Kraków
Podróżuj bezpośrednio do Łódź autobus, pociąg, wspólne przejazdy
Łódź
Zobacz ceny

Jak dostać się z Kraków do Łódź?

Planujesz podróż do Kraków z Łódź i szukasz najlepszych opcji transportu na swoją wycieczkę? Wiemy, że często trudno jest wybrać najlepszy sposób podróży z Kraków do Łódź, niezależnie od tego, czy chodzi o cenę, czas czy wygodę. Vivanoda pomoże Ci znaleźć wszystkie rozwiązania transportowe dla podróży między Kraków a Łódź, czy to samolotem, pociągiem, autobusem, czy też carpoolingiem.

Dzięki szczegółowym informacjom na temat każdego środka transportu i firm transportowych (FlixBus, LEO Express, Blablacar, PKP Intercity lub LOT Polish Airlines), możesz łatwo porównać ceny, rozkłady jazdy i czas podróży, aby wybrać opcję, która najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.

Bez względu na to, czy jesteś podróżnikiem budżetowym, czy szukasz szybkiego i wygodnego sposobu podróżowania między Kraków a Łódź, mamy wszystkie informacje, których potrzebujesz, aby zaplanować niezapomnianą podróż Kraków - Łódź.

Podczas podróży z Kraków do Łódź masz do wyboru kilka opcji transportu

Autobus z Kraków do Łódź

Autobusy są często najbardziej ekonomicznym wyborem podróży z Kraków do Łódź, oferując opcje podróży bezpośredniej lub z przystankami pośrednimi.

Kraków Łódź pociągiem

Jeżeli lubisz podróżować w sposób bardziej przyjazny dla środowiska i ekonomiczny, pociąg Kraków Łódź jest idealny i spełni twoje oczekiwania.

Loty Kraków Łódź

Wiele lotów łączy Kraków z Łódź każdego dnia, oferując szybką i wygodną opcję dla podróżnych. Jeśli się spieszysz, lot jest najszybszym sposobem na dotarcie do Łódź w rekordowym czasie.

Wspólne przejazdy Kraków Łódź

Wspólne przejazdy między Kraków a Łódź to idealne rozwiązanie, jeśli chcesz podróżować do Łódź w dobrym towarzystwie i obniżyć koszty transportu. Jednak elastyczność w zakresie rozkładów jazdy i miejsc odbioru w Kraków lub Łódź może być ograniczona.

Niezależnie od tego, którą opcję wybierzesz, nasza porównywarka cen pomoże Ci znaleźć najbardziej odpowiednią opcję transportu z Kraków do Łódź dla Twoich potrzeb i budżetu.

Informacje dla podróżujących Kraków Łódź

Miasto wyjazdu
Kraków
Polska
Miasto docelowe
Łódź
Polska
Odległość
190 km
Bezpośrednie połączenie
Tak, bezpośrednie połączenie autobus, pociąg oraz wspólne przejazdy
Wyszukaj bilety z Kraków do Łódź
Szukaj noclegów w Łódź
Zaplanuj swoją podróż z Kraków do Łódź z łatwością dzięki Vivanoda

Zaplanuj swoją podróż z Kraków do Łódź z łatwością dzięki Vivanoda

Z Vivanoda możesz łatwo porównać wszystkie dostępne środki transportu, takie jak loty, pociągi, autobusy i carpoole, zgodnie z Twoimi preferencjami i budżetem. Możesz również filtrować wyniki według ceny, czasu podróży, rozkładu jazdy i opcji komfortu. Dzięki łatwej obsłudze i przejrzystości Vivanoda pozwala w kilka kliknięć znaleźć bilety na trasie Kraków - Łódź, które najlepiej odpowiadają Twoim potrzebom. Vivanoda wyświetla również wszystkie oferty specjalne i promocje różnych linii lotniczych, takich jak FlixBus, LEO Express, Blablacar, PKP Intercity lub LOT Polish Airlines, aby pomóc Ci zaoszczędzić na biletach. Nie wahaj się więc i skorzystaj z Vivanody już teraz, aby spokojnie przygotować swoją podróż między Kraków a Łódź!

