Podróżuj z Kraków do Dublin

Zorganizuj swoją podróż z Kraków do Dublin w pociąg, autobus, prom, carpooling, samolot

Podróż zewnętrzna
(Podróż powrotna)
1
Poszukiwanie  
Reklama

4 opcje do przejścia Kraków do Dublin w samolot, prom, pociąg, samochód, autobus

  • Wybierz wybraną trasę
  • Wprowadź daty podróży, aby znaleźć najlepsze dostępne oferty.
1
Kraków
Dublin
  • Uzyskaj stawki
2
Kraków
Belfast
Dublin
/
  • Uzyskaj stawki
3
Kraków
Liverpool
Dublin
  • Uzyskaj stawki
4
Kraków
Berlin
Dublin
/
  • Uzyskaj stawki

Podróżować Kraków Dublin

Sposoby transportusamolot, carpooling, prom, autobus, pociąg
dystans1832 km
Linia bezpośredniatak

Jak przejść od Kraków do Dublin?

Oferujemy 4 tras w pociąg, autobus, prom, carpooling, samolot przygotować podróż Kraków Dublin, Prezentowane podróże są klasyfikowane według wskaźnika wydajności (mierzonego według liczby zmian, szacowanego czasu trwania, odległości od lotniska do centrum miasta, które obsługuje ...). Będziesz mógł:
  • Sortuj wyniki według trybu transportu (pociąg, autobus, prom, carpooling, samolot).
  • Uzyskaj ceny, godziny i czas trwania podróży Kraków Dublinklikając przycisk „Wyświetl ceny” i określając daty podróży oraz liczbę pasażerów. Uwaga: staramy się zebrać maksymalne stawki z różnych partnerskich witryn turystycznych, aby poinformować Cię w najlepszym razie, ale nie zawsze jest to możliwe.
  • Zlokalizuj miasta Kraków i Dublin na mapie oraz na trasie Kraków Dublin i różne punkty korespondencji (Stacja Dublin Connolly, Dworzec autobusowy Dublin (Busáras), Dworzec autobusowy Dublin Airport, Dworzec autobusowy The Gresham Hotel, Lotnisko Dublin, ...) klikając przycisk „Szczegóły i mapa”.
  • Znajdź hotel w Dublin

Którzy przewoźnicy podróżują między Kraków a Dublin?

Linie lotnicze
Air France leci z lotniska J. Paul II Balice International KRK znajduje się w 11 km centrum miasta Kraków do Paryż (przybycie na lotnisko w Paris Charles De Gaulle CDG) i z lotniska Paris Charles De Gaulle CDG (znajduje się na 23 km od środka Paryż, Francja) do Dublin (obsługujący lotnisko w Dublin DUB)
Transavia.com France zapewnia obrót z lotniska Paris Orly ORY znajduje się w 15 km centrum miasta Paryż do Dublin (przybycie na lotnisko w Dublin DUB)
Ryanair obsługuje lot z lotniska J. Paul II Balice International KRK (znajduje się na 11 km od środka Kraków, Polska) do Dublin (obsługujący lotnisko w Dublin DUB)
Easyjet zapewnia łącze lotnicze z lotniska J. Paul II Balice International KRK znajduje się w 11 km centrum miasta Kraków do Liverpool (przybycie na lotnisko w Liverpool John Lennon LPL)
FlyBE wykonuje lot z lotniska London City LCY (znajduje się na 13 km od środka Londyn, Zjednoczone Królestwo) do Dublin (obsługujący lotnisko w Dublin DUB)
Aer Lingus zapewnia obrót z lotniska J. Paul II Balice International KRK znajduje się w 11 km centrum miasta Kraków do Dublin (przybycie na lotnisko w Dublin DUB)
Jet2.com obsługuje lot z lotniska J. Paul II Balice International KRK (znajduje się na 11 km od środka Kraków, Polska) do Manchester (obsługujący lotnisko w Manchester International MAN)
British Airways zapewnia łącze lotnicze z lotniska London City LCY znajduje się w 13 km centrum miasta Londyn do Dublin (przybycie na lotnisko w Dublin DUB)
Air Berlin wykonuje lot z lotniska J. Paul II Balice International KRK (znajduje się na 11 km od środka Kraków, Polska) do Berlin (obsługujący lotnisko w Tegel TXL)
LOT Polish Airlines zapewnia obrót z lotniska J. Paul II Balice International KRK znajduje się w 11 km centrum miasta Kraków do Paryż (przybycie na lotnisko w Paris Charles De Gaulle CDG)
Firmy autobusowe
Operator autobusowy AirCoach zapewnia usługę autobusową z dworca autobusowego Belfast (Europa Bus Centre) do Belfast i to z Dublin Airport ( Irlandia)
Bus Eireann to operator, który pozwala podróżować po linii między miastem Belfast (serwis na dworzec autobusowy Belfast (Europa Bus Centre) w 0.5 km od centrum) i miasta Dublin gdzie autobus podwiezie cię na dworzec autobusowy Dublin (Busáras) znajduje się około 1.2 km od centrum.
Firma autobusowa IC Bus obraca się z dworca autobusowego Krakow do Kraków i to z Berlin - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB) (Berlin Niemcy)
Sieć FlixBus obejmuje linię autobusową między miastem Kraków (serwis na dworzec autobusowy Krakow w 0.5 km od centrum) i miasta Berlin gdzie autobus podwiezie cię na dworzec autobusowy Berlin - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB) znajduje się około 9.3 km od centrum.
Firmy kolejowe
Iarnród Éireann oferuje linię Belfast-Dublin Pociąg InterCity z dworca kolejowego Belfast Central (0.9 km od centrum miasta) i obsługuje dworzec kolejowy Dublin Connolly w dniu przyjazdu (1.4 km od centrum)
Firmy spedycyjne
Łodzie Seatruck Ferries zapewniają połączenie morskie między portem Liverpool Birkenhead Ferry Terminal i to z Dublin (Dublin Ferries Terminal 1 w 4.7 km od miasta)
Promy P&O Ferries przeprawiają się między Liverpool i Dublin gdzie będą obsługiwać porty Liverpool Isle of Man and Dublin Terminal i Dublin P&O Ferries Terminal 3 odpowiednio 1.5 km i 3.1 km z dala od centrum ich miast.
Carpooling
W zależności od żądanej daty, Blablacar może oferować oferty do wykonania carpooling Kraków-Berlin (531 km)

