Podróżuj z Kraków do Edynburg

Zorganizuj swoją podróż z Kraków do Edynburg w pociąg, autobus, carpooling, samolot

Podróż zewnętrzna
(Podróż powrotna)
1
Poszukiwanie  
Reklama

4 opcje do przejścia Kraków do Edynburg w samolot, pociąg, samochód, autobus

  • Wybierz wybraną trasę
  • Wprowadź daty podróży, aby znaleźć najlepsze dostępne oferty.
1
Kraków
Edynburg
  • Uzyskaj stawki
2
Kraków
Katowice
Edynburg
/
  • Uzyskaj stawki
3
Kraków
Manchester
Edynburg
/
/
  • Uzyskaj stawki
4
Kraków
Praga
Edynburg
/
  • Uzyskaj stawki

Podróżować Kraków Edynburg

Sposoby transportusamolot, carpooling, autobus, pociąg
dystans1670 km
Linia bezpośredniatak

Jak można przejść Kraków do Edynburg ?

Edynburg jest kolejnym miejscem na wakacje, ale zastanawiasz się, jak tam pojechać i jak można uzyskać najtańsze Kraków do Edynburg oferty transportu? Zwykle nie jest to łatwe zadanie i będziesz musiał przeglądać wiele witryn, aby porównać wszystkie oferty.

Na szczęście Vivanoda to multimodalny planer podróży, który agreguje ceny autobusy, carpooling, loty i pociągi w jednym wyszukiwaniu. Wpisz datę podróży do Edynburg i Vivanoda wyświetli wszystkie oferty transportu. Na koniec użyj filtrów i opcji sortowania, aby zawęzić wyniki.

Podróżować z Kraków, loty, pociągi, carpooling lub autobusy Jet2.com, Czech Airlines, Lufthansa, Blablacar, Ryanair, FlixBus, Easyjet i FlyBE zabierze Cię do Edynburg,

Wszystkie rodzaje transportu Kraków Edynburg

Na wycieczkę Kraków (Polska) do Edynburg (Szkocja, Zjednoczone Królestwo) z odległości 1670 km można pożyczyć 4 rodzajów transportu, ewentualnie połączenie samolot, carpooling, autobus i/lub pociągi zgodnie z którym czas trwania podróży będzie znacząco różny,
Lot bezpośredni Kraków > Edynburg będzie najszybszym sposobem dotarcia do celu.
Wyjście Kraków i przybyć wystarczająco wcześnie (co najmniej 2 godziny przed czasem odlotu) na lotnisku J. Paul II Balice International KRK 11 km, za odprawę bagażu na lot do Edynburg (lotnisko w Edinburgh, Kod IATA: EDI) obsługiwany przez Ryanair lub Easyjet.
Nawet jeśli podróż nie jest możliwa Kraków Edynburg tylko autobusem, istnieją inne środki transportu (samolot], która zakończy podróż Kraków-Praga,
Wsiadasz do autobusu FlixBus pod adresem Kraków, Autobus odwiezie Cię na dworzec autobusowyUAN Florenc Praha (Prague) (1.5 km z Praga, Republika Czeska). Proszę iść na dworzec autobusowyKrakow (od 0.5 km Kraków) nie później niż 15 minut przed godziną odlotu Praga,
Blablacar jest główną platformą carpoolingu w Europie, w której kierowcy mają Kraków-Praga może zabrać Cię jako pasażera i połącz się z podróżą w samolot na pokrycie całej podróży.
Nie można przejść bezpośrednio z Kraków do Edynburgbez zmian. Możesz wsiąść do pociąguManchester-Edynburg i używać samolot dotrzeć do miejsca docelowego.
Trenuje First TransPennine Express do Edynburg opuścić stację kolejową Manchester Airport do Manchester, Przyjazd doEdynburg będzie na stacji Edinburgh Waverley (0.2 km od środka).

Którzy przewoźnicy podróżują między Kraków a Edynburg?

Linie lotnicze
Lufthansa leci z lotniska J. Paul II Balice International KRK znajduje się w 11 km centrum miasta Kraków do Frankfurt nad Menem (przybycie na lotnisko w Frankfurt International FRA) i z lotniska Frankfurt International FRA (znajduje się na 11 km od środka Frankfurt nad Menem, Niemcy) do Edynburg (obsługujący lotnisko w Edinburgh EDI)
Jet2.com zapewnia obrót z lotniska Prague Ruzyne PRG znajduje się w 12 km centrum miasta Praga do Edynburg (przybycie na lotnisko w Edinburgh EDI)
LOT Polish Airlines obsługuje lot z lotniska J. Paul II Balice International KRK (znajduje się na 11 km od środka Kraków, Polska) do Frankfurt nad Menem (obsługujący lotnisko w Frankfurt International FRA)
Czech Airlines udostępnia łącza lotnicze z lotniska J. Paul II Balice International KRK znajduje się w 11 km centrum miasta Kraków do Praga (przybycie na lotnisko w Prague Ruzyne PRG) i z lotniska Prague Ruzyne PRG (znajduje się na 12 km od środka Praga, Republika Czeska) do Edynburg (obsługujący lotnisko w Edinburgh EDI)
Ryanair wykonuje lot z lotniska J. Paul II Balice International KRK znajduje się w 11 km centrum miasta Kraków do Edynburg (przybycie na lotnisko w Edinburgh EDI)
FlyBE zapewnia obrót z lotniska Manchester International MAN (znajduje się na 15 km od środka Manchester, Zjednoczone Królestwo) do Edynburg (obsługujący lotnisko w Edinburgh EDI)
Easyjet obsługuje lot z lotniska J. Paul II Balice International KRK znajduje się w 11 km centrum miasta Kraków do Edynburg (przybycie na lotnisko w Edinburgh EDI)
Firmy autobusowe
Operator autobusowy National Express zapewnia usługę autobusową z dworca autobusowego Manchester Airport do Manchester i to z Edinburgh (Szkocja Zjednoczone Królestwo)
FlixBus to operator, który pozwala podróżować po linii między miastem Kraków (serwis na dworzec autobusowy Krakow w 0.5 km od centrum) i miasta Praga gdzie autobus podwiezie cię na dworzec autobusowy UAN Florenc Praha (Prague) znajduje się około 1.5 km od centrum.
Firma autobusowa MegaBus obraca się z dworca autobusowego Manchester do Manchester i to z Edinburgh (Szkocja Zjednoczone Królestwo)
Sieć LEO Express obejmuje linię autobusową między miastem Kraków (serwis na dworzec autobusowy Krakow w 0.5 km od centrum) i miasta Katowice gdzie autobus podwiezie cię na dworzec autobusowy Katowice znajduje się około 0.5 km od centrum.
Carpooling
W zależności od żądanej daty, Blablacar może oferować oferty do wykonania carpooling Kraków-Praga (395 km)
Firmy kolejowe
First TransPennine Express oferuje linię Manchester-Edynburg Pociąg z dworca kolejowego Manchester Airport (14 km od centrum miasta) i obsługuje dworzec kolejowy Edinburgh Waverley w dniu przyjazdu (0.2 km od centrum)
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)