Kraków
Podróżuj bezpośrednio do Gdańsk wspólne przejazdy, loty, autobus
Gdańsk
Zobacz ceny

Jak dostać się z Kraków do Gdańsk?

Planujesz podróż do Kraków z Gdańsk i szukasz najlepszych opcji transportu na swoją wycieczkę? Wiemy, że często trudno jest wybrać najlepszy sposób podróży z Kraków do Gdańsk, niezależnie od tego, czy chodzi o cenę, czas czy wygodę. Vivanoda pomoże Ci znaleźć wszystkie rozwiązania transportowe dla podróży między Kraków a Gdańsk, czy to samolotem, pociągiem, autobusem, czy też carpoolingiem.

Dzięki szczegółowym informacjom na temat każdego środka transportu i firm transportowych (FlixBus, LEO Express, LOT Polish Airlines, EuroLot lub OLT Express), możesz łatwo porównać ceny, rozkłady jazdy i czas podróży, aby wybrać opcję, która najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.

Bez względu na to, czy jesteś podróżnikiem budżetowym, czy szukasz szybkiego i wygodnego sposobu podróżowania między Kraków a Gdańsk, mamy wszystkie informacje, których potrzebujesz, aby zaplanować niezapomnianą podróż Kraków - Gdańsk.

Podczas podróży z Kraków do Gdańsk masz do wyboru kilka opcji transportu

Autobus z Kraków do Gdańsk

Autobusy są często najbardziej ekonomicznym wyborem podróży z Kraków do Gdańsk, oferując opcje podróży bezpośredniej lub z przystankami pośrednimi.

Loty Kraków Gdańsk

Wiele lotów łączy Kraków z Gdańsk każdego dnia, oferując szybką i wygodną opcję dla podróżnych. Jeśli się spieszysz, lot jest najszybszym sposobem na dotarcie do Gdańsk w rekordowym czasie.

Wspólne przejazdy Kraków Gdańsk

Wspólne przejazdy między Kraków a Gdańsk to idealne rozwiązanie, jeśli chcesz podróżować do Gdańsk w dobrym towarzystwie i obniżyć koszty transportu. Jednak elastyczność w zakresie rozkładów jazdy i miejsc odbioru w Kraków lub Gdańsk może być ograniczona.

Niezależnie od tego, którą opcję wybierzesz, nasza porównywarka cen pomoże Ci znaleźć najbardziej odpowiednią opcję transportu z Kraków do Gdańsk dla Twoich potrzeb i budżetu.

Informacje dla podróżujących Kraków Gdańsk

Miasto wyjazdu
Kraków
Polska
Miasto docelowe
Gdańsk
Polska
Odległość
484 km
Bezpośrednie połączenie
Tak, bezpośrednie połączenie wspólne przejazdy, loty oraz autobus
Wyszukaj bilety z Kraków do Gdańsk
Szukaj noclegów w Gdańsk
Zaplanuj swoją podróż z Kraków do Gdańsk z łatwością dzięki Vivanoda

Zaplanuj swoją podróż z Kraków do Gdańsk z łatwością dzięki Vivanoda

Z Vivanoda możesz łatwo porównać wszystkie dostępne środki transportu, takie jak loty, pociągi, autobusy i carpoole, zgodnie z Twoimi preferencjami i budżetem. Możesz również filtrować wyniki według ceny, czasu podróży, rozkładu jazdy i opcji komfortu. Dzięki łatwej obsłudze i przejrzystości Vivanoda pozwala w kilka kliknięć znaleźć bilety na trasie Kraków - Gdańsk, które najlepiej odpowiadają Twoim potrzebom. Vivanoda wyświetla również wszystkie oferty specjalne i promocje różnych linii lotniczych, takich jak FlixBus, LEO Express, LOT Polish Airlines, EuroLot lub OLT Express, aby pomóc Ci zaoszczędzić na biletach. Nie wahaj się więc i skorzystaj z Vivanody już teraz, aby spokojnie przygotować swoją podróż między Kraków a Gdańsk!

