autobusowy Düsseldorf, Stacja Freiburg (Breisgau) Hbf, ...) klikając przycisk „Szczegóły i mapa”.
 • Znajdź hotel w Dusseldorf

Wszystkie rodzaje transportu Freiburg Dusseldorf

Jeśli wybrałeś już środek transportu, którym chcesz podróżować, przejdź bezpośrednio do dedykowanej sekcji:

Freiburg do Dusseldorf autobus

Ta trasa autokarowa jest obsługiwana bez żadnych zmian pomiędzy Freiburg do Dusseldorf

Firmy autokarowe w Internecie Freiburg Dusseldorf wycieczka

Podróż autokarem Freiburg Dusseldorf obsługuje tylko jedna firma autobusowa: FlixBus.

FlixBus Freiburg Dusseldorf

Można się zastanawiać, czy warto podróżować autobusem między Freiburg i Dusseldorf i jakie mogą być zalety tego środka transportu. Aby zachęcić Cię do autobusu Dusseldorf, oto kilka argumentów, które cię przekonają.

 • Nowoczesne autobusy obsługujące linię Freiburg Dusseldorf mają toalety i wygodne rozkładane fotele, abyś mógł podróżować w optymalnych warunkach.
 • Jeśli czas podróży pomiędzy Freiburg i Dusseldorf i jego 335 km trochę cię martwi, a następnie wybierz autobus nocny Freiburg Dusseldorf co pozwoli Ci zaoszczędzić nocleg w Dusseldorfhotel. Będziesz wtedy mógł odkryćDusseldorf wczesnym rankiem.
 • Trenerzy obsługujący Freiburg Dusseldorf Linia jest w większości wyposażona w system klimatyzacji, który pozwoli ci podróżować w dobrych warunkach w gorące pory roku.

Odjazdy dworców autobusowych w Freiburg

Zaleca się przybycie do Freiburg dworzec autobusowy między 15 a 30 minut przed czasem odjazdu, w zależności od przewoźnika. Ogólnie miejsce docelowe „Dusseldorf”wyświetla się z przodu autobusu wraz z innymi obsługiwanymi miastami. Na koniec przedstaw swój bilet personelowi TRENITALII, który pozwoli ci włożyć walizki do bagażnika, a następnie na pokład.

 • Freiburg, Hauptbahnhof

Przystanki autobusowe po przyjeździe do Dusseldorf

Po przybyciu autobusu Dusseldorf, sprawdź i odbierz swoje rzeczy, aby niczego nie zapomnieć.

 • Düsseldorf

pociąg Freiburg do Dusseldorf

Freiburg Dusseldorf firmy kolejowe

Oto 2 firm kolejowych, które możesz zabrać w podróż Dusseldorf: Deutsche Bahn i SBB CFF FFS.
Deutsche Bahn Freiburg DusseldorfSBB CFF FFS Freiburg Dusseldorf

Jest Freiburg połączony z Dusseldorf z bezpośrednim pociągiem?

Tak Freiburg do Dusseldorf trasa obsługiwana jest przez bezpośredni pociąg. Zachowaj ostrożność, ponieważ może to zależeć od daty podróży do Dusseldorf i może być mniej bezpośrednich pociągów z Freiburg w niektóre dni. Aby sprawdzić ceny i dostępność, uruchom teraz wyszukiwanie Freiburg-Dusseldorf bilet kolejowy na Vivanoda.

Dworce kolejowe z Freiburg

 • Freiburg (Breisgau) Hbf

Dworce kolejowe w Dusseldorf

 • Düsseldorf Flughafen
 • Düsseldorf Hbf

Nocny pociąg Freiburg Dusseldorf

Zamiast przybywać Dusseldorf w nocy i zapłać pokój w hotelu, wolę odejść Freiburg wieczorem z komfortem sypialnego pociągu wyposażonego w koi.

Pociąg regionalny Freiburg Dusseldorf

Pociąg międzymiastowy Freiburg Dusseldorf

Stacja kolejowa jest piękna Freiburg i Dusseldorf są obsługiwane przez pociągi międzymiastowe, które są szybsze niż pociągi regionalne.

