Podróżuj z Gdańsk do Karlovy Vary

Zorganizuj swoją podróż z Gdańsk do Karlovy Vary w pociąg, autobus, carpooling, samolot

Podróż zewnętrzna
(Podróż powrotna)
1
Poszukiwanie  
Reklama

3 opcje do przejścia Gdańsk do Karlovy Vary w samolot, pociąg, samochód, autobus

  • Wybierz wybraną trasę
  • Wprowadź daty podróży, aby znaleźć najlepsze dostępne oferty.
1
Gdańsk
Karlovy Vary
  • Uzyskaj stawki
2
Gdańsk
Praga
Karlovy Vary
/
  • Uzyskaj stawki
3
Gdańsk
Warszawa
Karlovy Vary
/
  • Uzyskaj stawki

Podróżować Gdańsk Karlovy Vary

Sposoby transportusamolot, carpooling, autobus, pociąg
dystans604 km
Linia bezpośredniatak

Jak przejść od Gdańsk do Karlovy Vary?

Oferujemy 3 tras w pociąg, autobus, carpooling, samolot przygotować podróż Gdańsk Karlovy Vary, Prezentowane podróże są klasyfikowane według wskaźnika wydajności (mierzonego według liczby zmian, szacowanego czasu trwania, odległości od lotniska do centrum miasta, które obsługuje ...). Będziesz mógł:
  • Sortuj wyniki według trybu transportu (pociąg, autobus, carpooling, samolot).
  • Uzyskaj ceny, godziny i czas trwania podróży Gdańsk Karlovy Varyklikając przycisk „Wyświetl ceny” i określając daty podróży oraz liczbę pasażerów. Uwaga: staramy się zebrać maksymalne stawki z różnych partnerskich witryn turystycznych, aby poinformować Cię w najlepszym razie, ale nie zawsze jest to możliwe.
  • Zlokalizuj miasta Gdańsk i Karlovy Vary na mapie oraz na trasie Gdańsk Karlovy Vary i różne punkty korespondencji (Dworzec autobusowy Karlovy Vary (Terminál), Stacja Carlsbad Nádraží, Lotnisko Rebiechowo) klikając przycisk „Szczegóły i mapa”.
  • Znajdź hotel w Karlovy Vary

Którzy przewoźnicy podróżują między Gdańsk a Karlovy Vary?

Linie lotnicze
OLT Express wykonuje lot z lotniska Rebiechowo GDN znajduje się w 14 km centrum miasta Gdańsk do Praga (przybycie na lotnisko w Prague Ruzyne PRG)
Ryanair zapewnia obrót z lotniska Rebiechowo GDN (znajduje się na 14 km od środka Gdańsk, Polska) do Warszawa (obsługujący lotnisko w Warsaw Modlin WMI)
LOT Polish Airlines obsługuje lot z lotniska Rebiechowo GDN znajduje się w 14 km centrum miasta Gdańsk do Warszawa (przybycie na lotnisko w Frederic Chopin WAW)
Firmy autobusowe
Operator autobusowy FlixBus zapewnia usługę autobusową z dworca autobusowego UAN Florenc Praha (Prague) do Praga i to z Karlovy Vary (Terminál) ( Republika Czeska)
Carpooling
W zależności od żądanej daty, Blablacar może oferować oferty do wykonania carpooling Gdańsk-Karlovy Vary (605 km)
Firmy kolejowe
Russian Railways oferuje linię Warszawa-Karlovy Vary Pociąg z dworca kolejowego Warszawa Centralna (0.6 km od centrum miasta) i obsługuje dworzec kolejowy Carlsbad Nádraží w dniu przyjazdu (0.5 km od centrum)

Wszystkie rodzaje transportu Gdańsk Karlovy Vary

Na wycieczkę Gdańsk (Polska) do Karlovy Vary (Republika Czeska) z odległości 604 km można pożyczyć 4 rodzajów transportu, ewentualnie połączenie samolot, carpooling, autobus i/lub pociągi zgodnie z którym czas trwania podróży będzie znacząco różny,
Na Blablacar prawdopodobnie znajdziesz sterowniki dzielące swój pojazd na trasę Gdańsk-Karlovy Vary,
Żadne bezpośrednie loty nie pozwalają przejść do Karlovy Vary od Gdańsk, Możesz wziąć lotGdańsk-Warszawa następnie wykonaj resztę podróży w pociąg,
Wyjście Gdańsk i przybyć wystarczająco wcześnie (co najmniej 2 godziny przed czasem odlotu) na lotnisku Rebiechowo GDN 14 km, za odprawę bagażu na lot do Warszawa (lotnisko w Warsaw Modlin, Kod IATA: WMI) obsługiwany przez Ryanair, LOT Polish Airlines lub OLT Express.
Nie można przejść bezpośrednio z Gdańsk do Karlovy Varybez zmian. Możesz wsiąść do pociąguWarszawa-Karlovy Vary i używać samolot dotrzeć do miejsca docelowego.
Trenuje Russian Railways do Karlovy Vary opuścić stację kolejową Warszawa Centralna do Warszawa, Przyjazd doKarlovy Vary będzie na stacji Carlsbad Nádraží (0.5 km od środka).
Nawet jeśli podróż nie jest możliwa Gdańsk Karlovy Vary tylko autobusem, istnieją inne środki transportu (samolot], która zakończy podróż Praga-Karlovy Vary,
Wsiadasz do autobusu FlixBus pod adresem Praga, Autobus odwiezie Cię na dworzec autobusowyKarlovy Vary (Terminál) (0.6 km z Karlovy Vary, Republika Czeska). Proszę iść na dworzec autobusowyUAN Florenc Praha (Prague) (od 1.5 km Praga) nie później niż 15 minut przed godziną odlotu Karlovy Vary,
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)