Wszystkie rodzaje transportu Kraków Dublin

Na wycieczkę Kraków (Polska) do Dublin (Irlandia) z odległości 1832 km można pożyczyć 5 rodzajów transportu, ewentualnie połączenie samolot, carpooling, prom, autobus i/lub pociągi zgodnie z którym czas trwania podróży będzie znacząco różny,
Lot bezpośredni Kraków > Dublin będzie najszybszym sposobem dotarcia do celu.
Wyjście Kraków i przybyć wystarczająco wcześnie (co najmniej 2 godziny przed czasem odlotu) na lotnisku J. Paul II Balice International KRK 11 km, za odprawę bagażu na lot do Dublin (lotnisko w Dublin, Kod IATA: DUB) obsługiwany przez Aer Lingus lub Ryanair.
Nawet jeśli podróż nie jest możliwa Kraków Dublin tylko autobusem, istnieją inne środki transportu (samolot], która zakończy podróż Belfast-Dublin,
Wsiadasz do autobusu AirCoach lub Bus Eireann pod adresem Belfast, Autobus odwiezie Cię na dworzec autobusowyDublin (Busáras) (1.2 km z Dublin, Irlandia). Proszę iść na dworzec autobusowyBelfast (Europa Bus Centre) (od 0.5 km Belfast) nie później niż 15 minut przed godziną odlotu Dublin,
Nie ma bezpośredniego przejścia Kraków Dublinbędziesz musiał użyć innego środka (samolot) połączyć się z promem, aby zakończyć przeprawę morską Liverpool-Dublin,
Wyruszysz do portu w Liverpool Isle of Man and Dublin Terminal od 1.5 km Liverpoolna pokładzie statku Seatruck Ferries lub P&O Ferries. Łódź będzie dokować w porcieDublin P&O Ferries Terminal 3 na 3.1 km z Dublin, Radzimy udać się do portuLiverpool na pokład jednej do dwóch godzin przed czasem wskazanym w rezerwacji.
Nie można przejść bezpośrednio z Kraków do Dublinbez zmian. Możesz wsiąść do pociąguBelfast-Dublin i używać samolot dotrzeć do miejsca docelowego.
Trenuje InterCity Iarnród Éireann do Dublin opuścić stację kolejową Belfast Central do Belfast, Przyjazd doDublin będzie na stacji Dublin Connolly (1.4 km od środka).
Blablacar jest główną platformą carpoolingu w Europie, w której kierowcy mają Kraków-Berlin może zabrać Cię jako pasażera i połącz się z podróżą w samolot na pokrycie całej podróży.
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)