Podróżuj z Helsinki do Łódź

Zorganizuj swoją podróż z Helsinki do Łódź w autobus, carpooling, samolot

Podróż zewnętrzna
(Podróż powrotna)
1
Poszukiwanie  
Reklama

1 możliwa opcja do przejścia Helsinki do Łódź w samolot, samochód, autobus

  • Wprowadź daty podróży, aby znaleźć najlepsze dostępne oferty.
Helsinki
Warszawa
Łódź
/
  • Uzyskaj stawki

Podróżować Helsinki Łódź

Sposoby transportusamolot, carpooling, autobus
dystans995 km
Linia bezpośredniaNie

Jak przejść od Helsinki do Łódź?

Oferujemy 1 tras w autobus, carpooling, samolot przygotować podróż Helsinki Łódź, Prezentowane podróże są klasyfikowane według wskaźnika wydajności (mierzonego według liczby zmian, szacowanego czasu trwania, odległości od lotniska do centrum miasta, które obsługuje ...). Będziesz mógł:
  • Sortuj wyniki według trybu transportu (autobus, carpooling, samolot).
  • Uzyskaj ceny, godziny i czas trwania podróży Helsinki Łódźklikając przycisk „Wyświetl ceny” i określając daty podróży oraz liczbę pasażerów. Uwaga: staramy się zebrać maksymalne stawki z różnych partnerskich witryn turystycznych, aby poinformować Cię w najlepszym razie, ale nie zawsze jest to możliwe.
  • Zlokalizuj miasta Helsinki i Łódź na mapie oraz na trasie Helsinki Łódź i różne punkty korespondencji (Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Dworzec autobusowy Łódź Fabryczna, Lotnisko Helsinki-Vantaa) klikając przycisk „Szczegóły i mapa”.
  • Znajdź hotel w Łódź

Którzy przewoźnicy podróżują między Helsinki a Łódź?

Linie lotnicze
LOT Polish Airlines wykonuje lot z lotniska Helsinki-Vantaa HEL znajduje się w 18 km centrum miasta Helsinki do Warszawa (przybycie na lotnisko w Frederic Chopin WAW)
Finnair zapewnia obrót z lotniska Helsinki-Vantaa HEL (znajduje się na 18 km od środka Helsinki, Finlandia) do Warszawa (obsługujący lotnisko w Frederic Chopin WAW)
Firmy autobusowe
Operator autobusowy LEO Express zapewnia usługę autobusową z dworca autobusowego Warszawa Lotnisko Chopina do Warszawa i to z Łódź Fabryczna ( Polska)
FlixBus to operator, który pozwala podróżować po linii między miastem Warszawa (serwis na dworzec autobusowy Warszawa West w 3.7 km od centrum) i miasta Łódź gdzie autobus podwiezie cię na dworzec autobusowy Łódź Kaliska znajduje się około 2.5 km od centrum.
Carpooling
W zależności od żądanej daty, Blablacar może oferować oferty do wykonania carpooling Warszawa-Łódź (119 km)
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)