Podróżuj z Gdańsk do Rzeszów

Zorganizuj swoją podróż z Gdańsk do Rzeszów w autobus, carpooling, samolot

Podróż zewnętrzna
(Podróż powrotna)
1
Poszukiwanie  
Reklama

2 opcje do przejścia Gdańsk do Rzeszów w samolot, samochód, autobus

  • Wybierz wybraną trasę
  • Wprowadź daty podróży, aby znaleźć najlepsze dostępne oferty.
1
Gdańsk
Rzeszów
/
  • Uzyskaj stawki
2
Gdańsk
Kraków
Rzeszów
/
/
/
  • Uzyskaj stawki

Podróżować Gdańsk Rzeszów

Sposoby transportusamolot, carpooling, autobus
dystans530 km
Linia bezpośredniatak

Jak podróżować z Gdańsk do Rzeszów ?

Podobnie jak wielu podróżnych, szukasz najtańszych ofert transportowych Gdańsk do Rzeszów? Zwykle nie jest to łatwe zadanie i będziesz musiał przeglądać wiele witryn, aby porównać wszystkie oferty.

Na szczęście Vivanoda to multimodalny planer podróży, który agreguje ceny autobusy, carpooling i loty w jednym wyszukiwaniu. Musisz tylko podać datę wyjazdu do Rzeszów pozwól Vivanoda szukać ciebie. Uściślij, filtruj, sortuj zgodnie z preferencjami podróży, a następnie wybierz Gdańsk - Rzeszów oferta, która najbardziej Ci odpowiada.

Będziesz głównie korzystać z loty, carpooling i autobusy OLT Express, LOT Polish Airlines, FlixBus, Blablacar, EuroLot, Ryanair lub LEO Express do osiągnięcia Rzeszów,

Wszystkie rodzaje transportu Gdańsk Rzeszów

Na wycieczkę Gdańsk (Polska) do Rzeszów (Polska) z odległości 530 km można pożyczyć 3 rodzajów transportu, ewentualnie połączenie samolot, carpooling i/lub autobusi zgodnie z którym czas trwania podróży będzie znacząco różny,
Na Blablacar prawdopodobnie znajdziesz sterowniki dzielące swój pojazd na trasę Gdańsk-Rzeszów,
Żadne bezpośrednie loty nie pozwalają przejść do Rzeszów od Gdańsk ale możliwe jest, aby podróż odbyła się tylko samolotem podczas lotów Gdańsk-Warszawa i Warszawa-Rzeszów
Wyjście Gdańsk i przybyć wystarczająco wcześnie (co najmniej 2 godziny przed czasem odlotu) na lotnisku Rebiechowo GDN 14 km, za odprawę bagażu na lot do Warszawa (lotnisko w Warsaw Modlin, Kod IATA: WMI) obsługiwany przez OLT Express, Ryanair lub LOT Polish Airlines.Z Warszawa, weź inny samolot z OLT Express lub LOT Polish Airlines, który cię zawiezie Jasionka (Rzeszów, Polska).
Żadna firma autobusowa nie pozwoli Ci wykonać Gdańsk-Rzeszów bez zmiany autobusów, musisz wziąć linie autobusowe Gdańsk-Kraków i Kraków-Rzeszów,
Wsiadasz do autobusu LEO Express pod adresem Gdańsk, Autobus odwiezie Cię na dworzec autobusowyKrakow (0.5 km z Kraków, Polska). Proszę iść na dworzec autobusowyGdańsk (od 1.7 km Gdańsk) nie później niż 15 minut przed godziną odlotu Kraków,Po przybyciu Kraków, weź inny autobus FlixBus, który zabierze Cię na dworzec autobusowy Rzeszów ( Polska).

Którzy przewoźnicy podróżują między Gdańsk a Rzeszów?

Linie lotnicze
OLT Express leci z lotniska Rebiechowo GDN znajduje się w 14 km centrum miasta Gdańsk do Warszawa (przybycie na lotnisko w Frederic Chopin WAW) i z lotniska Frederic Chopin WAW (znajduje się na 7.8 km od środka Warszawa, Polska) do Rzeszów (obsługujący lotnisko w Jasionka RZE)
Ryanair zapewnia obrót z lotniska Rebiechowo GDN znajduje się w 14 km centrum miasta Gdańsk do Warszawa (przybycie na lotnisko w Warsaw Modlin WMI)
LOT Polish Airlines obsługuje loty z lotniska Rebiechowo GDN (znajduje się na 14 km od środka Gdańsk, Polska) do Warszawa (obsługujący lotnisko w Frederic Chopin WAW) i z lotniska Frederic Chopin WAW znajduje się w 7.8 km centrum miasta Warszawa do Rzeszów (przybycie na lotnisko w Jasionka RZE)
EuroLot zapewnia łącze lotnicze z lotniska Rebiechowo GDN (znajduje się na 14 km od środka Gdańsk, Polska) do Kraków (obsługujący lotnisko w J. Paul II Balice International KRK)
Carpooling
W zależności od żądanej daty, Blablacar może oferować oferty do wykonania carpooling Gdańsk-Rzeszów (531 km)
Firmy autobusowe
Operator autobusowy FlixBus zapewnia usługę autobusową z dworca autobusowego Kraków Airport do Kraków i to z Rzeszow ( Polska)
LEO Express to operator, który pozwala podróżować po linii między miastem Gdańsk (serwis na dworzec autobusowy Gdańsk w 1.7 km od centrum) i miasta Kraków gdzie autobus podwiezie cię na dworzec autobusowy Krakow znajduje się około 0.5 km od centrum.
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)