Porównanie środków transportu między Kraków a Łódź

Zalety i wady podróżowania autobusem z Kraków do Łódź?
Elastyczność Firmy autobusowe oferują różne opcje rozkładu jazdy na trasie Kraków - Łódź, co może być wygodne, jeśli masz określone ograniczenia czasowe.
Ceny Bilety autobusowe z Kraków do Łódź są często znacznie tańsze niż bilety kolejowe lub lotnicze do Łódź (a czasami tańsze niż przejazdy samochodem), co sprawia, że jest to przystępna opcja dla osób dbających o budżet.
Usługi pokładowe Nowoczesne autobusy na trasie Kraków - Łódź są zazwyczaj wyposażone w wygodne fotele, klimatyzację, darmowe Wi-Fi, gniazdka elektryczne i toalety.
Komfort Autobusy relacji Kraków-Łódź mogą być mniej wygodne niż pociągi, ze względu na mniejszą ilość miejsca na nogi i jakość zawieszenia.
Czas podróży Autobusy z Kraków do Łódź pokonują dystans 190 km zazwyczaj znacznie wolniej niż pociągi do Łódź.
Zalety i wady podróżowania pociągiem z Kraków do Łódź?
Komfort Pociągi między Kraków a Łódź oferują zazwyczaj więcej miejsca na nogi i dodatkowy komfort dla pasażerów.
Prędkość Pociągi z Kraków do Łódź są często znacznie szybsze niż autobusy czy samochody.
Krajobrazy Pociągi między Kraków a Łódź często oferują zapierające dech w piersiach krajobrazy podczas podróży.
Koszt Bilety na pociąg Kraków Łódź mogą być droższe niż bilety na autobus lub samochód, zwłaszcza w przypadku pociągów szybkich.
Elastyczność Godziny kursowania pociągów Kraków Łódź mogą być ograniczone, a przesiadka w razie potrzeby może być trudniejsza.
Zalety i wady lotu z Kraków do Łódź?
Prędkość Lot pomiędzy Kraków a Łódź jest najszybszym sposobem na pokonanie 190 km pomiędzy Kraków a Łódź.
Wybór linii lotniczych Wiele linii lotniczych obsługuje loty z Kraków do Łódź, zarówno bezpośrednie, jak i z międzylądowaniem, co daje podróżnym szeroki wybór.
Kontrole bezpieczeństwa Podróżujący do Łódź często muszą wcześniej przybyć na lotnisko w Kraków ze względu na ścisłe kontrole bezpieczeństwa.
Ceny Bilety lotnicze z Kraków do Łódź mogą być droższe niż bilety kolejowe lub autobusowe, zwłaszcza w okresach wzmożonego ruchu (święta, weekendy itp.).
Niekorzystne skutki dla środowiska Loty do Łódź mają negatywny wpływ na środowisko ze względu na emisję gazów cieplarnianych, ponieważ lot jest jednym z najbardziej zanieczyszczających środowisko środków transportu.
Zalety i wady carpoolingu z Kraków do Łódź?
Ekonomiczne Carpooling z Kraków do Łódź jest często najbardziej ekonomicznym sposobem podróżowania.
Elastyczny Carpooling z Kraków do Łódź jest często bardziej elastyczny niż inne środki transportu.
Przyjazność Carpooling z Kraków do Łódź jest często przyjemniejszy i bardziej przyjazny niż inne środki transportu, zwłaszcza jeśli dzielisz podróż z miłymi ludźmi.
Dostępność Znalezienie wolnych miejsc na przejażdżkę z Kraków do Łódź może być trudne, zwłaszcza jeśli planujesz z wyprzedzeniem. Większość wspólnych przejazdów jest dostępna dopiero na kilka dni lub tygodni przed wyjazdem.
Niepewność Może się zdarzyć, że będziesz się czuł niepewnie w samochodzie z kierowcą, ze względu na jego postawę lub styl jazdy.
Niezawodność Podczas podróży do Kraków i Łódź powinieneś polegać na punktualności i niezawodności kierowcy. Nie zawsze są oni na czas.

Skąd wyruszyć w Kraków? Gdzie mogę dojechać w Łódź?

