Podróżuj z Kraków do Exeter

Zorganizuj swoją podróż z Kraków do Exeter w pociąg, autobus, carpooling, samolot

Podróż zewnętrzna
(Podróż powrotna)
1
Poszukiwanie  
Reklama

4 opcje do przejścia Kraków do Exeter w samolot, pociąg, samochód, autobus

  • Wybierz wybraną trasę
  • Wprowadź daty podróży, aby znaleźć najlepsze dostępne oferty.
1
Kraków
Exeter
  • Uzyskaj stawki
2
Kraków
Bournemouth
Exeter
/
  • Uzyskaj stawki
3
Kraków
Londyn
Exeter
/
/
  • Uzyskaj stawki
4
Kraków
Manchester
Exeter
/
/
  • Uzyskaj stawki

Podróżować Kraków Exeter

Sposoby transportusamolot, carpooling, autobus, pociąg
dystans1659 km
Linia bezpośredniaNie

Jak podróżować z Kraków do Exeter ?

Wybrałeś Exeter jako miejsce na następne wakacje lub weekend, ale nie wiesz, jak się tam dostać Kraków i jak znaleźć najlepsze Kraków do Exeter oferty transportu? Zwykle nie jest to łatwe zadanie i będziesz musiał przeglądać wiele witryn, aby porównać wszystkie oferty.

Dzięki multimodalnej wyszukiwarce Vivanoda znajdziesz na tej samej stronie wszystkie ceny biletów autobusy, carpooling, pociągi i loty dostać się do Exeter, Musisz tylko podać datę wyjazdu do Exeter pozwól Vivanoda szukać ciebie. Uściślij, filtruj, sortuj zgodnie z preferencjami podróży, a następnie wybierz Kraków - Exeter oferta, która najbardziej Ci odpowiada.

Będziesz głównie korzystać z pociągi, loty, carpooling i autobusy FlyBE, Easyjet, Jet2.com, Ryanair, MegaBus, Air France, LOT Polish Airlines lub Blablacar do osiągnięcia Exeter,

Którzy przewoźnicy podróżują między Kraków a Exeter?

Linie lotnicze
Easyjet wykonuje lot z lotniska J. Paul II Balice International KRK znajduje się w 11 km centrum miasta Kraków do Manchester (przybycie na lotnisko w Manchester International MAN)
Jet2.com zapewnia obrót z lotniska J. Paul II Balice International KRK (znajduje się na 11 km od środka Kraków, Polska) do Manchester (obsługujący lotnisko w Manchester International MAN)
FlyBE obsługuje lot z lotniska Manchester International MAN znajduje się w 15 km centrum miasta Manchester do Exeter (przybycie na lotnisko w Exeter EXT)
Ryanair zapewnia łącze lotnicze z lotniska J. Paul II Balice International KRK (znajduje się na 11 km od środka Kraków, Polska) do Bournemouth (obsługujący lotnisko w Bournemouth BOH)
Air France wykonuje lot z lotniska J. Paul II Balice International KRK znajduje się w 11 km centrum miasta Kraków do Paryż (przybycie na lotnisko w Paris Charles De Gaulle CDG)
LOT Polish Airlines zapewnia obrót z lotniska J. Paul II Balice International KRK (znajduje się na 11 km od środka Kraków, Polska) do Paryż (obsługujący lotnisko w Paris Charles De Gaulle CDG)
Firmy kolejowe
South West Trains oferuje linię Londyn-Exeter Pociąg z dworca kolejowego Clapham Junction (5 km od centrum miasta) i obsługuje dworzec kolejowy Exeter Central w dniu przyjazdu (0.5 km od centrum)
First Great Western obsługuje linię z Londyn do Exeter z odjeżdżającym pociągiem London Paddington dostać się do stacji kolejowej Exeter St Davids (Anglia Zjednoczone Królestwo)
CrossCountry tworzy połączenie kolejowe Manchester-Exeter Pociąg z dworca kolejowego Manchester Piccadilly (0.5 km od centrum miasta) i obsługuje dworzec kolejowy Exeter St Davids w dniu przyjazdu (1.1 km od centrum)
Firmy autobusowe
Operator autobusowy National Express zapewnia usługę autobusową z dworca autobusowego Bournemouth do Bournemouth i to z Exeter (Anglia Zjednoczone Królestwo)
MegaBus to operator, który pozwala podróżować po linii między miastem Manchester (serwis na dworzec autobusowy Manchester w 0.3 km od centrum) i miasta Exeter gdzie autobus podwiezie cię na dworzec autobusowy Exeter znajduje się około 0.7 km od centrum.
Carpooling
W zależności od żądanej daty, Blablacar może oferować oferty do wykonania carpooling Bournemouth-Exeter (117 km)

Wszystkie rodzaje transportu Kraków Exeter

Na wycieczkę Kraków (Polska) do Exeter (Anglia, Zjednoczone Królestwo) z odległości 1659 km można pożyczyć 4 rodzajów transportu, ewentualnie połączenie samolot, carpooling, autobus i/lub pociągi zgodnie z którym czas trwania podróży będzie znacząco różny,
Żadne bezpośrednie loty nie pozwalają przejść do Exeter od Kraków ale możliwe jest, aby podróż odbyła się tylko samolotem podczas lotów Kraków-Manchester i Manchester-Exeter
Wyjście Kraków i przybyć wystarczająco wcześnie (co najmniej 2 godziny przed czasem odlotu) na lotnisku J. Paul II Balice International KRK 11 km, za odprawę bagażu na lot do Manchester (lotnisko w Manchester International, Kod IATA: MAN) obsługiwany przez Jet2.com, Easyjet lub Ryanair.Z Manchester, weź inny samolot z FlyBE, który cię zawiezie Exeter (Exeter, Zjednoczone Królestwo).
Nie można przejść bezpośrednio z Kraków do Exeterbez zmian. Możesz wsiąść do pociąguManchester-Exeter i używać samolot dotrzeć do miejsca docelowego.
Trenuje CrossCountry do Exeter opuścić stację kolejową Manchester Piccadilly do Manchester, Przyjazd doExeter będzie na stacji Exeter St Davids (1.1 km od środka).
Nawet jeśli podróż nie jest możliwa Kraków Exeter tylko autobusem, istnieją inne środki transportu (samolot], która zakończy podróż Bournemouth-Exeter,
Wsiadasz do autobusu National Express pod adresem Bournemouth, Autobus odwiezie Cię na dworzec autobusowyExeter (0.7 km z Exeter, Zjednoczone Królestwo). Proszę iść na dworzec autobusowyBournemouth (od 0.3 km Bournemouth) nie później niż 15 minut przed godziną odlotu Exeter,
Blablacar jest główną platformą carpoolingu w Europie, w której kierowcy mają Bournemouth-Exeter może zabrać Cię jako pasażera i połącz się z podróżą w samolot na pokrycie całej podróży.
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)