Podróżuj z Kraków do Glasgow

Zorganizuj swoją podróż z Kraków do Glasgow w pociąg, autobus, carpooling, samolot

Podróż zewnętrzna
(Podróż powrotna)
1
Poszukiwanie  
Reklama

3 opcje do przejścia Kraków do Glasgow w samolot, pociąg, samochód, autobus

  • Wybierz wybraną trasę
  • Wprowadź daty podróży, aby znaleźć najlepsze dostępne oferty.
1
Kraków
Glasgow
  • Uzyskaj stawki
2
Kraków
Edynburg
Glasgow
/
/
  • Uzyskaj stawki
3
Kraków
Manchester
Glasgow
/
/
  • Uzyskaj stawki

Podróżować Kraków Glasgow

Sposoby transportusamolot, carpooling, autobus, pociąg
dystans1733 km
Linia bezpośredniaNie

Jak przejść od Kraków do Glasgow?

Oferujemy 3 tras w pociąg, autobus, carpooling, samolot przygotować podróż Kraków Glasgow, Prezentowane podróże są klasyfikowane według wskaźnika wydajności (mierzonego według liczby zmian, szacowanego czasu trwania, odległości od lotniska do centrum miasta, które obsługuje ...). Będziesz mógł:
  • Sortuj wyniki według trybu transportu (pociąg, autobus, carpooling, samolot).
  • Uzyskaj ceny, godziny i czas trwania podróży Kraków Glasgowklikając przycisk „Wyświetl ceny” i określając daty podróży oraz liczbę pasażerów. Uwaga: staramy się zebrać maksymalne stawki z różnych partnerskich witryn turystycznych, aby poinformować Cię w najlepszym razie, ale nie zawsze jest to możliwe.
  • Zlokalizuj miasta Kraków i Glasgow na mapie oraz na trasie Kraków Glasgow i różne punkty korespondencji (Stacja Charing Cross (Glasgow), Stacja Glasgow Queen Street, Stacja Anniesland, Stacja Bellgrove, Stacja Bearsden, ...) klikając przycisk „Szczegóły i mapa”.
  • Znajdź hotel w Glasgow

Wszystkie rodzaje transportu Kraków Glasgow

Na wycieczkę Kraków (Polska) do Glasgow (Szkocja, Zjednoczone Królestwo) z odległości 1733 km można pożyczyć 4 rodzajów transportu, ewentualnie połączenie samolot, carpooling, autobus i/lub pociągi zgodnie z którym czas trwania podróży będzie znacząco różny,
Żadne bezpośrednie loty nie pozwalają przejść do Glasgow od Kraków ale możliwe jest, aby podróż odbyła się tylko samolotem podczas lotów Kraków-Manchester i Manchester-Glasgow
Wyjście Kraków i przybyć wystarczająco wcześnie (co najmniej 2 godziny przed czasem odlotu) na lotnisku J. Paul II Balice International KRK 11 km, za odprawę bagażu na lot do Manchester (lotnisko w Manchester International, Kod IATA: MAN) obsługiwany przez Easyjet, Jet2.com lub Ryanair.Z Manchester, weź inny samolot z FlyBE, który cię zawiezie Glasgow International (Glasgow, Zjednoczone Królestwo).
Nie można przejść bezpośrednio z Kraków do Glasgowbez zmian. Możesz wsiąść do pociąguEdynburg-Glasgow i używać samolot dotrzeć do miejsca docelowego.
Trenuje ScotRail, CrossCountry lub East Coast do Glasgow opuścić stację kolejową Edinburgh Park do Edynburg, Przyjazd doGlasgow będzie na stacji Charing Cross (Glasgow) (0.8 km od środka).
Nawet jeśli podróż nie jest możliwa Kraków Glasgow tylko autobusem, istnieją inne środki transportu (samolot], która zakończy podróż Edynburg-Glasgow,
Wsiadasz do autobusu MegaBus pod adresem Edynburg, Autobus odwiezie Cię na dworzec autobusowyGlasgow (0.5 km z Glasgow, Zjednoczone Królestwo). Proszę iść na dworzec autobusowyEdinburgh (od 18 km Edynburg) nie później niż 15 minut przed godziną odlotu Glasgow,
Blablacar jest główną platformą carpoolingu w Europie, w której kierowcy mają Edynburg-Glasgow może zabrać Cię jako pasażera i połącz się z podróżą w samolot na pokrycie całej podróży.

Którzy przewoźnicy podróżują między Kraków a Glasgow?

Linie lotnicze
Ryanair wykonuje lot z lotniska J. Paul II Balice International KRK znajduje się w 11 km centrum miasta Kraków do Edynburg (przybycie na lotnisko w Edinburgh EDI)
Easyjet zapewnia obrót z lotniska J. Paul II Balice International KRK (znajduje się na 11 km od środka Kraków, Polska) do Manchester (obsługujący lotnisko w Manchester International MAN)
FlyBE obsługuje lot z lotniska Manchester International MAN znajduje się w 15 km centrum miasta Manchester do Glasgow (przybycie na lotnisko w Glasgow International GLA)
Jet2.com zapewnia łącze lotnicze z lotniska J. Paul II Balice International KRK (znajduje się na 11 km od środka Kraków, Polska) do Manchester (obsługujący lotnisko w Manchester International MAN)
Carpooling
W zależności od żądanej daty, Blablacar może oferować oferty do wykonania carpooling Edynburg-Glasgow (68 km)
Firmy kolejowe
ScotRail oferuje linię Edynburg-Glasgow Pociąg z dworca kolejowego Edinburgh Park (7.9 km od centrum miasta) i obsługuje dworzec kolejowy Charing Cross (Glasgow) w dniu przyjazdu (0.8 km od centrum)
CrossCountry obsługuje linię z Edynburg do Glasgow z odjeżdżającym pociągiem Haymarket (Edinburgh) dostać się do stacji kolejowej Glasgow Central (Szkocja Zjednoczone Królestwo)
East Coast tworzy połączenie kolejowe Edynburg-Glasgow Pociąg z dworca kolejowego Haymarket (Edinburgh) (2.1 km od centrum miasta) i obsługuje dworzec kolejowy Glasgow Central w dniu przyjazdu (0.9 km od centrum)
First TransPennine Express oferuje linię z Manchester do Glasgow z odjeżdżającym pociągiem Manchester Airport dostać się do stacji kolejowej Glasgow Central (Szkocja Zjednoczone Królestwo)
Firmy autobusowe
Operator autobusowy MegaBus zapewnia usługę autobusową z dworca autobusowego Edinburgh do Edynburg i to z Glasgow (Szkocja Zjednoczone Królestwo)
National Express to operator, który pozwala podróżować po linii między miastem Manchester (serwis na dworzec autobusowy Manchester Airport w 14 km od centrum) i miasta Glasgow gdzie autobus podwiezie cię na dworzec autobusowy Glasgow znajduje się około 0.5 km od centrum.
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)