Podróżuj z Freiburg do Hamburg

Zorganizuj swoją podróż z Freiburg do Hamburg w pociąg, autobus, carpooling

Podróż zewnętrzna
(Podróż powrotna)
1
Poszukiwanie  
Reklama

1 możliwa opcja do przejścia Freiburg do Hamburg w pociąg, samochód, autobus

  • Wprowadź daty podróży, aby znaleźć najlepsze dostępne oferty.
Freiburg
Hamburg
/
/
  • Uzyskaj stawki

Podróżować Freiburg Hamburg

Sposoby transportucarpooling, autobus, pociąg
dystans55 km
Linia bezpośredniatak

Jak można przejść Freiburg do Hamburg ?

Hamburg jest kolejnym miejscem na wakacje, ale zastanawiasz się, jak tam pojechać i jak można uzyskać najtańsze Freiburg do Hamburg oferty transportu? Przeglądanie kilku stron internetowych w celu uzyskania prostych informacji i rezerwacji podróży jest zawsze bardzo nużące.

Będziesz mógł za jednym razem wyszukać Vivanoda, swój multimodalny plan podróży w Europie, wszystkie ceny za pociągi, carpooling i autobusy podróżować do Hamburg z Freiburg Po prostu wprowadź datę podróży do Hamburg a Vivanoda zajmie się resztą. Uściślij, filtruj, sortuj zgodnie z preferencjami podróży, a następnie wybierz Freiburg - Hamburg oferta, która najbardziej Ci odpowiada.

Będziesz głównie korzystać z pociągi, carpooling i autobusy Deutsche Bahn, FlixBus, FlixTrain lub Blablacar do osiągnięcia Hamburg,

Wszystkie rodzaje transportu Freiburg Hamburg

Jeśli wybrałeś już środek transportu, którym chcesz podróżować, przejdź bezpośrednio do dedykowanej sekcji:

Freiburg do Hamburg autobus

Jeśli szukasz połączenia autobusowego z Freiburg do Hamburg, masz szczęście, ponieważ faktycznie istnieje usługa bezpośrednia.

Z których firm autokarowych podróżować Freiburg i Hamburg?

Bezpośrednia linia obsługuje tylko firma autokarowa FlixBus Freiburg Hamburg,

FlixBus Freiburg Hamburg

Można się zastanawiać, czy warto podróżować autobusem między Freiburg i Hamburg i jakie mogą być zalety tego środka transportu. Oto kilka powodów, które mogą zachęcić Cię do autobusu Hamburg,

  • Nowoczesne autobusy obsługujące linię Freiburg Hamburg mają toalety i wygodne rozkładane fotele, abyś mógł podróżować w optymalnych warunkach.
  • The Freiburg Hamburg bilety sprzedawane są po bezkonkurencyjnych cenach, jest mało prawdopodobne, że znajdziesz lepsze oferty z innymi środkami transportu: koleją lub przejazdy.
  • Prawie wszystkie autokary są wyposażone w połączenie Wi-Fi, które jest bardzo mile widziane w podróży 55 km z podróży.

Odjazdy dworców autobusowych w Freiburg

W zależności od firmy prosimy o obecność na przystanku w Freiburg od 15 do 30 minut przed wskazaną godziną odlotu. Ogólnie miejsce docelowe „Hamburg”wyświetla się z przodu autobusu wraz z innymi obsługiwanymi miastami. Na koniec przedstaw swój bilet personelowi TRENITALII, który pozwoli ci włożyć walizki do bagażnika, a następnie na pokład.

  • Freiburg, Hauptbahnhof

Przyjazdy dworców autobusowych w Hamburg

W Hamburg, upewnij się, że nie zostawiasz nic na siedzeniu ani w bagażniku autokaru.

  • Hamburg - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB)

Carpool z Freiburg do Hamburg

W przeciwieństwie do innych środków transportu, carsharing nie zapewnia podróżnym określonego rozkładu jazdy. Masz więc większe prawdopodobieństwo znalezienia Freiburg-Hamburg jeździ pięć dni przed datą podróży niż trzy miesiące. Dobra opcja na pobyt w ostatniej chwili Hamburg!

Carpooling to najnowszy sposób podróżowania, dzieląc się swoją podróżą Freiburg-Hamburg z innymi podróżnikami szukającymi tej samej trasy. Ma to bardzo pozytywny wpływ na środowisko, ponieważ optymalizuje pojemność samochodu, a także pozwala oszczędzać pieniądze.

pociąg Freiburg do Hamburg

Freiburg Hamburg firmy kolejowe

Oto 2 firm kolejowych, które możesz zabrać w podróż Hamburg: Deutsche Bahn i FlixTrain.
Deutsche Bahn Freiburg HamburgFlixTrain Freiburg Hamburg

Czy można jechać bezpośrednio pociągiem z Freiburg do Hamburg?

Tak, można przejść z Freiburg do Hamburg pociągiem bez dokonywania jakichkolwiek zmian. Zachowaj ostrożność, ponieważ może to zależeć od daty podróży do Hamburg i może być mniej bezpośrednich pociągów z Freiburg w niektóre dni. Aby znaleźć najtańsze Freiburg-Hamburg bilet kolejowy, zalecamy rozpoczęcie wyszukiwania w Vivanoda z datami podróży.

Dworce kolejowe z Freiburg

  • Freiburg (Breisgau) Hbf

Przybycie stacji kolejowych w Hamburg

  • Hamburg Dammtor
  • Hamburg Hbf

Pociąg dużych prędkości Freiburg Hamburg

Tego typu pociągi są najgrubszym sposobem podróżowania pociągiem między nimi Freiburg i Hamburg z zakresem prędkości od 200 km / h do 350 km / h.

Nocny pociąg Freiburg Hamburg

Nocne pociągi to dobra okazja, aby zaoszczędzić noc w hotelu Hamburg ponieważ możesz spać, czy to w siedzeniu, czy w wygodnej koi do spania.

 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)