Porównanie środków transportu między Kraków a Gdańsk

Zalety i wady lotu z Kraków do Gdańsk?
Prędkość Lot pomiędzy Kraków a Gdańsk jest najszybszym sposobem na pokonanie 484 km pomiędzy Kraków a Gdańsk.
Wybór linii lotniczych Wiele linii lotniczych obsługuje loty z Kraków do Gdańsk, zarówno bezpośrednie, jak i z międzylądowaniem, co daje podróżnym szeroki wybór.
Kontrole bezpieczeństwa Podróżujący do Gdańsk często muszą wcześniej przybyć na lotnisko w Kraków ze względu na ścisłe kontrole bezpieczeństwa.
Ceny Bilety lotnicze z Kraków do Gdańsk mogą być droższe niż bilety kolejowe lub autobusowe, zwłaszcza w okresach wzmożonego ruchu (święta, weekendy itp.).
Niekorzystne skutki dla środowiska Loty do Gdańsk mają negatywny wpływ na środowisko ze względu na emisję gazów cieplarnianych, ponieważ lot jest jednym z najbardziej zanieczyszczających środowisko środków transportu.
Zalety i wady podróżowania autobusem z Kraków do Gdańsk?
Elastyczność Firmy autobusowe oferują różne opcje rozkładu jazdy na trasie Kraków - Gdańsk, co może być wygodne, jeśli masz określone ograniczenia czasowe.
Ceny Bilety autobusowe z Kraków do Gdańsk są często znacznie tańsze niż bilety kolejowe lub lotnicze do Gdańsk (a czasami tańsze niż przejazdy samochodem), co sprawia, że jest to przystępna opcja dla osób dbających o budżet.
Usługi pokładowe Nowoczesne autobusy na trasie Kraków - Gdańsk są zazwyczaj wyposażone w wygodne fotele, klimatyzację, darmowe Wi-Fi, gniazdka elektryczne i toalety.
Komfort Autobusy relacji Kraków-Gdańsk mogą być mniej wygodne niż pociągi, ze względu na mniejszą ilość miejsca na nogi i jakość zawieszenia.
Czas podróży Autobusy z Kraków do Gdańsk pokonują dystans 484 km zazwyczaj znacznie wolniej niż pociągi do Gdańsk.
Zalety i wady carpoolingu z Kraków do Gdańsk?
Ekonomiczne Carpooling z Kraków do Gdańsk jest często najbardziej ekonomicznym sposobem podróżowania.
Przyjazność Carpooling z Kraków do Gdańsk jest często przyjemniejszy i bardziej przyjazny niż inne środki transportu, zwłaszcza jeśli dzielisz podróż z miłymi ludźmi.
Elastyczny Carpooling z Kraków do Gdańsk jest często bardziej elastyczny niż inne środki transportu.
Dostępność Znalezienie wolnych miejsc na przejażdżkę z Kraków do Gdańsk może być trudne, zwłaszcza jeśli planujesz z wyprzedzeniem. Większość wspólnych przejazdów jest dostępna dopiero na kilka dni lub tygodni przed wyjazdem.
Niezawodność Podczas podróży do Kraków i Gdańsk powinieneś polegać na punktualności i niezawodności kierowcy. Nie zawsze są oni na czas.
Niepewność Może się zdarzyć, że będziesz się czuł niepewnie w samochodzie z kierowcą, ze względu na jego postawę lub styl jazdy.

Skąd wyruszyć w Kraków? Gdzie mogę dojechać w Gdańsk?

Dworce autobusowe w Kraków

Krakow
Mapa
Kraków Airport
Mapa

Lotniska odlotowe w Kraków

J. Paul II Balice International
Mapa

Dworce autobusowe dla przyjeżdżających do Gdańsk

Gdańsk
Mapa

Lotniska przylotowe w Gdańsk

Rebiechowo
Mapa
Wyszukaj bilety z Kraków do Gdańsk
Szukaj noclegów w Gdańsk

3 rady jak taniej podróżować między Kraków a Gdańsk

Zdecydowałeś się na podróż z Kraków do Gdańsk i szukasz sposobów na zaoszczędzenie pieniędzy na bilecie? Oto 3 przydatne wskazówki, które pozwolą Ci zaoszczędzić na podróży. Niezależnie od tego, czy wybierzesz podróż autobus, loty lub wspólne przejazdy, te wskazówki pomogą Ci znaleźć najlepsze ceny na podróż z Kraków do Gdańsk.

  • 1. Porównaj środki transportu
    Dobrym pomysłem może być porównanie różnych dostępnych środków transportu, aby zaoszczędzić pieniądze na podróży z Kraków do Gdańsk. Podczas gdy lot samolotem lub pociągiem może wydawać się najszybszą opcją dotarcia do Gdańsk, carpooling lub autobus mogą być tańszą alternatywą. Weź także pod uwagę długość podróży i trasę, aby znaleźć najbardziej ekonomiczne rozwiązanie, które najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.
  • 2. Unikaj dodatków
    Niektóre dodatki, takie jak jedzenie i napoje spożywane podczas podróży z Kraków do Gdańsk, mogą być drogie i nie zawsze są konieczne w przypadku krótkiej podróży. Aby zaoszczędzić pieniądze, zaplanuj przekąski lub napoje przed wyjazdem do Gdańsk i skorzystaj z darmowych alternatywnych rozrywek, takich jak czytanie książki.
  • 3. Porównaj ceny
    Korzystanie z serwisu Vivanoda to świetny sposób na znalezienie najlepszych cen na podróż z Kraków do Gdańsk. Dzięki temu możesz porównać ceny biletów od różnych przewoźników w jednym wyszukiwaniu i znaleźć najlepszą cenę za swój pobyt w Gdańsk.

