Podróżuj z Freiburg do Würzburg

Zorganizuj swoją podróż z Freiburg do Würzburg w pociąg, autobus, carpooling

Podróż zewnętrzna
(Podróż powrotna)
1
Poszukiwanie  
Reklama

1 możliwa opcja do przejścia Freiburg do Würzburg w pociąg, samochód, autobus

  • Wprowadź daty podróży, aby znaleźć najlepsze dostępne oferty.
Freiburg
Würzburg
/
/
  • Uzyskaj stawki

Podróżować Freiburg Würzburg

Sposoby transportucarpooling, autobus, pociąg
dystans450 km
Linia bezpośredniatak

Jak można przejść Freiburg do Würzburg ?

Podobnie jak wielu podróżnych, szukasz najtańszych ofert transportowych Freiburg do Würzburg? Zwykle nie jest to łatwe zadanie i będziesz musiał przeglądać wiele witryn, aby porównać wszystkie oferty.

Będziesz mógł za jednym razem wyszukać Vivanoda, swój multimodalny plan podróży w Europie, wszystkie ceny za pociągi, carpooling i autobusy podróżować do Würzburg z Freiburg Wpisz datę podróży do Würzburg i Vivanoda wyświetli wszystkie oferty transportu. Do wyboru są opcje sortowania i filtry, aby zawęzić wyszukiwanie.

Będziesz głównie korzystać z pociągi, carpooling i autobusy Deutsche Bahn, SBB CFF FFS, FlixTrain, ADAC PostBus, Blablacar, ÖBB lub FlixBus do osiągnięcia Würzburg,

Wszystkie rodzaje transportu Freiburg Würzburg

Jeśli wybrałeś już środek transportu, którym chcesz podróżować, przejdź bezpośrednio do dedykowanej sekcji:

Freiburg do Würzburg autobus

Ta trasa autokarowa jest obsługiwana bez żadnych zmian pomiędzy Freiburg do Würzburg

Z których firm autokarowych podróżować Freiburg i Würzburg?

Bezpośrednia linia obsługuje tylko firma autokarowa FlixBus Freiburg Würzburg,

FlixBus Freiburg Würzburg

Nadal możesz mieć wątpliwości Würzburg autobusem. Oto kilka powodów, które mogą zachęcić Cię do autobusu Würzburg,

  • Nowoczesne autobusy obsługujące linię Freiburg Würzburg mają toalety i wygodne rozkładane fotele, abyś mógł podróżować w optymalnych warunkach.
  • Jeśli czas podróży pomiędzy Freiburg i Würzburg i jego 450 km trochę cię martwi, a następnie wybierz autobus nocny Freiburg Würzburg co pozwoli Ci zaoszczędzić nocleg w Würzburghotel. Będziesz wtedy mógł odkryćWürzburg wczesnym rankiem.
  • Trenerzy obsługujący Freiburg Würzburg Linia jest w większości wyposażona w system klimatyzacji, który pozwoli ci podróżować w dobrych warunkach w gorące pory roku.

Przystanki autobusowe Freiburg

Pamiętaj, aby przybyć na dworzec autobusowy w Freiburg co najmniej 15 minut lub nawet 30 minut przed wysłaną godziną odlotu. Aby uniknąć złapania niewłaściwego autobusu, sprawdź przed miejscem docelowym „Würzburgpowinien zostać wyświetlony. Na koniec przedstaw swój bilet personelowi TRENITALII, który pozwoli ci włożyć walizki do bagażnika, a następnie na pokład.

  • Freiburg, Hauptbahnhof

Przystanki autobusowe po przyjeździe do Würzburg

Gdy tylko autobus zatrzyma się na Würzburg, upewnij się, że nic nie zostawiasz na swoim miejscu lub zapomniałeś bagażu rejestrowanego.

