Podróżuj z Freiburg do Erfurt

Zorganizuj swoją podróż z Freiburg do Erfurt w pociąg, autobus, carpooling

Podróż zewnętrzna
(Podróż powrotna)
1
Poszukiwanie  
Reklama

1 możliwa opcja do przejścia Freiburg do Erfurt w pociąg, samochód, autobus

  • Wprowadź daty podróży, aby znaleźć najlepsze dostępne oferty.
Freiburg
Erfurt
/
/
  • Uzyskaj stawki

Podróżować Freiburg Erfurt

Sposoby transportucarpooling, autobus, pociąg
dystans338 km
Linia bezpośredniatak

Jak przejść od Freiburg do Erfurt?

Oferujemy 1 tras w pociąg, autobus, carpooling przygotować podróż Freiburg Erfurt, Prezentowane podróże są klasyfikowane według wskaźnika wydajności (mierzonego według liczby zmian, szacowanego czasu trwania, odległości od lotniska do centrum miasta, które obsługuje ...). Będziesz mógł:
  • Sortuj wyniki według trybu transportu (pociąg, autobus, carpooling).
  • Uzyskaj ceny, godziny i czas trwania podróży Freiburg Erfurtklikając przycisk „Wyświetl ceny” i określając daty podróży oraz liczbę pasażerów. Uwaga: staramy się zebrać maksymalne stawki z różnych partnerskich witryn turystycznych, aby poinformować Cię w najlepszym razie, ale nie zawsze jest to możliwe.
  • Zlokalizuj miasta Freiburg i Erfurt na mapie oraz na trasie Freiburg Erfurt i różne punkty korespondencji (Dworzec autobusowy Erfurt, Busbahnhof am Hauptbahnhof, Haltestelle, Stacja Erfurt Hbf, Dworzec autobusowy Erfurt, Stacja Freiburg (Breisgau) Hbf, Dworzec autobusowy Freiburg, Hauptbahnhof) klikając przycisk „Szczegóły i mapa”.
  • Znajdź hotel w Erfurt

Którzy przewoźnicy podróżują między Freiburg a Erfurt?

Carpooling
W zależności od żądanej daty, Blablacar może oferować oferty do wykonania carpooling Freiburg-Erfurt (339 km)
Firmy kolejowe
Deutsche Bahn oferuje linię Freiburg-Erfurt Pociąg CityNightLine Canopus z dworca kolejowego Freiburg (Breisgau) Hbf (657 km od centrum miasta) i obsługuje dworzec kolejowy Erfurt Hbf w dniu przyjazdu (1.1 km od centrum)
FlixTrain obsługuje linię z Freiburg do Hamburg z odjeżdżającym pociągiem Freiburg (Breisgau) Hbf dostać się do stacji kolejowej Hamburg Hbf (Hamburg Niemcy)
Firmy autobusowe
FlixBus zapewnia usługi autobusowe z dworca autobusowego Freiburg, Hauptbahnhof do Freiburg i to z Hamburg - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB) (Hamburg Niemcy) i między miastem Hamburg (serwis na dworzec autobusowy Hamburg - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB) w 1.4 km od centrum) i miasta Erfurt gdzie autobus podwiezie cię na dworzec autobusowy Erfurt, Busbahnhof am Hauptbahnhof, Haltestelle znajduje się około 1.3 km od centrum.

Wszystkie rodzaje transportu Freiburg Erfurt

Jeśli wybrałeś już środek transportu, którym chcesz podróżować, przejdź bezpośrednio do dedykowanej sekcji:

Carpool z Freiburg do Erfurt

Kiedy zarezerwujesz przejazd między Freiburg Erfurt, ustalisz bezpośrednio z kierowcą, jak może cię odebrać. Nie musisz przejmować się ceną po podróży, wszystko jest płacone online, gdy rezerwujesz podróż.

Ridesharing nie ma żadnego harmonogramu w przeciwieństwie do branży kolejowej, autobusowej lub lotniczej. Oznacza to, że kiedy szukasz Freiburg-Erfurt jeździsz, bardziej prawdopodobne jest, że je znajdziesz, jeśli będziesz szukać tylko trzy dni wcześniej (a nie dwa miesiące). Dobra opcja na pobyt w ostatniej chwili Erfurt!

pociąg Freiburg do Erfurt

Freiburg Erfurt firmy kolejowe

Na tę podróż jest tylko jedna firma kolejowa: Deutsche Bahn.
Deutsche Bahn Freiburg Erfurt

Stacje odlotów w Freiburg

  • Freiburg (Breisgau) Hbf

Przybycie stacji kolejowych w Erfurt

  • Erfurt Hbf

Pociąg dużych prędkości Freiburg Erfurt

Tego typu pociągi są najgrubszym sposobem podróżowania pociągiem między nimi Freiburg i Erfurt z zakresem prędkości od 200 km / h do 350 km / h.

Nocny pociąg Freiburg Erfurt

Nocne pociągi to dobra okazja, aby zaoszczędzić noc w hotelu Erfurt ponieważ możesz spać, czy to w siedzeniu, czy w wygodnej koi do spania.

Jest Freiburg połączony z Erfurt z bezpośrednim pociągiem?

Tak Freiburg do Erfurt trasa obsługiwana jest przez bezpośredni pociąg. Zachowaj ostrożność, ponieważ może to zależeć od daty podróży do Erfurt i może być mniej bezpośrednich pociągów z Freiburg w niektóre dni. Aby znaleźć najtańsze Freiburg-Erfurt bilet kolejowy, zalecamy rozpoczęcie wyszukiwania w Vivanoda z datami podróży.

Freiburg do Erfurt autobus

Przystanki autobusowe Freiburg

W zależności od firmy prosimy o obecność na przystanku w Freiburg od 15 do 30 minut przed wskazaną godziną odlotu. Na koniec przedstaw swój bilet personelowi FlixBus, który pozwoli ci włożyć walizki do bagażnika, a następnie na pokład.

  • Freiburg, Hauptbahnhof

Przystanki autobusowe po przyjeździe do Erfurt

W Erfurt, upewnij się, że nie zostawiasz nic na siedzeniu ani w bagażniku autokaru.

  • Erfurt, Busbahnhof am Hauptbahnhof, Haltestelle

 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)