Podróżuj z Gdańsk do Katowice

Zorganizuj swoją podróż z Gdańsk do Katowice w pociąg, autobus, carpooling, samolot

Podróż zewnętrzna
(Podróż powrotna)
1
Poszukiwanie  
Reklama

1 możliwa opcja do przejścia Gdańsk do Katowice w samolot, pociąg, samochód, autobus

 • Wprowadź daty podróży, aby znaleźć najlepsze dostępne oferty.
Gdańsk
Katowice
/
/
 • Uzyskaj stawki

Podróżować Gdańsk Katowice

Sposoby transportusamolot, carpooling, autobus, pociąg
dystans455 km
Linia bezpośredniatak

Jak można przejść Gdańsk do Katowice ?

Planujesz podróż z Gdańsk do Katowice i podobnie jak wielu podróżnych, szukasz najlepszego i najtańszego środka transportu między nimi Gdańsk Katowice? Zwykle nie jest to łatwe zadanie i będziesz musiał przeglądać wiele witryn, aby porównać wszystkie oferty.

Dzięki multimodalnej wyszukiwarce Vivanoda znajdziesz na tej samej stronie wszystkie ceny biletów autobusy, carpooling, pociągi i loty dostać się do Katowice, Wpisz datę podróży do Katowice i Vivanoda wyświetli wszystkie oferty transportu. Uściślij, filtruj, sortuj zgodnie z preferencjami podróży, a następnie wybierz Gdańsk - Katowice oferta, która najbardziej Ci odpowiada.

Będziesz głównie korzystać z pociągi, loty, carpooling i autobusy LEO Express, Blablacar, ÖBB, OLT Express, FlixBus, LOT Polish Airlines, Ryanair lub EuroLot do osiągnięcia Katowice,

Wszystkie rodzaje transportu Gdańsk Katowice

Jeśli masz preferencje dotyczące konkretnego środka transportu, uzyskaj więcej informacji na temat tych sekcji:

Carpool z Gdańsk do Katowice

Wspólny przejazd to nowy sposób podróżowania, umożliwiający dzielenie się Gdańsk-Katowice przejazdy samochodem z innymi. Pomaga to zmniejszyć koszty podróży zarówno kierowcy, jak i pasażera, a także zmniejsza wpływ na środowisko.

Carpooling różni się od innych środków transportu ze względu na nieokreślony rozkład jazdy. Oznacza to, że kiedy szukasz Gdańsk-Katowice jeździsz, bardziej prawdopodobne jest, że je znajdziesz, jeśli będziesz szukać tylko trzy dni wcześniej (a nie dwa miesiące). Dobra opcja na pobyt w ostatniej chwili Katowice!

Gdańsk do Katowice autobus

Jeśli szukasz połączenia autobusowego z Gdańsk do Katowice, masz szczęście, ponieważ faktycznie istnieje usługa bezpośrednia.

Można się zastanawiać, czy warto podróżować autobusem między Gdańsk i Katowice i jakie mogą być zalety tego środka transportu. Oto kilka powodów, które mogą zachęcić Cię do autobusu Katowice,

 • Bardzo niskie ceny! NaGdańsk Katowice linia, taryfy przewoźnika są często bezkonkurencyjne w porównaniu do innych środków transportu: przejazdy samochodem lub pociągiem.
 • Jeśli czas trwania podróży Gdańsk i Katowice autokar może wydawać się trochę długi, nocne autobusy Gdańsk Katowice są rozwiązaniem na nie marnowanie czasu i dotarcie do celu Katowice wczesnym rankiem.
 • Prawie wszystkie autokary są wyposażone w połączenie Wi-Fi, które jest bardzo mile widziane w podróży 455 km z podróży.

Z których firm autokarowych podróżować Gdańsk i Katowice?

Podróż autokarem Gdańsk Katowice obsługuje tylko jedna firma autobusowa: LEO Express.

