Podróżuj z Kraków do Cork

Zorganizuj swoją podróż z Kraków do Cork w pociąg, autobus, carpooling, samolot

Podróż zewnętrzna
(Podróż powrotna)
1
Poszukiwanie  
Reklama

3 opcje do przejścia Kraków do Cork w samolot, pociąg, samochód, autobus

  • Wybierz wybraną trasę
  • Wprowadź daty podróży, aby znaleźć najlepsze dostępne oferty.
1
Kraków
Cork
  • Uzyskaj stawki
2
Kraków
Katowice
Cork
/
  • Uzyskaj stawki
3
Kraków
Dublin
Cork
/
  • Uzyskaj stawki

Podróżować Kraków Cork

Sposoby transportusamolot, carpooling, autobus, pociąg
dystans1988 km
Linia bezpośredniaNie

Jak przejść od Kraków do Cork?

Oferujemy 3 tras w pociąg, autobus, carpooling, samolot przygotować podróż Kraków Cork, Prezentowane podróże są klasyfikowane według wskaźnika wydajności (mierzonego według liczby zmian, szacowanego czasu trwania, odległości od lotniska do centrum miasta, które obsługuje ...). Będziesz mógł:
  • Sortuj wyniki według trybu transportu (pociąg, autobus, carpooling, samolot).
  • Uzyskaj ceny, godziny i czas trwania podróży Kraków Corkklikając przycisk „Wyświetl ceny” i określając daty podróży oraz liczbę pasażerów. Uwaga: staramy się zebrać maksymalne stawki z różnych partnerskich witryn turystycznych, aby poinformować Cię w najlepszym razie, ale nie zawsze jest to możliwe.
  • Zlokalizuj miasta Kraków i Cork na mapie oraz na trasie Kraków Cork i różne punkty korespondencji (Lotnisko Cork, Stacja Cork Kent, Dworzec autobusowy Cork (Bus Station - Parnell Place), Dworzec autobusowy St. Patricks Quay, Lotnisko J. Paul II Balice International, ...) klikając przycisk „Szczegóły i mapa”.
  • Znajdź hotel w Cork

Którzy przewoźnicy podróżują między Kraków a Cork?

Linie lotnicze
Aer Lingus wykonuje lot z lotniska J. Paul II Balice International KRK znajduje się w 11 km centrum miasta Kraków do Dublin (przybycie na lotnisko w Dublin DUB)
Wizzair zapewnia obrót z lotniska Pyrzowice KTW (znajduje się na 24 km od środka Katowice, Polska) do Cork (obsługujący lotnisko w Cork ORK)
Easyjet obsługuje lot z lotniska J. Paul II Balice International KRK znajduje się w 11 km centrum miasta Kraków do Liverpool (przybycie na lotnisko w Liverpool John Lennon LPL)
Ryanair udostępnia łącza lotnicze z lotniska J. Paul II Balice International KRK (znajduje się na 11 km od środka Kraków, Polska) do Liverpool (obsługujący lotnisko w Liverpool John Lennon LPL) i z lotniska Liverpool John Lennon LPL znajduje się w 12 km centrum miasta Liverpool do Cork (przybycie na lotnisko w Cork ORK)
Firmy autobusowe
Operator autobusowy AirCoach zapewnia usługę autobusową z dworca autobusowego Dublin Airport do Dublin i to z St. Patricks Quay ( Irlandia)
LEO Express to operator, który pozwala podróżować po linii między miastem Kraków (serwis na dworzec autobusowy Krakow w 0.5 km od centrum) i miasta Katowice gdzie autobus podwiezie cię na dworzec autobusowy Katowice znajduje się około 0.5 km od centrum.
Firma autobusowa GoBus obraca się z dworca autobusowego Dublin Airport do Dublin i to z Cork (Bus Station - Parnell Place) ( Irlandia)
Sieć FlixBus obejmuje linię autobusową między miastem Kraków (serwis na dworzec autobusowy Krakow w 0.5 km od centrum) i miasta Katowice gdzie autobus podwiezie cię na dworzec autobusowy Katowice znajduje się około 0.5 km od centrum.
Operator autobusowy Bus Eireann zapewnia usługę autobusową z dworca autobusowego Dublin Airport do Dublin i to z Cork (Bus Station - Parnell Place) ( Irlandia)
Carpooling
W zależności od żądanej daty, Blablacar może oferować oferty do wykonania carpooling Kraków-Katowice (70 km)
Firmy kolejowe
Iarnród Éireann oferuje linię Dublin-Cork Pociąg InterCity z dworca kolejowego Dublin Heuston (1.6 km od centrum miasta) i obsługuje dworzec kolejowy Cork Kent w dniu przyjazdu (2.7 km od centrum)

Wszystkie rodzaje transportu Kraków Cork

Na wycieczkę Kraków (Polska) do Cork (Irlandia) z odległości 1988 km można pożyczyć 4 rodzajów transportu, ewentualnie połączenie samolot, carpooling, autobus i/lub pociągi zgodnie z którym czas trwania podróży będzie znacząco różny,
Żadne bezpośrednie loty nie pozwalają przejść do Cork od Kraków ale możliwe jest, aby podróż odbyła się tylko samolotem podczas lotów Kraków-Liverpool i Liverpool-Cork
Wyjście Kraków i przybyć wystarczająco wcześnie (co najmniej 2 godziny przed czasem odlotu) na lotnisku J. Paul II Balice International KRK 11 km, za odprawę bagażu na lot do Liverpool (lotnisko w Liverpool John Lennon, Kod IATA: LPL) obsługiwany przez Easyjet lub Ryanair.Z Liverpool, weź inny samolot z Ryanair, który cię zawiezie Cork (Cork, Irlandia).
Nawet jeśli podróż nie jest możliwa Kraków Cork tylko autobusem, istnieją inne środki transportu (samolot], która zakończy podróż Kraków-Katowice,
Wsiadasz do autobusu LEO Express lub FlixBus pod adresem Kraków, Autobus odwiezie Cię na dworzec autobusowyKatowice (0.5 km z Katowice, Polska). Proszę iść na dworzec autobusowyKrakow (od 0.5 km Kraków) nie później niż 15 minut przed godziną odlotu Katowice,
Nie można przejść bezpośrednio z Kraków do Corkbez zmian. Możesz wsiąść do pociąguDublin-Cork i używać samolot dotrzeć do miejsca docelowego.
Trenuje InterCity Iarnród Éireann do Cork opuścić stację kolejową Dublin Heuston do Dublin, Przyjazd doCork będzie na stacji Cork Kent (2.7 km od środka).
Blablacar jest główną platformą carpoolingu w Europie, w której kierowcy mają Kraków-Katowice może zabrać Cię jako pasażera i połącz się z podróżą w samolot na pokrycie całej podróży.
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)