Podróżuj z Gdańsk do Wrocław

Zorganizuj swoją podróż z Gdańsk do Wrocław w autobus, carpooling, samolot

Podróż zewnętrzna
(Podróż powrotna)
1
Poszukiwanie  
Reklama

2 opcje do przejścia Gdańsk do Wrocław w samolot, samochód, autobus

  • Wybierz wybraną trasę
  • Wprowadź daty podróży, aby znaleźć najlepsze dostępne oferty.
1
Gdańsk
Wrocław
/
  • Uzyskaj stawki
2
Gdańsk
Łódź
Wrocław
/
/
  • Uzyskaj stawki

Podróżować Gdańsk Wrocław

Sposoby transportusamolot, carpooling, autobus
dystans378 km
Linia bezpośredniatak

Jak przejść od Gdańsk do Wrocław?

Oferujemy 2 tras w autobus, carpooling, samolot przygotować podróż Gdańsk Wrocław, Prezentowane podróże są klasyfikowane według wskaźnika wydajności (mierzonego według liczby zmian, szacowanego czasu trwania, odległości od lotniska do centrum miasta, które obsługuje ...). Będziesz mógł:
  • Sortuj wyniki według trybu transportu (autobus, carpooling, samolot).
  • Uzyskaj ceny, godziny i czas trwania podróży Gdańsk Wrocławklikając przycisk „Wyświetl ceny” i określając daty podróży oraz liczbę pasażerów. Uwaga: staramy się zebrać maksymalne stawki z różnych partnerskich witryn turystycznych, aby poinformować Cię w najlepszym razie, ale nie zawsze jest to możliwe.
  • Zlokalizuj miasta Gdańsk i Wrocław na mapie oraz na trasie Gdańsk Wrocław i różne punkty korespondencji (Dworzec autobusowy Wroclaw, Lotnisko Strachowice, Dworzec autobusowy Gdańsk, Lotnisko Rebiechowo) klikając przycisk „Szczegóły i mapa”.
  • Znajdź hotel w Wrocław

Wszystkie rodzaje transportu Gdańsk Wrocław

Na wycieczkę Gdańsk (Polska) do Wrocław (Polska) z odległości 378 km można pożyczyć 3 rodzajów transportu, ewentualnie połączenie samolot, carpooling i/lub autobusi zgodnie z którym czas trwania podróży będzie znacząco różny,
Lot bezpośredni Gdańsk > Wrocław będzie najszybszym sposobem dotarcia do celu.
Wyjście Gdańsk i przybyć wystarczająco wcześnie (co najmniej 2 godziny przed czasem odlotu) na lotnisku Rebiechowo GDN 14 km, za odprawę bagażu na lot do Wrocław (lotnisko w Strachowice, Kod IATA: WRO) obsługiwany przez EuroLot.
Na Blablacar prawdopodobnie znajdziesz sterowniki dzielące swój pojazd na trasę Gdańsk-Wrocław,
Żadna firma autobusowa nie pozwoli Ci wykonać Gdańsk-Wrocław bez zmiany autobusów, musisz wziąć linie autobusowe Gdańsk-Łódź i Łódź-Wrocław,
Wsiadasz do autobusu LEO Express pod adresem Gdańsk, Autobus odwiezie Cię na dworzec autobusowyŁódź Fabryczna (2.2 km z Łódź, Polska). Proszę iść na dworzec autobusowyGdańsk (od 1.7 km Gdańsk) nie później niż 15 minut przed godziną odlotu Łódź,Po przybyciu Łódź, weź inny autobus FlixBus, który zabierze Cię na dworzec autobusowy Wrocław ( Polska).

Którzy przewoźnicy podróżują między Gdańsk a Wrocław?

Firmy autobusowe
Operator autobusowy LEO Express zapewnia usługę autobusową z dworca autobusowego Gdańsk do Gdańsk i to z Łódź Fabryczna ( Polska)
FlixBus to operator, który pozwala podróżować po linii między miastem Łódź (serwis na dworzec autobusowy Łódź Kaliska w 2.5 km od centrum) i miasta Wrocław gdzie autobus podwiezie cię na dworzec autobusowy Wroclaw znajduje się około 0.4 km od centrum.
Linie lotnicze
LOT Polish Airlines leci z lotniska Rebiechowo GDN znajduje się w 14 km centrum miasta Gdańsk do Warszawa (przybycie na lotnisko w Frederic Chopin WAW) i z lotniska Frederic Chopin WAW (znajduje się na 7.8 km od środka Warszawa, Polska) do Wrocław (obsługujący lotnisko w Strachowice WRO)
OLT Express zapewnia następujące obroty: z lotniska Rebiechowo GDN znajduje się w 14 km centrum miasta Gdańsk do Warszawa (przybycie na lotnisko w Frederic Chopin WAW) i z lotniska Frederic Chopin WAW (znajduje się na 7.8 km od środka Warszawa, Polska) do Wrocław (obsługujący lotnisko w Strachowice WRO)
EuroLot obsługuje lot z lotniska Rebiechowo GDN znajduje się w 14 km centrum miasta Gdańsk do Wrocław (przybycie na lotnisko w Strachowice WRO)
Ryanair udostępnia łącza lotnicze z lotniska Rebiechowo GDN (znajduje się na 14 km od środka Gdańsk, Polska) do Warszawa (obsługujący lotnisko w Warsaw Modlin WMI) i z lotniska Warsaw Modlin WMI znajduje się w 35 km centrum miasta Warszawa do Wrocław (przybycie na lotnisko w Strachowice WRO)
Carpooling
W zależności od żądanej daty, Blablacar może oferować oferty do wykonania carpooling Gdańsk-Wrocław (379 km)
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)