  • Würzburg, Hauptbahnhof

Carpool z Freiburg do Würzburg

W przeciwieństwie do innych środków transportu, carsharing nie zapewnia podróżnym określonego rozkładu jazdy. Oznacza to, że kiedy szukasz Freiburg-Würzburg jeździsz, bardziej prawdopodobne jest, że je znajdziesz, jeśli będziesz szukać tylko trzy dni wcześniej (a nie dwa miesiące). Jest to bardziej ostateczne rozwiązanie Würzburg,

Wspólny przejazd to nowy sposób podróżowania, umożliwiający dzielenie się Freiburg-Würzburg przejazdy samochodem z innymi. Pomaga to zmniejszyć koszty podróży zarówno kierowcy, jak i pasażera, a także zmniejsza wpływ na środowisko.

pociąg Freiburg do Würzburg

Freiburg Würzburg firmy kolejowe

Koleje Deutsche Bahn, ÖBB, SBB CFF FFS i FlixTrain to firmy, z którymi możesz podróżować podczas podróży Würzburg,
Deutsche Bahn Freiburg WürzburgÖBB Freiburg WürzburgSBB CFF FFS Freiburg WürzburgFlixTrain Freiburg Würzburg

Jest Freiburg połączony z Würzburg z bezpośrednim pociągiem?

Nie, niestety żadna linia kolejowa nie pozwala na przejazd Freiburg do Würzburg bez żadnych zmian.

Dworce kolejowe z Freiburg

  • Freiburg (Breisgau) Hbf

Przybycie stacji kolejowych w Würzburg

  • Würzburg Hbf

Pociąg dużych prędkości Freiburg Würzburg

Są to pociągi poruszające się z bardzo dużą prędkością i obsługujące tylko kilka miast, w tym Freiburg i Würzburg. Często działają na dedykowanych torach.

Nocny pociąg Freiburg Würzburg

Nie ma potrzeby płacenia za dodatkowy pokój hotelowy w Würzburg gdy masz możliwość nocnego podróżowania pociągiem sypialnym.

Pociąg międzymiastowy Freiburg Würzburg

Pociągi międzymiastowe obsługiwały główne miasta na trasie między Freiburg i Würzburg ze skróconym czasem trwania w porównaniu do pociągów regionalnych.

Pociąg regionalny Freiburg Würzburg

Którzy przewoźnicy podróżują między Freiburg a Würzburg?

Firmy kolejowe
Deutsche Bahn oferuje linie Freiburg-Hamburg Pociąg CityNightLine Komet z dworca kolejowego Freiburg (Breisgau) Hbf (657 km od centrum miasta) i obsługuje dworzec kolejowy Hamburg Dammtor w dniu przyjazdu (0.8 km od centrum) i z Hamburg do Würzburg z odjeżdżającym pociągiem ICE Hamburg Dammtor dostać się do stacji kolejowej Würzburg Hbf (Bawaria Niemcy)
ÖBB obsługuje linię Frankfurt nad Menem-Würzburg Pociąg Euronight z dworca kolejowego Frankfurt (Main) Hbf (1.3 km od centrum miasta) i obsługuje dworzec kolejowy Würzburg Hbf w dniu przyjazdu (1 km od centrum)
SBB CFF FFS tworzy połączenie kolejowe z Freiburg do Frankfurt nad Menem z odjeżdżającym pociągiem InterCity (IC) Freiburg (Breisgau) Hbf dostać się do stacji kolejowej Frankfurt (Main) Süd (Hesse Niemcy)
FlixTrain oferuje linię Freiburg-Hamburg Pociąg z dworca kolejowego Freiburg (Breisgau) Hbf (657 km od centrum miasta) i obsługuje dworzec kolejowy Hamburg Hbf w dniu przyjazdu (1 km od centrum)
Firmy autobusowe
Operator autobusowy FlixBus zapewnia usługę autobusową z dworca autobusowego Freiburg, Hauptbahnhof do Freiburg i to z Würzburg, Hauptbahnhof (Bawaria Niemcy)
ADAC PostBus to operator, który pozwala podróżować po linii między miastem Frankfurt nad Menem (serwis na dworzec autobusowy Frankfurt Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB) w 1.2 km od centrum) i miasta Würzburg gdzie autobus podwiezie cię na dworzec autobusowy Würzburg, Hauptbahnhof znajduje się około 1 km od centrum.
Carpooling
W zależności od żądanej daty, Blablacar może oferować oferty do wykonania carpooling Freiburg-Würzburg (451 km)
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)