Dworce autobusowe w Kraków

Krakow
Mapa
Kraków Airport
Mapa

Stacje odlotów w Kraków

Kraków Płaszów
Mapa
Kraków Główny
Mapa

Lotniska odlotowe w Kraków

J. Paul II Balice International
Mapa

Dworce autobusowe dla przyjeżdżających do Łódź

Łódź Fabryczna
Mapa

Stacje przylotów w Łódź

Łódź Kaliska
Mapa
Łódź Chojny
Mapa
Łódź Fabryczna
Mapa
Łódź Żabiniec
Mapa
Łódź Widzew
Mapa
Łódź Retkinia
Mapa
Wyszukaj bilety z Kraków do Łódź
Szukaj noclegów w Łódź

3 rady jak taniej podróżować między Kraków a Łódź

Zdecydowałeś się na podróż z Kraków do Łódź i szukasz sposobów na zaoszczędzenie pieniędzy na bilecie? Oto 3 przydatne wskazówki, które pozwolą Ci zaoszczędzić na podróży. Niezależnie od tego, czy wybierzesz podróż autobus, pociąg, loty lub wspólne przejazdy, te wskazówki pomogą Ci znaleźć najlepsze ceny na podróż z Kraków do Łódź.

  • 1. Rezerwuj z wyprzedzeniem
    Jest to często najbardziej znana wskazówka, jak zaoszczędzić pieniądze na podróży między Kraków a Łódź. Dzieje się tak dlatego, że bilety na pociąg, samolot, autobus lub prom są często tańsze, jeśli kupisz je z dużym wyprzedzeniem. Dzięki temu możesz zaoszczędzić dziesiątki, a nawet setki euro na podróży Kraków-Łódź.
  • 2. Unikaj dodatków
    Niektóre dodatki, takie jak jedzenie i napoje spożywane podczas podróży z Kraków do Łódź, mogą być drogie i nie zawsze są konieczne w przypadku krótkiej podróży. Aby zaoszczędzić pieniądze, zaplanuj przekąski lub napoje przed wyjazdem do Łódź i skorzystaj z darmowych alternatywnych rozrywek, takich jak czytanie książki.
  • 3. Lekka podróż
    Jeśli podróżujesz między Kraków a Łódź z firmą, która pobiera dodatkowe opłaty za bagaż rejestrowany, co często się zdarza, warto ograniczyć bagaż do minimum, aby zaoszczędzić pieniądze. Postaraj się spakować tylko to, co niezbędne i pamiętaj, aby przed wyjazdem do Łódź sprawdzić zasady dotyczące bagażu obowiązujące w danej linii lotniczej.

Autobus Kraków Łódź

Czas trwania podróży autobusem między Kraków a Łódź zazwyczaj różni się w zależności od warunków drogowych i ewentualnych przystanków po drodze. Vivanoda pozwoli Ci zobaczyć w czasie rzeczywistym wszystkie autobusy jadące do Łódź w danym dniu podróży.

Większość autobusów na trasie Kraków-Łódź jest nowa i zazwyczaj posiada na pokładzie gniazdka elektryczne do ładowania urządzeń, ale może się to różnić w zależności od przewoźnika.

Średnia cena biletu autobusowego na trasie Kraków-Łódź zmienia się w zależności od przewoźnika i czasu rezerwacji. W niektórych ruchliwych terminach ceny mogą się podwoić! Porównaj wszystkie ceny autobusów z Kraków do Łódź na Vivanoda.

Częstotliwość odjazdów do Kraków z Łódź różni się w zależności od przewoźnika, okresu i dnia tygodnia. Aby uzyskać pełny przegląd wszystkich odjazdów autobusów do Łódź, określ datę wyjazdu i wyszukaj na Vivanoda.

Zasady anulowania i zmiany rezerwacji mogą się różnić w zależności od przewoźnika, dlatego ważne jest, aby sprawdzić warunki podczas rezerwacji. W większości przypadków anulowanie lub zmiana biletu autobusowego Kraków-Łódź wiąże się z dodatkowymi kosztami.

Polityka zwrotu kosztów za bilety autobusowe Kraków-Łódź różni się w zależności od przewoźnika i klasy rezerwacji. Ogólnie rzecz biorąc, bardzo tanie bilety i oferty specjalne nie kwalifikują się do zwrotu pieniędzy w przypadku rezygnacji, ale niektórzy przewoźnicy oferują częściowy zwrot pieniędzy lub opcje odroczenia. Ważne jest, aby przed zakupem biletu do Łódź dokładnie przeczytać warunki i zasady.