Autobus Kraków Gdańsk

Czas trwania podróży autobusem między Kraków a Gdańsk zazwyczaj różni się w zależności od warunków drogowych i ewentualnych przystanków po drodze. Vivanoda pozwoli Ci zobaczyć w czasie rzeczywistym wszystkie autobusy jadące do Gdańsk w danym dniu podróży.

Średnia cena biletu autobusowego na trasie Kraków-Gdańsk zmienia się w zależności od przewoźnika i czasu rezerwacji. W niektórych ruchliwych terminach ceny mogą się podwoić! Porównaj wszystkie ceny autobusów z Kraków do Gdańsk na Vivanoda.

Większość przewoźników umożliwia rezerwację miejsc online na autobus Kraków-Gdańsk. Za tę usługę często pobierana jest opłata.

Częstotliwość odjazdów do Kraków z Gdańsk różni się w zależności od przewoźnika, okresu i dnia tygodnia. Aby uzyskać pełny przegląd wszystkich odjazdów autobusów do Gdańsk, określ datę wyjazdu i wyszukaj na Vivanoda.

Większość autobusów na trasie Kraków-Gdańsk jest nowa i zazwyczaj posiada na pokładzie gniazdka elektryczne do ładowania urządzeń, ale może się to różnić w zależności od przewoźnika.

Zasady anulowania i zmiany rezerwacji mogą się różnić w zależności od przewoźnika, dlatego ważne jest, aby sprawdzić warunki podczas rezerwacji. W większości przypadków anulowanie lub zmiana biletu autobusowego Kraków-Gdańsk wiąże się z dodatkowymi kosztami.

Przedsiębiorstwa autobusowe Kraków Gdańsk

FlixBus
FlixBus
LEO Express
LEO Express
Szukaj biletów autobusowych Kraków Gdańsk

Loty Kraków Gdańsk

Linie lotnicze Kraków Gdańsk

LOT Polish Airlines
LOT Polish Airlines
EuroLot
EuroLot
OLT Express
OLT Express
Ryanair
Ryanair
Szukaj lotów Kraków Gdańsk

Carpool Kraków Gdańsk

Ze względu na ograniczoną ilość miejsca w pojeździe kierowcy często mają ograniczenia dotyczące dużego bagażu. Dlatego zaleca się, aby przed podróżą do Kraków i Gdańsk skontaktować się z kierowcą w celu omówienia tych kwestii.

Średni koszt przejazdu z Kraków do Gdańsk zależy od wielu czynników, takich jak pora roku, popyt i podaż oraz używana platforma carpoolingowa. Aby uzyskać bardzo dokładne oszacowanie ceny i dostępności przejazdu z Kraków do Gdańsk, rozpocznij wyszukiwanie na Vivanoda, wpisując daty podróży.

Czas trwania podróży z Kraków do Gdańsk zależy od warunków drogowych i trasy, którą pokonuje kierowca. Rozpoczynając wyszukiwanie cen na Vivanoda, otrzymasz szacunkowy czas trwania każdej dostępnej oferty carpoolingu.

Liczba miejsc dostępnych w carpoolingu z Kraków do Gdańsk zależy od kierowcy i rodzaju pojazdu. Ogólnie rzecz biorąc, kierowca może zaoferować od 1 do 4 miejsc.

Carpooling jest uważany za opcję bardziej przyjazną środowisku niż inne środki transportu, ponieważ zmniejsza emisję CO2 poprzez ograniczenie liczby samochodów na drogach. Zależy to jednak od liczby osób korzystających z tego samego pojazdu oraz zużycia paliwa przez pojazd.

Istnieje możliwość zarezerwowania przejazdu w ostatniej chwili, ale zależy to od dostępności kierowców i zapotrzebowania na przejazd. Zaleca się wcześniejsze zarezerwowanie przejazdu, aby zagwarantować sobie podróż.

Platforma carpoolingowa Kraków Gdańsk

Blablacar
Blablacar
Szukaj carpoolingu Kraków Gdańsk
Filtry wyszukiwania
Rodzaj transportu
Godzina odjazdu
Czas przyjazdu