Pociąg dużych prędkości Freiburg Dusseldorf

Tego typu pociągi są najgrubszym sposobem podróżowania pociągiem między nimi Freiburg i Dusseldorf z zakresem prędkości od 200 km / h do 350 km / h.

Carpool z Freiburg do Dusseldorf

W przeciwieństwie do innych środków transportu, carsharing nie zapewnia podróżnym określonego rozkładu jazdy. Na pewno masz większe szanse na zdobycie Freiburg-Dusseldorf jeździ w poszukiwaniu z trzydniowym wyprzedzeniem niż miesiąc. Jest to bardziej ostateczne rozwiązanie Dusseldorf,

Carpooling to najnowszy sposób podróżowania, dzieląc się swoją podróżą Freiburg-Dusseldorf z innymi podróżnikami szukającymi tej samej trasy. Zamiast jechać samemu samochodem z Freiburg do Dusseldorf, pozwala kierowcom dzielić koszty podróży z innymi pasażerami.

Którzy przewoźnicy podróżują między Freiburg a Dusseldorf?

Carpooling
W zależności od żądanej daty, Blablacar może oferować oferty do wykonania carpooling Freiburg-Dusseldorf (336 km)
Firmy kolejowe
Deutsche Bahn oferuje linię Freiburg-Dusseldorf Pociąg CityNightLine Pegasus z dworca kolejowego Freiburg (Breisgau) Hbf (657 km od centrum miasta) i obsługuje dworzec kolejowy Düsseldorf Hbf w dniu przyjazdu (1.4 km od centrum)
EuroBahn obsługuje linię z Duisburg do Dusseldorf z odjeżdżającym pociągiem RE3 Duisburg Hbf dostać się do stacji kolejowej Düsseldorf Flughafen (Nadrenia Północna-Westfalia Niemcy)
ÖBB tworzy połączenie kolejowe Duisburg-Dusseldorf Pociąg InterCity (IC) z dworca kolejowego Duisburg Hbf (0.6 km od centrum miasta) i obsługuje dworzec kolejowy Düsseldorf Hbf w dniu przyjazdu (1.4 km od centrum)
FlixTrain oferuje linię z Duisburg do Dusseldorf z odjeżdżającym pociągiem Duisburg Hbf dostać się do stacji kolejowej Düsseldorf Hbf (Nadrenia Północna-Westfalia Niemcy)
SBB CFF FFS obsługuje linię Freiburg-Dusseldorf Pociąg InterCity (IC) z dworca kolejowego Freiburg (Breisgau) Hbf (657 km od centrum miasta) i obsługuje dworzec kolejowy Düsseldorf Hbf w dniu przyjazdu (1.4 km od centrum)
HKX tworzy połączenie kolejowe z Duisburg do Dusseldorf z odjeżdżającym pociągiem Duisburg Hbf dostać się do stacji kolejowej Düsseldorf Hbf (Nadrenia Północna-Westfalia Niemcy)
Firmy autobusowe
Operator autobusowy Onebus zapewnia usługę autobusową z dworca autobusowego Koln do Kolonia i to z Düsseldorf (Nadrenia Północna-Westfalia Niemcy)
FlixBus to operator, który pozwala podróżować po linii między miastem Freiburg (serwis na dworzec autobusowy Freiburg, Hauptbahnhof w 657 km od centrum) i miasta Dusseldorf gdzie autobus podwiezie cię na dworzec autobusowy Düsseldorf znajduje się około 0.3 km od centrum.
Firma autobusowa ADAC PostBus obraca się z dworca autobusowego Koln do Kolonia i to z Düsseldorf (Nadrenia Północna-Westfalia Niemcy)
Sieć Bohr obejmuje linię autobusową między miastem Kolonia (serwis na dworzec autobusowy Köln-Deutz w 1.9 km od centrum) i miasta Dusseldorf gdzie autobus podwiezie cię na dworzec autobusowy Düsseldorf znajduje się około 0.3 km od centrum.
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)