Podróżuj z Katowice do Prerov

Zorganizuj swoją podróż z Katowice do Prerov w pociąg, autobus, carpooling

Podróż zewnętrzna
(Podróż powrotna)
1
Poszukiwanie  
Reklama

1 możliwa opcja do przejścia Katowice do Prerov w pociąg, samochód, autobus

  • Wprowadź daty podróży, aby znaleźć najlepsze dostępne oferty.
Katowice
Prerov
/
/
  • Uzyskaj stawki

Podróżować Katowice Prerov

Sposoby transportucarpooling, autobus, pociąg
dystans144 km
Linia bezpośredniatak

Jak można przejść Katowice do Prerov ?

Podobnie jak wielu podróżnych, szukasz najtańszych ofert transportowych Katowice do Prerov? Ogólnie przeglądasz kilka stron internetowych i spędzasz godziny, nie mając pewności, że wszystkie rozwiązania transportowe zostały wzięte pod uwagę.

Dzięki multimodalnej wyszukiwarce Vivanoda znajdziesz na tej samej stronie wszystkie ceny biletów autobusy, carpooling i pociągi dostać się do Prerov, Po prostu wprowadź datę podróży do Prerov a Vivanoda zajmie się resztą. Na koniec użyj filtrów i opcji sortowania, aby zawęzić wyniki.

Będziesz głównie korzystać z pociągi, carpooling i autobusy FlixBus, Blablacar, LEO Express, LEO Express, Russian Railways lub ÖBB do osiągnięcia Prerov,

Którzy przewoźnicy podróżują między Katowice a Prerov?

Carpooling
W zależności od żądanej daty, Blablacar może oferować oferty do wykonania carpooling Katowice-Prerov (145 km)
Firmy autobusowe
FlixBus zapewnia usługi autobusowe z dworca autobusowego Katowice Andrzeja do Katowice i to z Olomouc hl. n. ( Republika Czeska) i między miastem Olomouc (serwis na dworzec autobusowy Olomouc hl. n. w 1.9 km od centrum) i miasta Prerov gdzie autobus podwiezie cię na dworzec autobusowy Přerov znajduje się około 0.9 km od centrum.
LEO Express to operator, który pozwala podróżować po linii z dworca autobusowego Katowice do Katowice i to z Olomouc hl. n. ( Republika Czeska)
Firmy kolejowe
ÖBB oferuje linię Katowice-Prerov Pociąg Chopin Night Train z dworca kolejowego Katowice Glowny (1 km od centrum miasta) i obsługuje dworzec kolejowy Prerov w dniu przyjazdu (1 km od centrum)
LEO Express obsługuje linię z Olomouc do Prerov z odjeżdżającym pociągiem Olomouc hl.n. dostać się do stacji kolejowej Prerov ( Republika Czeska)
Russian Railways tworzy połączenie kolejowe Katowice-Prerov Pociąg z dworca kolejowego Katowice Glowny (1 km od centrum miasta) i obsługuje dworzec kolejowy Prerov w dniu przyjazdu (1 km od centrum)

Wszystkie rodzaje transportu Katowice Prerov

Na wycieczkę Katowice (Polska) do Prerov (Republika Czeska) z odległości 144 km można pożyczyć 3 rodzajów transportu, ewentualnie połączenie carpooling, autobus i/lub pociągi zgodnie z którym czas trwania podróży będzie znacząco różny,
Pociąg Katowice Prerov jest bezpośredni.
Trenuje Chopin Night Train ÖBB lub Russian Railways do Prerov opuścić stację kolejową Katowice Glowny do Katowice, Przyjazd doPrerov będzie na stacji Prerov (1 km od środka).
Na Blablacar prawdopodobnie znajdziesz sterowniki dzielące swój pojazd na trasę Katowice-Prerov,
Żadna firma autobusowa nie pozwoli Ci wykonać Katowice-Prerov bez zmiany autobusów, musisz wziąć linie autobusowe Katowice-Olomouc i Olomouc-Prerov,
Wsiadasz do autobusu LEO Express lub FlixBus pod adresem Katowice, Autobus odwiezie Cię na dworzec autobusowyOlomouc hl. n. (1.9 km z Olomouc, Republika Czeska). Proszę iść na dworzec autobusowyKatowice (od 0.5 km Katowice) nie później niż 15 minut przed godziną odlotu Olomouc,Po przybyciu Olomouc, weź inny autobus FlixBus, który zabierze Cię na dworzec autobusowy Prerov ( Republika Czeska).
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)