LEO Express Gdańsk Katowice

Odjazdy dworców autobusowych w Gdańsk

Musisz dotrzeć do swojego Gdańsk zatrzymaj się między 15 minut a 30 minut, w zależności od przewoźnika, przed godziną odjazdu wskazaną na bilecie. Nazwa miejsca docelowego „Katowice„jest zawsze wymieniane z przodu autobusu. Następnie wystarczy zweryfikować bilet u kierowcy LEO Express, złożyć bagaż w bagażniku i znaleźć miejsce.

 • Gdańsk

Przyjazdy dworców autobusowych w Katowice

Po przybyciu autobusu Katowice, sprawdź i odbierz swoje rzeczy, aby niczego nie zapomnieć.

 • Katowice

Tanie loty z Gdańsk do Katowice

Aby pomóc Ci znaleźć tańsze loty do lotu Katowice, chcieliśmy dać ci kilka rad:

 • Zdecydowanie zaleca się dokonanie rezerwacji Gdańsk Katowice lot kilka tygodni (a nawet miesięcy) z wyprzedzeniem. W większości przypadków jest to zasada zarządzania plonem numer jeden: najtańsze ceny są dostępne na długo przed wylotem (dotyczy to klientów rekreacyjnych, którzy są przyzwyczajeni do wcześniejszej rezerwacji).
 • Wolę latać do Katowice w dzień powszedni (od poniedziałku do czwartku) i bądź elastyczny. Ceny różnią się w czasie, w zależności od wielu czynników, w tym daty i godziny podróży. Lepiej więc, aby zarezerwować wycieczkę na 2- lub 3-dniową elastyczność.

Które linie lotnicze obsługują Gdańsk do Katowice loty?

Ten lot jest zaplanowany tylko przez jedną linię lotniczą: OLT Express.
OLT Express Gdańsk Katowice

Lotnisko odlotu w Gdańsk

 • GDN Rebiechowo

Lotnisko docelowe w Katowice

 • KTW Pyrzowice

Którzy przewoźnicy podróżują między Gdańsk a Katowice?

Linie lotnicze
OLT Express wykonuje lot z lotniska Rebiechowo GDN znajduje się w 14 km centrum miasta Gdańsk do Katowice (przybycie na lotnisko w Pyrzowice KTW)
EuroLot zapewnia obrót z lotniska Rebiechowo GDN (znajduje się na 14 km od środka Gdańsk, Polska) do Kraków (obsługujący lotnisko w J. Paul II Balice International KRK)
Ryanair obsługuje lot z lotniska Rebiechowo GDN znajduje się w 14 km centrum miasta Gdańsk do Warszawa (przybycie na lotnisko w Warsaw Modlin WMI)
LOT Polish Airlines udostępnia łącza lotnicze z lotniska Rebiechowo GDN (znajduje się na 14 km od środka Gdańsk, Polska) do Warszawa (obsługujący lotnisko w Frederic Chopin WAW) i z lotniska Frederic Chopin WAW znajduje się w 7.8 km centrum miasta Warszawa do Katowice (przybycie na lotnisko w Pyrzowice KTW)
Firmy autobusowe
Operator autobusowy LEO Express zapewnia usługę autobusową z dworca autobusowego Gdańsk do Gdańsk i to z Katowice ( Polska)
FlixBus to operator, który pozwala podróżować po linii między miastem Kraków (serwis na dworzec autobusowy Krakow w 0.5 km od centrum) i miasta Katowice gdzie autobus podwiezie cię na dworzec autobusowy Katowice znajduje się około 0.5 km od centrum.
Firmy kolejowe
ÖBB oferuje linię Warszawa-Katowice Pociąg Chopin Night Train z dworca kolejowego Warszawa Zachodnia (3.4 km od centrum miasta) i obsługuje dworzec kolejowy Katowice Glowny w dniu przyjazdu (1 km od centrum)
Carpooling
W zależności od żądanej daty, Blablacar może oferować oferty do wykonania carpooling Gdańsk-Katowice (456 km)
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)