Podróżuj z Kraków do Frankfurt nad Menem

Zorganizuj swoją podróż z Kraków do Frankfurt nad Menem w pociąg, autobus, carpooling, samolot

Podróż zewnętrzna
(Podróż powrotna)
1
Poszukiwanie  
Reklama

3 opcje do przejścia Kraków do Frankfurt nad Menem w samolot, pociąg, samochód, autobus

  • Wybierz wybraną trasę
  • Wprowadź daty podróży, aby znaleźć najlepsze dostępne oferty.
1
Kraków
Frankfurt nad Menem
/
  • Uzyskaj stawki
2
Kraków
Stuttgart
Frankfurt nad Menem
/
/
/
/
/
  • Uzyskaj stawki
3
Kraków
Praga
Frankfurt nad Menem
/
/
/
  • Uzyskaj stawki

Podróżować Kraków Frankfurt nad Menem

Sposoby transportusamolot, carpooling, autobus, pociąg
dystans803 km
Linia bezpośredniatak

Jak podróżować z Kraków do Frankfurt nad Menem ?

Frankfurt nad Menem jest kolejnym miejscem na wakacje, ale zastanawiasz się, jak tam pojechać i jak można uzyskać najtańsze Kraków do Frankfurt nad Menem oferty transportu? Ogólnie przeglądasz kilka stron internetowych i spędzasz godziny, nie mając pewności, że wszystkie rozwiązania transportowe zostały wzięte pod uwagę.

W Vivanoda, wyjątkowym narzędziu do planowania podróży, które porównuje i łączy loty, pociągi, carpooling i autobusy iść do Frankfurt nad Menem z Kraków, zaoszczędzisz czas i pieniądze! Wpisz daty podróży do Frankfurt nad Menem wtedy Vivanoda zrobi resztę. Uściślij, filtruj, sortuj zgodnie z preferencjami podróży, a następnie wybierz Kraków - Frankfurt nad Menem oferta, która najbardziej Ci odpowiada.

Będziesz głównie korzystać z pociągi, loty, carpooling i autobusy FlixBus, Blablacar, Lufthansa, Deutsche Bahn, FlixTrain, ADAC PostBus, Czech Airlines lub Germanwings do osiągnięcia Frankfurt nad Menem,

Wszystkie rodzaje transportu Kraków Frankfurt nad Menem

Na wycieczkę Kraków (Polska) do Frankfurt nad Menem (Hesse, Niemcy) z odległości 803 km można pożyczyć 4 rodzajów transportu, ewentualnie połączenie samolot, carpooling, autobus i/lub pociągi zgodnie z którym czas trwania podróży będzie znacząco różny,
Lot bezpośredni Kraków > Frankfurt nad Menem będzie najszybszym sposobem dotarcia do celu.
Wyjście Kraków i przybyć wystarczająco wcześnie (co najmniej 2 godziny przed czasem odlotu) na lotnisku J. Paul II Balice International KRK 11 km, za odprawę bagażu na lot do Frankfurt nad Menem (lotnisko w Frankfurt International, Kod IATA: FRA) obsługiwany przez LOT Polish Airlines lub Lufthansa.
Żadna firma autobusowa nie pozwoli Ci wykonać Kraków-Frankfurt nad Menem bez zmiany autobusów, musisz wziąć linie autobusowe Kraków-Praga i Praga-Frankfurt nad Menem,
Wsiadasz do autobusu FlixBus pod adresem Kraków, Autobus odwiezie Cię na dworzec autobusowyUAN Florenc Praha (Prague) (1.5 km z Praga, Republika Czeska). Proszę iść na dworzec autobusowyKrakow (od 0.5 km Kraków) nie później niż 15 minut przed godziną odlotu Praga,Po przybyciu Praga, weź inny autobus FlixBus, który zabierze Cię na dworzec autobusowy Frankfurt nad Menem (Hesse Niemcy).
Blablacar jest główną platformą carpoolingu w Europie, w której kierowcy mają Kraków-Praga może zabrać Cię jako pasażera i połącz się z podróżą w autobus na pokrycie całej podróży.
Nie można przejść bezpośrednio z Kraków do Frankfurt nad Menembez zmian. Możesz wsiąść do pociąguPraga-Frankfurt nad Menem i używać autobus dotrzeć do miejsca docelowego.
Trenuje CityNightLine Canopus Deutsche Bahn do Frankfurt nad Menem opuścić stację kolejową Prague hlavní nádraží do Praga, Przyjazd doFrankfurt nad Menem będzie na stacji Frankfurt (Main) Süd (1.4 km od środka).

