Genewa
Podróżuj bezpośrednio do Berne pociąg, wspólne przejazdy
Berne
Zobacz ceny

Jak dostać się z Genewa do Berne?

Planujesz podróż do Genewa z Berne i szukasz najlepszych opcji transportu na swoją wycieczkę? Wiemy, że często trudno jest wybrać najlepszy sposób podróży z Genewa do Berne, niezależnie od tego, czy chodzi o cenę, czas czy wygodę. Vivanoda pomoże Ci znaleźć wszystkie rozwiązania transportowe dla podróży między Genewa a Berne, czy to samolotem, pociągiem, autobusem, czy też carpoolingiem.

Dzięki szczegółowym informacjom na temat każdego środka transportu i firm transportowych (SBB CFF FFS lub Blablacar), możesz łatwo porównać ceny, rozkłady jazdy i czas podróży, aby wybrać opcję, która najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.

Bez względu na to, czy jesteś podróżnikiem budżetowym, czy szukasz szybkiego i wygodnego sposobu podróżowania między Genewa a Berne, mamy wszystkie informacje, których potrzebujesz, aby zaplanować niezapomnianą podróż Genewa - Berne.

Podczas podróży z Genewa do Berne masz do wyboru kilka opcji transportu

Genewa Berne pociągiem

Jeżeli lubisz podróżować w sposób bardziej przyjazny dla środowiska i ekonomiczny, pociąg Genewa Berne jest idealny i spełni twoje oczekiwania.

Wspólne przejazdy Genewa Berne

Wspólne przejazdy między Genewa a Berne to idealne rozwiązanie, jeśli chcesz podróżować do Berne w dobrym towarzystwie i obniżyć koszty transportu. Jednak elastyczność w zakresie rozkładów jazdy i miejsc odbioru w Genewa lub Berne może być ograniczona.

Niezależnie od tego, którą opcję wybierzesz, nasza porównywarka cen pomoże Ci znaleźć najbardziej odpowiednią opcję transportu z Genewa do Berne dla Twoich potrzeb i budżetu.

Informacje dla podróżujących Genewa Berne

Miasto wyjazdu
Genewa
Szwajcaria
Miasto docelowe
Berne
Szwajcaria
Odległość
129 km
Bezpośrednie połączenie
Tak, bezpośrednie połączenie pociąg oraz wspólne przejazdy
Wyszukaj bilety z Genewa do Berne
Szukaj noclegów w Berne
Zaplanuj swoją podróż z Genewa do Berne z łatwością dzięki Vivanoda

Zaplanuj swoją podróż z Genewa do Berne z łatwością dzięki Vivanoda

Z Vivanoda możesz łatwo porównać wszystkie dostępne środki transportu, takie jak loty, pociągi, autobusy i carpoole, zgodnie z Twoimi preferencjami i budżetem. Możesz również filtrować wyniki według ceny, czasu podróży, rozkładu jazdy i opcji komfortu. Dzięki łatwej obsłudze i przejrzystości Vivanoda pozwala w kilka kliknięć znaleźć bilety na trasie Genewa - Berne, które najlepiej odpowiadają Twoim potrzebom. Vivanoda wyświetla również wszystkie oferty specjalne i promocje różnych linii lotniczych, takich jak SBB CFF FFS lub Blablacar, aby pomóc Ci zaoszczędzić na biletach. Nie wahaj się więc i skorzystaj z Vivanody już teraz, aby spokojnie przygotować swoją podróż między Genewa a Berne!

Porównanie środków transportu między Genewa a Berne

Zalety i wady carpoolingu z Genewa do Berne?
Przyjazność Carpooling z Genewa do Berne jest często przyjemniejszy i bardziej przyjazny niż inne środki transportu, zwłaszcza jeśli dzielisz podróż z miłymi ludźmi.
Niezawodność Podczas podróży do Genewa i Berne powinieneś polegać na punktualności i niezawodności kierowcy. Nie zawsze są oni na czas.
Zalety i wady podróżowania pociągiem z Genewa do Berne?
Prędkość Pociągi z Genewa do Berne są często znacznie szybsze niż autobusy czy samochody.
Elastyczność Godziny kursowania pociągów Genewa Berne mogą być ograniczone, a przesiadka w razie potrzeby może być trudniejsza.

Skąd wyruszyć w Genewa? Gdzie mogę dojechać w Berne?

Stacje odlotów w Genewa

Genève Gare de Cornavin
Mapa
Genève-Aéroport
Mapa

Stacje przylotów w Berne

Berne
Mapa
Wyszukaj bilety z Genewa do Berne
Szukaj noclegów w Berne

Pociągi Genewa Berne

Aby uzyskać najlepsze ceny biletów kolejowych między Genewa a Berne, zaleca się dokonywanie rezerwacji z wyprzedzeniem, elastyczne podejście do rozkładu jazdy i porównywanie cen biletów za pomocą Vivanoda.

W zależności od pory dnia, w której podróżujesz pociągiem z Genewa do Berne, może wystąpić różnica w cenie. Bilety kupione poza godzinami szczytu są tańsze niż te kupione w godzinach szczytu. Aby uzyskać szczegółowy przegląd wszystkich cen, Vivanoda porównuje wszystkie środki transportu między Genewa a Berne.

Istnieją zniżki dla dzieci, studentów i seniorów podróżujących pociągiem z Genewa do Berne, które różnią się w zależności od rodzaju biletu i wieku osoby. Gdy wpiszesz swój wiek w wyszukiwaniu na Vivanoda, wyświetlone ceny będą uwzględniać wszelkie zniżki związane z wiekiem.

Firmy kolejowe z Genewa do Berne

SBB CFF FFS
SBB CFF FFS
Szukaj biletów na pociągi z Genewa do Berne

Carpool Genewa Berne

Carpooling jest uważany za opcję bardziej przyjazną środowisku niż inne środki transportu, ponieważ zmniejsza emisję CO2 poprzez ograniczenie liczby samochodów na drogach. Zależy to jednak od liczby osób korzystających z tego samego pojazdu oraz zużycia paliwa przez pojazd.

Średni koszt przejazdu z Genewa do Berne zależy od wielu czynników, takich jak pora roku, popyt i podaż oraz używana platforma carpoolingowa. Aby uzyskać bardzo dokładne oszacowanie ceny i dostępności przejazdu z Genewa do Berne, rozpocznij wyszukiwanie na Vivanoda, wpisując daty podróży.

Czas trwania podróży z Genewa do Berne zależy od warunków drogowych i trasy, którą pokonuje kierowca. Rozpoczynając wyszukiwanie cen na Vivanoda, otrzymasz szacunkowy czas trwania każdej dostępnej oferty carpoolingu.

Platforma carpoolingowa Genewa Berne

Blablacar
Blablacar
Szukaj carpoolingu Genewa Berne
Filtry wyszukiwania
Rodzaj transportu
Godzina odjazdu
Czas przyjazdu