Podróżuj z Gdańsk do Brno

Zorganizuj swoją podróż z Gdańsk do Brno w autobus, carpooling, samolot

Podróż zewnętrzna
(Podróż powrotna)
1
Poszukiwanie  
Reklama

3 opcje do przejścia Gdańsk do Brno w samolot, samochód, autobus

  • Wybierz wybraną trasę
  • Wprowadź daty podróży, aby znaleźć najlepsze dostępne oferty.
1
Gdańsk
Brno
/
  • Uzyskaj stawki
2
Gdańsk
Katowice
Brno
/
/
/
  • Uzyskaj stawki
3
Gdańsk
Częstochowa
Brno
/
/
  • Uzyskaj stawki

Podróżować Gdańsk Brno

Sposoby transportusamolot, carpooling, autobus
dystans589 km
Linia bezpośredniatak

Jak przejść od Gdańsk do Brno?

Oferujemy 3 tras w autobus, carpooling, samolot przygotować podróż Gdańsk Brno, Prezentowane podróże są klasyfikowane według wskaźnika wydajności (mierzonego według liczby zmian, szacowanego czasu trwania, odległości od lotniska do centrum miasta, które obsługuje ...). Będziesz mógł:
  • Sortuj wyniki według trybu transportu (autobus, carpooling, samolot).
  • Uzyskaj ceny, godziny i czas trwania podróży Gdańsk Brnoklikając przycisk „Wyświetl ceny” i określając daty podróży oraz liczbę pasażerów. Uwaga: staramy się zebrać maksymalne stawki z różnych partnerskich witryn turystycznych, aby poinformować Cię w najlepszym razie, ale nie zawsze jest to możliwe.
  • Zlokalizuj miasta Gdańsk i Brno na mapie oraz na trasie Gdańsk Brno i różne punkty korespondencji (Dworzec autobusowy Brno Zvonařka, Dworzec autobusowy Brno, Dworzec autobusowy Brno Hotel Grand, Dworzec autobusowy Gdańsk, Lotnisko Rebiechowo) klikając przycisk „Szczegóły i mapa”.
  • Znajdź hotel w Brno

Którzy przewoźnicy podróżują między Gdańsk a Brno?

Linie lotnicze
OLT Express wykonuje lot z lotniska Rebiechowo GDN znajduje się w 14 km centrum miasta Gdańsk do Katowice (przybycie na lotnisko w Pyrzowice KTW)
Firmy autobusowe
Operator autobusowy FlixBus zapewnia usługę autobusową z dworca autobusowego Katowice do Katowice i to z Brno ( Republika Czeska)
LEO Express to operator, który pozwala podróżować po liniach między miastem Gdańsk (serwis na dworzec autobusowy Gdańsk w 1.7 km od centrum) i miasta Częstochowa gdzie autobus podwiezie cię na dworzec autobusowy Częstochowa (bus station) znajduje się około 0.6 km od centrum. i z dworca autobusowego Częstochowa (bus station) do Częstochowa i to z Brno Zvonařka ( Republika Czeska)
Carpooling
W zależności od żądanej daty, Blablacar może oferować oferty do wykonania carpooling Gdańsk-Brno (591 km)

Wszystkie rodzaje transportu Gdańsk Brno

Na wycieczkę Gdańsk (Polska) do Brno (Republika Czeska) z odległości 589 km można pożyczyć 3 rodzajów transportu, ewentualnie połączenie samolot, carpooling i/lub autobusi zgodnie z którym czas trwania podróży będzie znacząco różny,
Na Blablacar prawdopodobnie znajdziesz sterowniki dzielące swój pojazd na trasę Gdańsk-Brno,
Żadna firma autobusowa nie pozwoli Ci wykonać Gdańsk-Brno bez zmiany autobusów, musisz wziąć linie autobusowe Gdańsk-Częstochowa i Częstochowa-Brno,
Wsiadasz do autobusu LEO Express pod adresem Gdańsk, Autobus odwiezie Cię na dworzec autobusowyCzęstochowa (bus station) (0.6 km z Częstochowa, Polska). Proszę iść na dworzec autobusowyGdańsk (od 1.7 km Gdańsk) nie później niż 15 minut przed godziną odlotu Częstochowa,Po przybyciu Częstochowa, weź inny autobus LEO Express, który zabierze Cię na dworzec autobusowy Brno ( Republika Czeska).
Żadne bezpośrednie loty nie pozwalają przejść do Brno od Gdańsk, Możesz wziąć lotGdańsk-Katowice następnie wykonaj resztę podróży w autobus,
Wyjście Gdańsk i przybyć wystarczająco wcześnie (co najmniej 2 godziny przed czasem odlotu) na lotnisku Rebiechowo GDN 14 km, za odprawę bagażu na lot do Katowice (lotnisko w Pyrzowice, Kod IATA: KTW) obsługiwany przez OLT Express.
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)