Podróżuj z Gdańsk do Szczecin

Zorganizuj swoją podróż z Gdańsk do Szczecin w pociąg, autobus, carpooling, samolot

Podróż zewnętrzna
(Podróż powrotna)
1
Poszukiwanie  
Reklama

2 opcje do przejścia Gdańsk do Szczecin w samolot, pociąg, samochód, autobus

  • Wybierz wybraną trasę
  • Wprowadź daty podróży, aby znaleźć najlepsze dostępne oferty.
1
Gdańsk
Szczecin
  • Uzyskaj stawki
2
Gdańsk
Berlin
Szczecin
/
/
/
/
  • Uzyskaj stawki

Podróżować Gdańsk Szczecin

Sposoby transportusamolot, carpooling, autobus, pociąg
dystans288 km
Linia bezpośredniatak

Jak podróżować z Gdańsk do Szczecin ?

Wybrałeś Szczecin jako miejsce na następne wakacje lub weekend, ale nie wiesz, jak się tam dostać Gdańsk i jak znaleźć najlepsze Gdańsk do Szczecin oferty transportu? Zwykle nie jest to łatwe zadanie i będziesz musiał przeglądać wiele witryn, aby porównać wszystkie oferty.

Będziesz mógł za jednym razem wyszukać Vivanoda, swój multimodalny plan podróży w Europie, wszystkie ceny za loty, pociągi, carpooling i autobusy podróżować do Szczecin z Gdańsk Wpisz daty podróży do Szczecin wtedy Vivanoda zrobi resztę. Aby zawęzić wyszukiwanie zgodnie z własnymi preferencjami, użyj dostępnych filtrów i opcji sortowania.

Będziesz głównie korzystać z pociągi, loty, carpooling i autobusy IC Bus, Blablacar, FlixBus, Deutsche Bahn lub OLT Express do osiągnięcia Szczecin,

Wszystkie rodzaje transportu Gdańsk Szczecin

Na wycieczkę Gdańsk (Polska) do Szczecin (Polska) z odległości 288 km można pożyczyć 4 rodzajów transportu, ewentualnie połączenie samolot, carpooling, autobus i/lub pociągi zgodnie z którym czas trwania podróży będzie znacząco różny,
Na Blablacar prawdopodobnie znajdziesz sterowniki dzielące swój pojazd na trasę Gdańsk-Szczecin,
Żadna firma autobusowa nie pozwoli Ci wykonać Gdańsk-Szczecin bez zmiany autobusów, musisz wziąć linie autobusowe Gdańsk-Berlin i Berlin-Szczecin,
Wsiadasz do autobusu FlixBus pod adresem Gdańsk, Autobus odwiezie Cię na dworzec autobusowyBerlin - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB) (9.3 km z Berlin, Niemcy). Proszę iść na dworzec autobusowyGdansk (od 1.3 km Gdańsk) nie później niż 15 minut przed godziną odlotu Berlin,Po przybyciu Berlin, weź inny autobus IC Bus, który zabierze Cię na dworzec autobusowy Szczecin ( Polska).
Nie można przejść bezpośrednio z Gdańsk do Szczecinbez zmian. Możesz wsiąść do pociąguBerlin-Szczecin i używać carpooling dotrzeć do miejsca docelowego.
Trenuje RB66 Deutsche Bahn do Szczecin opuścić stację kolejową Berlin-Gesundbrunnen do Berlin, Przyjazd doSzczecin będzie na stacji Szczecin, Glowny (1.2 km od środka).
Żadne bezpośrednie loty nie pozwalają przejść do Szczecin od Gdańsk, Możesz wziąć lotGdańsk-Berlin następnie wykonaj resztę podróży w autobus,
Wyjście Gdańsk i przybyć wystarczająco wcześnie (co najmniej 2 godziny przed czasem odlotu) na lotnisku Rebiechowo GDN 14 km, za odprawę bagażu na lot do Berlin (lotnisko w Tegel, Kod IATA: TXL) obsługiwany przez OLT Express.

Którzy przewoźnicy podróżują między Gdańsk a Szczecin?

Firmy autobusowe
Operator autobusowy FlixBus zapewnia usługę autobusową z dworca autobusowego Gdansk do Gdańsk i to z Berlin - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB) (Berlin Niemcy)
IC Bus to operator, który pozwala podróżować po linii między miastem Berlin (serwis na dworzec autobusowy Berlin - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB) w 9.3 km od centrum) i miasta Szczecin gdzie autobus podwiezie cię na dworzec autobusowy Szczecin znajduje się około 0.9 km od centrum.
Firmy kolejowe
Deutsche Bahn oferuje linię Berlin-Szczecin Pociąg RB66 z dworca kolejowego Berlin-Gesundbrunnen (3.3 km od centrum miasta) i obsługuje dworzec kolejowy Szczecin, Glowny w dniu przyjazdu (1.2 km od centrum)
Carpooling
W zależności od żądanej daty, Blablacar może oferować oferty do wykonania carpooling Gdańsk-Szczecin (289 km)
Linie lotnicze
OLT Express wykonuje lot z lotniska Rebiechowo GDN znajduje się w 14 km centrum miasta Gdańsk do Berlin (przybycie na lotnisko w Tegel TXL)
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)