Podróżuj z Kraków do Katowice

Zorganizuj swoją podróż z Kraków do Katowice w autobus, carpooling

Podróż zewnętrzna
(Podróż powrotna)
1
Poszukiwanie  
Reklama

1 możliwa opcja do przejścia Kraków do Katowice w samochód, autobus

  • Wprowadź daty podróży, aby znaleźć najlepsze dostępne oferty.
Kraków
Katowice
/
  • Uzyskaj stawki

Podróżować Kraków Katowice

Sposoby transportucarpooling, autobus
dystans70 km
Linia bezpośredniatak

Jak można przejść Kraków do Katowice ?

Podobnie jak wielu podróżnych, szukasz najtańszych ofert transportowych Kraków do Katowice? Ogólnie przeglądasz kilka stron internetowych i spędzasz godziny, nie mając pewności, że wszystkie rozwiązania transportowe zostały wzięte pod uwagę.

Dzięki multimodalnej wyszukiwarce Vivanoda znajdziesz na tej samej stronie wszystkie ceny biletów autobusy i carpooling dostać się do Katowice, Wpisz datę podróży do Katowice i Vivanoda wyświetli wszystkie oferty transportu. Uściślij, filtruj, sortuj zgodnie z preferencjami podróży, a następnie wybierz Kraków - Katowice oferta, która najbardziej Ci odpowiada.

Będziesz głównie korzystać z carpooling i autobusy Blablacar, FlixBus lub LEO Express do osiągnięcia Katowice,

Którzy przewoźnicy podróżują między Kraków a Katowice?

Firmy autobusowe
Operator autobusowy LEO Express zapewnia usługę autobusową z dworca autobusowego Krakow do Kraków i to z Katowice ( Polska)
FlixBus to operator, który pozwala podróżować po linii między miastem Kraków (serwis na dworzec autobusowy Krakow w 0.5 km od centrum) i miasta Katowice gdzie autobus podwiezie cię na dworzec autobusowy Katowice znajduje się około 0.5 km od centrum.
Carpooling
W zależności od żądanej daty, Blablacar może oferować oferty do wykonania carpooling Kraków-Katowice (70 km)

Wszystkie rodzaje transportu Kraków Katowice

Jeśli wybrałeś już środek transportu, którym chcesz podróżować, przejdź bezpośrednio do dedykowanej sekcji:

Carpool z Kraków do Katowice

Carpooling różni się od innych środków transportu ze względu na nieokreślony rozkład jazdy. Oznacza to, że kiedy szukasz Kraków-Katowice jeździsz, bardziej prawdopodobne jest, że je znajdziesz, jeśli będziesz szukać tylko trzy dni wcześniej (a nie dwa miesiące). Jest to bardziej ostateczne rozwiązanie Katowice,

Wspólny przejazd to nowy sposób podróżowania, umożliwiający dzielenie się Kraków-Katowice przejazdy samochodem z innymi. Pomaga to zmniejszyć koszty podróży zarówno kierowcy, jak i pasażera, a także zmniejsza wpływ na środowisko.

Kraków do Katowice autobus

Jeśli szukasz połączenia autobusowego z Kraków do Katowice, masz szczęście, ponieważ faktycznie istnieje usługa bezpośrednia.

Firmy autokarowe w Internecie Kraków Katowice wycieczka

Trasa autokaru Kraków Katowice obsługiwany jest bez zmian przez firmy autobusowe LEO Express i FlixBus.

LEO Express Kraków KatowiceFlixBus Kraków Katowice

Nadal możesz mieć wątpliwości Katowice autobusem. Aby zachęcić Cię do autobusu Katowice, oto kilka argumentów, które cię przekonają.

  • Będziesz podróżować z Kraków do Katowicew nowoczesnym i wygodnym autobusie. Rozkładane fotele z większą przestrzenią na nogi i toaletami zapewniają komfort, którego potrzebujesz, aby cieszyć się czasem na pokładzie.
  • Prawie wszystkie autokary są wyposażone w połączenie Wi-Fi, które jest bardzo mile widziane w podróży 70 km z podróży.
  • Flota autokarów LEO Express lub FlixBus jest nowa, a zatem bardziej ekologiczna niż carpooling. Od czasuKraków Katowice droga była już budowana od dawna, autobusy nie wymagają dodatkowej infrastruktury, która zniekształca krajobraz.

Przystanki autobusowe Kraków

Pamiętaj, aby przybyć na dworzec autobusowy w Kraków co najmniej 15 minut lub nawet 30 minut przed wysłaną godziną odlotu. Aby uniknąć złapania niewłaściwego autobusu, sprawdź przed miejscem docelowym „Katowicepowinien zostać wyświetlony. Następnie wystarczy zweryfikować bilet u kierowcy FlixBus lub LEO Express, złożyć bagaż w bagażniku i znaleźć miejsce.

  • Krakow

Przyjazdy dworców autobusowych w Katowice

Po przybyciu autobusu Katowice, sprawdź i odbierz swoje rzeczy, aby niczego nie zapomnieć.

  • Katowice

 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)