Podróżuj z Genua do Besançon

Zorganizuj swoją podróż z Genua do Besançon w pociąg, autobus, carpooling

Podróż zewnętrzna
(Podróż powrotna)
1
Poszukiwanie  
Reklama

2 opcje do przejścia Genua do Besançon w pociąg, samochód, autobus

  • Wybierz wybraną trasę
  • Wprowadź daty podróży, aby znaleźć najlepsze dostępne oferty.
1
Genua
Besançon
/
  • Uzyskaj stawki
2
Genua
Mediolan
Besançon
/
/
/
  • Uzyskaj stawki

Podróżować Genua Besançon

Sposoby transportucarpooling, autobus, pociąg
dystans387 km
Linia bezpośredniatak

Jak przejść od Genua do Besançon?

Oferujemy 2 tras w pociąg, autobus, carpooling przygotować podróż Genua Besançon, Prezentowane podróże są klasyfikowane według wskaźnika wydajności (mierzonego według liczby zmian, szacowanego czasu trwania, odległości od lotniska do centrum miasta, które obsługuje ...). Będziesz mógł:
  • Sortuj wyniki według trybu transportu (pociąg, autobus, carpooling).
  • Uzyskaj ceny, godziny i czas trwania podróży Genua Besançonklikając przycisk „Wyświetl ceny” i określając daty podróży oraz liczbę pasażerów. Uwaga: staramy się zebrać maksymalne stawki z różnych partnerskich witryn turystycznych, aby poinformować Cię w najlepszym razie, ale nie zawsze jest to możliwe.
  • Zlokalizuj miasta Genua i Besançon na mapie oraz na trasie Genua Besançon i różne punkty korespondencji (Dworzec autobusowy Besançon, Stacja Genova Brignole, Stacja Genova Piazza Principe + Genova sotterranea, Dworzec autobusowy Genova Principe Fanti D'italia) klikając przycisk „Szczegóły i mapa”.
  • Znajdź hotel w Besançon

Wszystkie rodzaje transportu Genua Besançon

Na wycieczkę Genua (Liguria, Włochy) do Besançon (Franche-Comté, Francja) z odległości 387 km można pożyczyć 3 rodzajów transportu, ewentualnie połączenie carpooling, autobus i/lub pociągi zgodnie z którym czas trwania podróży będzie znacząco różny,
Masz szczęście, istnieje bezpośrednia linia autobusowa Genua-Besançon co jest często najbardziej ekonomicznym rozwiązaniem.
Wsiadasz do autobusu FlixBus pod adresem Genua, Autobus odwiezie Cię na dworzec autobusowyBesançon (0.7 km z Besançon, Francja). Proszę iść na dworzec autobusowyGenova Principe Fanti D'italia (od 1.6 km Genua) nie później niż 15 minut przed godziną odlotu Besançon,
Na Blablacar prawdopodobnie znajdziesz sterowniki dzielące swój pojazd na trasę Genua-Besançon,
Nie można przejść bezpośrednio z Genua do Besançonbez zmian. Możesz wsiąść do pociąguGenua-Mediolan i używać autobus dotrzeć do miejsca docelowego.
Trenuje Thello lub InterCityNotte Thello lub Trenitalia do Mediolan opuścić stację kolejową Genova Brignole do Genua, Przyjazd doMediolan będzie na stacji Milano Centrale (2.8 km od środka).

Którzy przewoźnicy podróżują między Genua a Besançon?

Firmy autobusowe
Operator autobusowy FlixBus zapewnia usługę autobusową z dworca autobusowego Genova Principe Fanti D'italia do Genua i to z Besançon (Franche-Comté Francja)
Hellö to operator, który pozwala podróżować po linii między miastem Genua (serwis na dworzec autobusowy Genova Principe Fanti D'italia w 1.6 km od centrum) i miasta Mediolan gdzie autobus podwiezie cię na dworzec autobusowy Milan autostazione znajduje się około 5.4 km od centrum.
Firmy kolejowe
Thello oferuje linię Genua-Mediolan Pociąg Thello z dworca kolejowego Genova Piazza Principe + Genova sotterranea (1.6 km od centrum miasta) i obsługuje dworzec kolejowy Milano Centrale w dniu przyjazdu (2.8 km od centrum)
Trenitalia obsługuje linię z Genua do Mediolan z odjeżdżającym pociągiem InterCityNotte Genova Brignole dostać się do stacji kolejowej Milano Centrale (Lombardia Włochy)
Carpooling
W zależności od żądanej daty, Blablacar może oferować oferty do wykonania carpooling Genua-Besançon (388 km)
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)