Podróżuj z Katowice do Wiedeń

Zorganizuj swoją podróż z Katowice do Wiedeń (Austria) w pociąg, autobus, carpooling, samolot

Podróż zewnętrzna
(Podróż powrotna)
1
Poszukiwanie  
Reklama

1 możliwa opcja do przejścia Katowice do Wiedeń w samolot, pociąg, samochód, autobus

  • Wprowadź daty podróży, aby znaleźć najlepsze dostępne oferty.
Katowice
Wiedeń
/
/
  • Uzyskaj stawki

Podróżować Katowice Wiedeń

Sposoby transportusamolot, carpooling, autobus, pociąg
dystans299 km
Linia bezpośredniatak

Jak przejść od Katowice do Wiedeń?

Oferujemy 1 tras w pociąg, autobus, carpooling, samolot przygotować podróż Katowice Wiedeń, Prezentowane podróże są klasyfikowane według wskaźnika wydajności (mierzonego według liczby zmian, szacowanego czasu trwania, odległości od lotniska do centrum miasta, które obsługuje ...). Będziesz mógł:
  • Sortuj wyniki według trybu transportu (pociąg, autobus, carpooling, samolot).
  • Uzyskaj ceny, godziny i czas trwania podróży Katowice Wiedeńklikając przycisk „Wyświetl ceny” i określając daty podróży oraz liczbę pasażerów. Uwaga: staramy się zebrać maksymalne stawki z różnych partnerskich witryn turystycznych, aby poinformować Cię w najlepszym razie, ale nie zawsze jest to możliwe.
  • Zlokalizuj miasta Katowice i Wiedeń na mapie oraz na trasie Katowice Wiedeń i różne punkty korespondencji (Dworzec autobusowy (VIB) Vienna International Busterminal, Dworzec autobusowy Vienna (central station), Dworzec autobusowy Vienna Stadion Center, Dworzec autobusowy Vienna VIE, Dworzec autobusowy Wien Flughafen Schwechat, ...) klikając przycisk „Szczegóły i mapa”.
  • Znajdź hotel w Wiedeń

Wszystkie rodzaje transportu Katowice Wiedeń

Na wycieczkę Katowice (Polska) do Wiedeń (Wiedeń, Austria) z odległości 299 km można pożyczyć 4 rodzajów transportu, ewentualnie połączenie samolot, carpooling, autobus i/lub pociągi zgodnie z którym czas trwania podróży będzie znacząco różny,
Masz szczęście, istnieje bezpośrednia linia autobusowa Katowice-Wiedeń co jest często najbardziej ekonomicznym rozwiązaniem.
Wsiadasz do autobusu FlixBus lub LEO Express pod adresem Katowice, Autobus odwiezie Cię na dworzec autobusowyVienna (central station) (2.7 km z Wiedeń, Austria). Proszę iść na dworzec autobusowyKatowice (od 0.5 km Katowice) nie później niż 15 minut przed godziną odlotu Wiedeń,
Pociąg Katowice Wiedeń jest bezpośredni.
Trenuje Chopin Night Train Russian Railways lub ÖBB do Wiedeń opuścić stację kolejową Katowice Glowny do Katowice, Przyjazd doWiedeń będzie na stacji Wien Westbahnhof (2.8 km od środka).
Na Blablacar prawdopodobnie znajdziesz sterowniki dzielące swój pojazd na trasę Katowice-Wiedeń,
Żadne bezpośrednie loty nie pozwalają przejść do Wiedeń od Katowice, Możesz wziąć lotOstrava-Wiedeń następnie wykonaj resztę podróży w autobus,
Wyjście Ostrava i przybyć wystarczająco wcześnie (co najmniej 2 godziny przed czasem odlotu) na lotnisku Mosnov OSR 20 km, za odprawę bagażu na lot do Wiedeń (lotnisko w Vienna-Schwechat International, Kod IATA: VIE) obsługiwany przez Job Air.
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)