Podróżuj z Kraków do Cardiff

Zorganizuj swoją podróż z Kraków do Cardiff w pociąg, autobus, carpooling, samolot

Podróż zewnętrzna
(Podróż powrotna)
1
Poszukiwanie  
Reklama

3 opcje do przejścia Kraków do Cardiff w samolot, pociąg, samochód, autobus

  • Wybierz wybraną trasę
  • Wprowadź daty podróży, aby znaleźć najlepsze dostępne oferty.
1
Kraków
Cardiff
  • Uzyskaj stawki
2
Kraków
Londyn
Cardiff
/
/
  • Uzyskaj stawki
3
Kraków
Manchester
Cardiff
/
/
  • Uzyskaj stawki

Podróżować Kraków Cardiff

Sposoby transportusamolot, carpooling, autobus, pociąg
dystans1626 km
Linia bezpośredniaNie

Jak można przejść Kraków do Cardiff ?

Podobnie jak wielu podróżnych, szukasz najtańszych ofert transportowych Kraków do Cardiff? Przeglądanie kilku stron internetowych w celu uzyskania prostych informacji i rezerwacji podróży jest zawsze bardzo nużące.

Dzięki multimodalnej wyszukiwarce Vivanoda znajdziesz na tej samej stronie wszystkie ceny biletów autobusy, carpooling, pociągi i loty dostać się do Cardiff, Wpisz datę podróży do Cardiff i Vivanoda wyświetli wszystkie oferty transportu. Do wyboru są opcje sortowania i filtry, aby zawęzić wyszukiwanie.

Będziesz głównie korzystać z pociągi, loty, carpooling i autobusy Jet2.com, FlyBE, National Express, Easyjet, Blablacar, Air France, LOT Polish Airlines lub First Great Western do osiągnięcia Cardiff,

Wszystkie rodzaje transportu Kraków Cardiff

Na wycieczkę Kraków (Polska) do Cardiff (Wales, Zjednoczone Królestwo) z odległości 1626 km można pożyczyć 4 rodzajów transportu, ewentualnie połączenie samolot, carpooling, autobus i/lub pociągi zgodnie z którym czas trwania podróży będzie znacząco różny,
Żadne bezpośrednie loty nie pozwalają przejść do Cardiff od Kraków ale możliwe jest, aby podróż odbyła się tylko samolotem podczas lotów Kraków-Paryż i Paryż-Cardiff
Wyjście Kraków i przybyć wystarczająco wcześnie (co najmniej 2 godziny przed czasem odlotu) na lotnisku J. Paul II Balice International KRK 11 km, za odprawę bagażu na lot do Paryż (lotnisko w Paris Charles De Gaulle, Kod IATA: CDG) obsługiwany przez Air France, Easyjet lub LOT Polish Airlines.Z Paryż, weź inny samolot z Cityjet lub FlyBE, który cię zawiezie Cardiff-Wales (Cardiff, Zjednoczone Królestwo).
Nawet jeśli podróż nie jest możliwa Kraków Cardiff tylko autobusem, istnieją inne środki transportu (samolot], która zakończy podróż Manchester-Cardiff,
Wsiadasz do autobusu National Express lub MegaBus pod adresem Manchester, Autobus odwiezie Cię na dworzec autobusowyCardiff (0.6 km z Cardiff, Zjednoczone Królestwo). Proszę iść na dworzec autobusowyManchester (od 0.3 km Manchester) nie później niż 15 minut przed godziną odlotu Cardiff,
Nie można przejść bezpośrednio z Kraków do Cardiffbez zmian. Możesz wsiąść do pociąguManchester-Cardiff i używać samolot dotrzeć do miejsca docelowego.
Trenuje CrossCountry lub Arriva Trains Wales do Cardiff opuścić stację kolejową Manchester Piccadilly do Manchester, Przyjazd doCardiff będzie na stacji Cardiff Central (0.7 km od środka).
Blablacar jest główną platformą carpoolingu w Europie, w której kierowcy mają Manchester-Cardiff może zabrać Cię jako pasażera i połącz się z podróżą w samolot na pokrycie całej podróży.

Którzy przewoźnicy podróżują między Kraków a Cardiff?

Linie lotnicze
Air France wykonuje lot z lotniska J. Paul II Balice International KRK znajduje się w 11 km centrum miasta Kraków do Paryż (przybycie na lotnisko w Paris Charles De Gaulle CDG)
Cityjet zapewnia obrót z lotniska Paris Orly ORY (znajduje się na 15 km od środka Paryż, Francja) do Cardiff (obsługujący lotnisko w Cardiff-Wales CWL)
Jet2.com obsługuje lot z lotniska J. Paul II Balice International KRK znajduje się w 11 km centrum miasta Kraków do Manchester (przybycie na lotnisko w Manchester International MAN)
FlyBE zapewnia łącze lotnicze z lotniska Paris Charles De Gaulle CDG (znajduje się na 23 km od środka Paryż, Francja) do Cardiff (obsługujący lotnisko w Cardiff-Wales CWL)
Easyjet wykonuje lot z lotniska J. Paul II Balice International KRK znajduje się w 11 km centrum miasta Kraków do Londyn (przybycie na lotnisko w Gatwick LGW)
Ryanair zapewnia obrót z lotniska J. Paul II Balice International KRK (znajduje się na 11 km od środka Kraków, Polska) do Manchester (obsługujący lotnisko w Manchester International MAN)
LOT Polish Airlines obsługuje lot z lotniska J. Paul II Balice International KRK znajduje się w 11 km centrum miasta Kraków do Paryż (przybycie na lotnisko w Paris Charles De Gaulle CDG)
Firmy autobusowe
Operator autobusowy National Express zapewnia usługę autobusową z dworca autobusowego Manchester Airport do Manchester i to z Cardiff (Wales Zjednoczone Królestwo)
MegaBus to operator, który pozwala podróżować po linii między miastem Manchester (serwis na dworzec autobusowy Manchester w 0.3 km od centrum) i miasta Cardiff gdzie autobus podwiezie cię na dworzec autobusowy Cardiff znajduje się około 0.6 km od centrum.
Carpooling
W zależności od żądanej daty, Blablacar może oferować oferty do wykonania carpooling Manchester-Cardiff (232 km)
Firmy kolejowe
CrossCountry oferuje linię Manchester-Cardiff Pociąg z dworca kolejowego Manchester Piccadilly (0.5 km od centrum miasta) i obsługuje dworzec kolejowy Cardiff Central w dniu przyjazdu (0.7 km od centrum)
Arriva Trains Wales obsługuje linię z Manchester do Cardiff z odjeżdżającym pociągiem Manchester Piccadilly dostać się do stacji kolejowej Cardiff Central (Wales Zjednoczone Królestwo)
First Great Western tworzy połączenie kolejowe Londyn-Cardiff Pociąg z dworca kolejowego London Paddington (4 km od centrum miasta) i obsługuje dworzec kolejowy Cardiff Central w dniu przyjazdu (0.7 km od centrum)
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)