Którzy przewoźnicy podróżują między Kraków a Frankfurt nad Menem?

Carpooling
W zależności od żądanej daty, Blablacar może oferować oferty do wykonania carpooling Kraków-Praga (395 km)
Firmy autobusowe
Operator autobusowy ADAC PostBus zapewnia usługę autobusową z dworca autobusowego Stuttgart Obertürkheim do Stuttgart i to z Frankfurt Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB) (Hesse Niemcy)
FlixBus to operator, który pozwala podróżować po liniach między miastem Kraków (serwis na dworzec autobusowy Krakow w 0.5 km od centrum) i miasta Praga gdzie autobus podwiezie cię na dworzec autobusowy UAN Florenc Praha (Prague) znajduje się około 1.5 km od centrum. i z dworca autobusowego UAN Florenc Praha (Prague) do Praga i to z Frankfurt central station (Hesse Niemcy)
Firma autobusowa DeinBus obraca się między miastem Stuttgart (serwis na dworzec autobusowy Stuttgart Airport w 9.7 km od centrum) i miasta Frankfurt nad Menem gdzie autobus podwiezie cię na dworzec autobusowy Frankfurt Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB) znajduje się około 1.2 km od centrum.
Linie lotnicze
LOT Polish Airlines wykonuje lot z lotniska J. Paul II Balice International KRK znajduje się w 11 km centrum miasta Kraków do Frankfurt nad Menem (przybycie na lotnisko w Frankfurt International FRA)
Germanwings zapewnia obrót z lotniska J. Paul II Balice International KRK (znajduje się na 11 km od środka Kraków, Polska) do Stuttgart (obsługujący lotnisko w Echterdingen STR)
Lufthansa obsługuje lot z lotniska J. Paul II Balice International KRK znajduje się w 11 km centrum miasta Kraków do Frankfurt nad Menem (przybycie na lotnisko w Frankfurt International FRA)
Czech Airlines udostępnia łącza lotnicze z lotniska J. Paul II Balice International KRK (znajduje się na 11 km od środka Kraków, Polska) do Praga (obsługujący lotnisko w Prague Ruzyne PRG) i z lotniska Prague Ruzyne PRG znajduje się w 12 km centrum miasta Praga do Frankfurt nad Menem (przybycie na lotnisko w Frankfurt International FRA)
Firmy kolejowe
Deutsche Bahn oferuje linię Praga-Frankfurt nad Menem Pociąg CityNightLine Canopus z dworca kolejowego Prague hlavní nádraží (1.8 km od centrum miasta) i obsługuje dworzec kolejowy Frankfurt (Main) Süd w dniu przyjazdu (1.4 km od centrum)
ÖBB obsługuje linię z Stuttgart do Frankfurt nad Menem z odjeżdżającym pociągiem InterCity (IC) Stuttgart Hbf dostać się do stacji kolejowej Frankfurt (Main) Hbf (Hesse Niemcy)
SBB CFF FFS tworzy połączenie kolejowe Stuttgart-Frankfurt nad Menem Pociąg InterCity (IC) z dworca kolejowego Stuttgart Hbf (0.8 km od centrum miasta) i obsługuje dworzec kolejowy Frankfurt (Main) Hbf w dniu przyjazdu (1.3 km od centrum)
FlixTrain oferuje linię z Stuttgart do Frankfurt nad Menem z odjeżdżającym pociągiem Stuttgart Hbf dostać się do stacji kolejowej Frankfurt (Main) West (Hesse Niemcy)
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)