Przedsiębiorstwa autobusowe Kraków Łódź

FlixBus
FlixBus
LEO Express
LEO Express
Szukaj biletów autobusowych Kraków Łódź

Pociągi Kraków Łódź

Zaleca się rezerwację biletu kolejowego z Kraków do Łódź z co najmniej kilkutygodniowym wyprzedzeniem, aby uzyskać najlepszą cenę.

W zależności od pory dnia, w której podróżujesz pociągiem z Kraków do Łódź, może wystąpić różnica w cenie. Bilety kupione poza godzinami szczytu są tańsze niż te kupione w godzinach szczytu. Aby uzyskać szczegółowy przegląd wszystkich cen, Vivanoda porównuje wszystkie środki transportu między Kraków a Łódź.

Średni czas podróży pociągiem z Kraków do Łódź zależy od rodzaju pociągu, którym jedziesz. Pociągi regionalne lub międzymiastowe do Łódź są wolniejsze niż pociągi dużych prędkości. Porównaj czas trwania wszystkich podróży, wyszukując ceny na Vivanoda.

Istnieją zniżki dla dzieci, studentów i seniorów podróżujących pociągiem z Kraków do Łódź, które różnią się w zależności od rodzaju biletu i wieku osoby. Gdy wpiszesz swój wiek w wyszukiwaniu na Vivanoda, wyświetlone ceny będą uwzględniać wszelkie zniżki związane z wiekiem.

Bilety kolejowe z Kraków do Łódź można zwrócić lub wymienić, ale są one zazwyczaj droższe. Najtańsze bilety są bezzwrotne i niewymienialne.

Istnieje możliwość zarezerwowania specjalnego miejsca w pociągu na trasie Kraków - Łódź. W zależności od firmy, usługa ta może być płatna. Miejsca siedzące można zarezerwować online lub w kasie na stacji.

Firmy kolejowe z Kraków do Łódź

PKP Intercity
PKP Intercity
Szukaj biletów na pociągi z Kraków do Łódź

Loty Kraków Łódź

Linie lotnicze Kraków Łódź

LOT Polish Airlines
LOT Polish Airlines
Szukaj lotów Kraków Łódź

Carpool Kraków Łódź

Czas trwania podróży z Kraków do Łódź zależy od warunków drogowych i trasy, którą pokonuje kierowca. Rozpoczynając wyszukiwanie cen na Vivanoda, otrzymasz szacunkowy czas trwania każdej dostępnej oferty carpoolingu.

Średni koszt przejazdu z Kraków do Łódź zależy od wielu czynników, takich jak pora roku, popyt i podaż oraz używana platforma carpoolingowa. Aby uzyskać bardzo dokładne oszacowanie ceny i dostępności przejazdu z Kraków do Łódź, rozpocznij wyszukiwanie na Vivanoda, wpisując daty podróży.

Carpooling jest uważany za opcję bardziej przyjazną środowisku niż inne środki transportu, ponieważ zmniejsza emisję CO2 poprzez ograniczenie liczby samochodów na drogach. Zależy to jednak od liczby osób korzystających z tego samego pojazdu oraz zużycia paliwa przez pojazd.

Na Vivanoda, naszej platformie umożliwiającej porównywanie środków transportu między Kraków a Łódź, będziesz miał dostęp do wszystkich dostępnych ofert carpoolingowych z ceną, szacowanym czasem trwania i miejscem odbioru.

Godziny odjazdu i przyjazdu busów z Kraków do Łódź różnią się w zależności od kierowcy i wybranej trasy. Vivanoda oferuje Ci opcje wyszukiwania, abyś mógł zawęzić najbardziej odpowiednie godziny.

Z kierowcą wspólnego przejazdu Kraków Łódź możesz skontaktować się przed podróżą za pośrednictwem platformy carpoolingowej, na której zarezerwowałeś przejazd. Zaleca się, aby przed podróżą omówić z kierowcą szczegóły przejazdu, takie jak miejsce i rozkład jazdy.

Platforma carpoolingowa Kraków Łódź

Blablacar
Blablacar
Szukaj carpoolingu Kraków Łódź

Filtry wyszukiwania

Rodzaj transportu
Godzina odjazdu
Czas przyjazdu