Podróżuj z Gdańsk do Oslo

Zorganizuj swoją podróż z Gdańsk do Oslo w pociąg, autobus, samolot

Podróż zewnętrzna
(Podróż powrotna)
1
Poszukiwanie  
Reklama

4 opcje do przejścia Gdańsk do Oslo w samolot, pociąg, autobus

  • Wybierz wybraną trasę
  • Wprowadź daty podróży, aby znaleźć najlepsze dostępne oferty.
1
Gdańsk
Oslo
  • Uzyskaj stawki
2
Gdańsk
Moss
Oslo
  • Uzyskaj stawki
3
Gdańsk
Göteborg
Oslo
/
  • Uzyskaj stawki
4
Gdańsk
Sztokholm
Oslo
/
  • Uzyskaj stawki

Podróżować Gdańsk Oslo

Sposoby transportusamolot, autobus, pociąg
dystans781 km
Linia bezpośredniatak

Jak można przejść Gdańsk do Oslo ?

Oslo jest kolejnym miejscem na wakacje, ale zastanawiasz się, jak tam pojechać i jak można uzyskać najtańsze Gdańsk do Oslo oferty transportu? Przeglądanie kilku stron internetowych w celu uzyskania prostych informacji i rezerwacji podróży jest zawsze bardzo nużące.

Na szczęście Vivanoda to multimodalny planer podróży, który agreguje ceny autobusy, loty i pociągi w jednym wyszukiwaniu. Wpisz datę podróży do Oslo i Vivanoda wyświetli wszystkie oferty transportu. Na koniec użyj filtrów i opcji sortowania, aby zawęzić wyniki.

Będziesz głównie korzystać z pociągi, loty i autobusy Wizzair, SAS - Scandinavian Airlines, Ryanair, NextJet, SJ, NSB, Norwegian Air Shuttle lub NettBuss do osiągnięcia Oslo,

Wszystkie rodzaje transportu Gdańsk Oslo

Na wycieczkę Gdańsk (Polska) do Oslo (Norwegia) z odległości 781 km można pożyczyć 3 rodzajów transportu, ewentualnie połączenie samolot, autobus i/lub pociągi zgodnie z którym czas trwania podróży będzie znacząco różny,
Lot bezpośredni Gdańsk > Oslo będzie najszybszym sposobem dotarcia do celu.
Wyjście Gdańsk i przybyć wystarczająco wcześnie (co najmniej 2 godziny przed czasem odlotu) na lotnisku Rebiechowo GDN 14 km, za odprawę bagażu na lot do Oslo (lotnisko w Oslo Gardermoen, Kod IATA: OSL) obsługiwany przez SAS - Scandinavian Airlines, Ryanair, Wizzair lub Norwegian Air Shuttle.
Nawet jeśli podróż nie jest możliwa Gdańsk Oslo tylko autobusem, istnieją inne środki transportu (samolot], która zakończy podróż Göteborg-Oslo,
Wsiadasz do autobusu Swebus, FlixBus, Bus4You lub NettBuss pod adresem Göteborg, Autobus odwiezie Cię na dworzec autobusowyOslo bstn Galleriet (1 km z Oslo, Norwegia). Proszę iść na dworzec autobusowyGöteborg Nils Ericsonterminal (od 1.7 km Göteborg) nie później niż 15 minut przed godziną odlotu Oslo,
Nie można przejść bezpośrednio z Gdańsk do Oslobez zmian. Możesz wsiąść do pociąguSztokholm-Oslo i używać samolot dotrzeć do miejsca docelowego.
Trenuje SJ do Oslo opuścić stację kolejową Stockholm Centralstation do Sztokholm, Przyjazd doOslo będzie na stacji Oslo S (0.9 km od środka).

Którzy przewoźnicy podróżują między Gdańsk a Oslo?

Linie lotnicze
SAS - Scandinavian Airlines wykonuje lot z lotniska Rebiechowo GDN znajduje się w 14 km centrum miasta Gdańsk do Oslo (przybycie na lotnisko w Oslo Gardermoen OSL)
Wizzair zapewnia obrót z lotniska Rebiechowo GDN (znajduje się na 14 km od środka Gdańsk, Polska) do Oslo (obsługujący lotnisko w Sandefjord TRF)
Wideroe obsługuje lot z lotniska Landvetter GOT znajduje się w 19 km centrum miasta Göteborg do Oslo (przybycie na lotnisko w Oslo Gardermoen OSL)
NextJet zapewnia łącze lotnicze z lotniska Arlanda ARN (znajduje się na 37 km od środka Sztokholm, Szwecja) do Oslo (obsługujący lotnisko w Sandefjord TRF)
Ryanair wykonuje lot z lotniska Rebiechowo GDN znajduje się w 14 km centrum miasta Gdańsk do Oslo (przybycie na lotnisko w Sandefjord TRF)
Norwegian Air Shuttle zapewnia obrót z lotniska Rebiechowo GDN (znajduje się na 14 km od środka Gdańsk, Polska) do Oslo (obsługujący lotnisko w Oslo Gardermoen OSL)
Firmy autobusowe
Operator autobusowy Swebus zapewnia usługę autobusową z dworca autobusowego Göteborg Nils Ericsonterminal do Göteborg i to z Oslo bstn Galleriet ( Norwegia)
FlixBus to operator, który pozwala podróżować po linii między miastem Göteborg (serwis na dworzec autobusowy Göteborg Nils Ericsonterminal w 1.7 km od centrum) i miasta Oslo gdzie autobus podwiezie cię na dworzec autobusowy Oslo bstn Galleriet znajduje się około 1 km od centrum.
Firma autobusowa Bus4You obraca się z dworca autobusowego Göteborg Nils Ericsonterminal do Göteborg i to z Oslo bstn Galleriet ( Norwegia)
Sieć NettBuss obejmuje linię autobusową między miastem Göteborg (serwis na dworzec autobusowy Göteborg Nils Ericsonterminal w 1.7 km od centrum) i miasta Oslo gdzie autobus podwiezie cię na dworzec autobusowy Oslo bstn Galleriet znajduje się około 1 km od centrum.
Firmy kolejowe
SJ oferuje linię Sztokholm-Oslo Pociąg z dworca kolejowego Stockholm Centralstation (0.5 km od centrum miasta) i obsługuje dworzec kolejowy Oslo S w dniu przyjazdu (0.9 km od centrum)
NSB obsługuje linię z Moss do Oslo z odjeżdżającym pociągiem L21 Moss dostać się do stacji kolejowej Nationaltheatret ( Norwegia)
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)