Podróżuj z Katowice do Bohumin

Zorganizuj swoją podróż z Katowice do Bohumin w pociąg, autobus, carpooling

Podróż zewnętrzna
(Podróż powrotna)
1
Poszukiwanie  
Reklama

1 możliwa opcja do przejścia Katowice do Bohumin w pociąg, samochód, autobus

  • Wprowadź daty podróży, aby znaleźć najlepsze dostępne oferty.
Katowice
Bohumin
/
/
  • Uzyskaj stawki

Podróżować Katowice Bohumin

Sposoby transportucarpooling, autobus, pociąg
dystans62 km
Linia bezpośredniatak

Jak przejść od Katowice do Bohumin?

Oferujemy 1 tras w pociąg, autobus, carpooling przygotować podróż Katowice Bohumin, Prezentowane podróże są klasyfikowane według wskaźnika wydajności (mierzonego według liczby zmian, szacowanego czasu trwania, odległości od lotniska do centrum miasta, które obsługuje ...). Będziesz mógł:
  • Sortuj wyniki według trybu transportu (pociąg, autobus, carpooling).
  • Uzyskaj ceny, godziny i czas trwania podróży Katowice Bohuminklikając przycisk „Wyświetl ceny” i określając daty podróży oraz liczbę pasażerów. Uwaga: staramy się zebrać maksymalne stawki z różnych partnerskich witryn turystycznych, aby poinformować Cię w najlepszym razie, ale nie zawsze jest to możliwe.
  • Zlokalizuj miasta Katowice i Bohumin na mapie oraz na trasie Katowice Bohumin i różne punkty korespondencji (Dworzec autobusowy Bohumín, Stacja Bohumin, Dworzec autobusowy Katowice, Stacja Katowice Glowny, Dworzec autobusowy Katowice Andrzeja) klikając przycisk „Szczegóły i mapa”.
  • Znajdź hotel w Bohumin

Wszystkie rodzaje transportu Katowice Bohumin

Na wycieczkę Katowice (Polska) do Bohumin (Republika Czeska) z odległości 62 km można pożyczyć 3 rodzajów transportu, ewentualnie połączenie carpooling, autobus i/lub pociągi zgodnie z którym czas trwania podróży będzie znacząco różny,
Pociąg Katowice Bohumin jest bezpośredni.
Trenuje Chopin Night Train Russian Railways lub ÖBB do Bohumin opuścić stację kolejową Katowice Glowny do Katowice, Przyjazd doBohumin będzie na stacji Bohumin (0.4 km od środka).
Masz szczęście, istnieje bezpośrednia linia autobusowa Katowice-Bohumin co jest często najbardziej ekonomicznym rozwiązaniem.
Wsiadasz do autobusu LEO Express lub FlixBus pod adresem Katowice, Autobus odwiezie Cię na dworzec autobusowyBohumín (0.4 km z Bohumin, Republika Czeska). Proszę iść na dworzec autobusowyKatowice (od 0.5 km Katowice) nie później niż 15 minut przed godziną odlotu Bohumin,
Na Blablacar prawdopodobnie znajdziesz sterowniki dzielące swój pojazd na trasę Katowice-Bohumin,
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)