Podróżuj z Katowice do Olomouc

Zorganizuj swoją podróż z Katowice do Olomouc w pociąg, autobus, carpooling

Podróż zewnętrzna
(Podróż powrotna)
1
Poszukiwanie  
Reklama

1 możliwa opcja do przejścia Katowice do Olomouc w pociąg, samochód, autobus

  • Wprowadź daty podróży, aby znaleźć najlepsze dostępne oferty.
Katowice
Olomouc
/
/
  • Uzyskaj stawki

Podróżować Katowice Olomouc

Sposoby transportucarpooling, autobus, pociąg
dystans147 km
Linia bezpośredniatak

Jak przejść od Katowice do Olomouc?

Oferujemy 1 tras w pociąg, autobus, carpooling przygotować podróż Katowice Olomouc, Prezentowane podróże są klasyfikowane według wskaźnika wydajności (mierzonego według liczby zmian, szacowanego czasu trwania, odległości od lotniska do centrum miasta, które obsługuje ...). Będziesz mógł:
  • Sortuj wyniki według trybu transportu (pociąg, autobus, carpooling).
  • Uzyskaj ceny, godziny i czas trwania podróży Katowice Olomoucklikając przycisk „Wyświetl ceny” i określając daty podróży oraz liczbę pasażerów. Uwaga: staramy się zebrać maksymalne stawki z różnych partnerskich witryn turystycznych, aby poinformować Cię w najlepszym razie, ale nie zawsze jest to możliwe.
  • Zlokalizuj miasta Katowice i Olomouc na mapie oraz na trasie Katowice Olomouc i różne punkty korespondencji (Stacja Olomouc hl.n., Dworzec autobusowy Olomouc hl. n., Dworzec autobusowy Katowice, Stacja Katowice Glowny, Dworzec autobusowy Katowice Andrzeja) klikając przycisk „Szczegóły i mapa”.
  • Znajdź hotel w Olomouc

Wszystkie rodzaje transportu Katowice Olomouc

Na wycieczkę Katowice (Polska) do Olomouc (Republika Czeska) z odległości 147 km można pożyczyć 3 rodzajów transportu, ewentualnie połączenie carpooling, autobus i/lub pociągi zgodnie z którym czas trwania podróży będzie znacząco różny,
Pociąg Katowice Olomouc jest bezpośredni.
Trenuje Russian Railways do Olomouc opuścić stację kolejową Katowice Glowny do Katowice, Przyjazd doOlomouc będzie na stacji Olomouc hl.n. (1.9 km od środka).
Masz szczęście, istnieje bezpośrednia linia autobusowa Katowice-Olomouc co jest często najbardziej ekonomicznym rozwiązaniem.
Wsiadasz do autobusu LEO Express lub FlixBus pod adresem Katowice, Autobus odwiezie Cię na dworzec autobusowyOlomouc hl. n. (1.9 km z Olomouc, Republika Czeska). Proszę iść na dworzec autobusowyKatowice (od 0.5 km Katowice) nie później niż 15 minut przed godziną odlotu Olomouc,
Na Blablacar prawdopodobnie znajdziesz sterowniki dzielące swój pojazd na trasę Katowice-Olomouc,
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)