Podróżuj z Kraków do Londyn

Zorganizuj swoją podróż z Kraków do Londyn w pociąg, autobus, carpooling, samolot

Podróż zewnętrzna
(Podróż powrotna)
1
Poszukiwanie  
Reklama

5 opcje do przejścia Kraków do Londyn w samolot, pociąg, samochód, autobus

 • Wybierz wybraną trasę
 • Wprowadź daty podróży, aby znaleźć najlepsze dostępne oferty.
1
Kraków
Londyn
 • Uzyskaj stawki
2
Kraków
Southend On Sea
Londyn
/
/
 • Uzyskaj stawki
3
Kraków
Katowice
Londyn
/
 • Uzyskaj stawki
4
Kraków
Paryż
Londyn
/
/
 • Uzyskaj stawki
5
Kraków
Praga
Londyn
/
 • Uzyskaj stawki

Podróżować Kraków Londyn

Sposoby transportusamolot, carpooling, autobus, pociąg
dystans1416 km
Linia bezpośredniatak

Jak można przejść Kraków do Londyn ?

Podobnie jak wielu podróżnych, szukasz najtańszych ofert transportowych Kraków do Londyn? Ogólnie przeglądasz kilka stron internetowych i spędzasz godziny, nie mając pewności, że wszystkie rozwiązania transportowe zostały wzięte pod uwagę.

Dzięki multimodalnej wyszukiwarce Vivanoda znajdziesz na tej samej stronie wszystkie ceny biletów autobusy, carpooling, pociągi i loty dostać się do Londyn, Po prostu wprowadź datę podróży do Londyn a Vivanoda zajmie się resztą. Do wyboru są opcje sortowania i filtry, aby zawęzić wyszukiwanie.

Będziesz głównie korzystać z pociągi, loty, carpooling i autobusy Air France, Lufthansa, FlixBus, Blablacar, Easyjet, British Airways, Wizzair lub Smart Wings do osiągnięcia Londyn,

Wszystkie rodzaje transportu Kraków Londyn

Jeśli masz preferencje dotyczące konkretnego środka transportu, uzyskaj więcej informacji na temat tych sekcji:

Tanie loty z Kraków do Londyn

Które linie lotnicze obsługują Kraków do Londyn loty?

Easyjet i Ryanair to 2 linie lotnicze obsługujące trasę lotniczą Kraków Londyn w locie bezpośrednim.
Easyjet Kraków LondynRyanair Kraków Londyn

Lotnisko odlotu w Kraków

 • KRK J. Paul II Balice International

Lotnisko docelowe w Londyn

 • LHR Heathrow
 • LGW Gatwick
 • LCY London City
 • LTN Luton
 • STN Stansted

Tanie loty do Londyn czasami nie są tak łatwe do zdobycia, ale chcielibyśmy przypomnieć kilka wskazówek:

 • Bądź elastyczny dzięki datom podróży do Londyn, Taryfy są różne, niezależnie od tego, czy lot jest zaplanowany wcześnie rano, czy późnym wieczorem. Dlatego zaleca się, aby mieć znaczny stopień elastyczności.
 • Preferuj loty połączone do Londyn zamiast bezpośredniego.

pociąg Kraków do Londyn

Kraków Londyn firmy kolejowe

Istnieje 3 przewoźników, którzy obsługują połączenia kolejowe między Kraków i Londyn: c2c, Greater Anglia i Eurostar.
c2c Kraków LondynGreater Anglia Kraków LondynEurostar Kraków Londyn

Przybycie stacji kolejowych w Londyn

 • London Fenchurch Street
 • London Liverpool Street
 • London St Pancras

Jest Kraków połączony z Londyn z bezpośrednim pociągiem?

Nie, niestety żadna linia kolejowa nie pozwala na przejazd Kraków do Londyn bez żadnych zmian.

Kraków do Londyn autobus

Niestety nie ma bezpośredniej trasy autobusu Kraków Londyn i nie ma sposobu, aby cię do tego doprowadzić Londyn z Kraków tylko autobusem. Będziesz musiał zmienić środki transportu i korzystać z innych linii przez lot, pociąg lub carpooling,

Odjazdy dworców autobusowych w Kraków

Pamiętaj, aby przybyć na dworzec autobusowy w Kraków co najmniej 15 minut lub nawet 30 minut przed wysłaną godziną odlotu. Następnie wystarczy zweryfikować bilet u kierowcy IC Bus, LEO Express, National Express, Eurolines, FlixBus lub OUIBUS, złożyć bagaż w bagażniku i znaleźć miejsce.

 • Krakow

Przystanki autobusowe po przyjeździe do Londyn

Gdy tylko autobus zatrzyma się na Londyn, upewnij się, że nic nie zostawiasz na swoim miejscu lub zapomniałeś bagażu rejestrowanego.

 • London Victoria Coach Station

Którzy przewoźnicy podróżują między Kraków a Londyn?

Linie lotnicze
Air France leci z lotniska J. Paul II Balice International KRK znajduje się w 11 km centrum miasta Kraków do Paryż (przybycie na lotnisko w Paris Charles De Gaulle CDG) i z lotniska Paris Charles De Gaulle CDG (znajduje się na 23 km od środka Paryż, Francja) do Londyn (obsługujący lotnisko w Heathrow LHR)
Vueling Airlines zapewnia obrót z lotniska Paris Charles De Gaulle CDG znajduje się w 23 km centrum miasta Paryż do Londyn (przybycie na lotnisko w Gatwick LGW)
Easyjet obsługuje lot z lotniska J. Paul II Balice International KRK (znajduje się na 11 km od środka Kraków, Polska) do Londyn (obsługujący lotnisko w Gatwick LGW)
British Airways zapewnia łącze lotnicze z lotniska Tegel TXL znajduje się w 9 km centrum miasta Berlin do Londyn (przybycie na lotnisko w London City LCY)
Germanwings wykonuje lot z lotniska Tegel TXL (znajduje się na 9 km od środka Berlin, Niemcy) do Londyn (obsługujący lotnisko w Heathrow LHR)
Lufthansa zapewnia następujące obroty: z lotniska J. Paul II Balice International KRK znajduje się w 11 km centrum miasta Kraków do Frankfurt nad Menem (przybycie na lotnisko w Frankfurt International FRA) i z lotniska Frankfurt International FRA (znajduje się na 11 km od środka Frankfurt nad Menem, Niemcy) do Londyn (obsługujący lotnisko w Gatwick LGW)
Wizzair obsługuje lot z lotniska Prague Ruzyne PRG znajduje się w 12 km centrum miasta Praga do Londyn (przybycie na lotnisko w Luton LTN)
Czech Airlines zapewnia łącze lotnicze z lotniska J. Paul II Balice International KRK (znajduje się na 11 km od środka Kraków, Polska) do Praga (obsługujący lotnisko w Prague Ruzyne PRG)
Smart Wings wykonuje lot z lotniska Prague Ruzyne PRG znajduje się w 12 km centrum miasta Praga do Londyn (przybycie na lotnisko w Gatwick LGW)
LOT Polish Airlines zapewnia obrót z lotniska J. Paul II Balice International KRK (znajduje się na 11 km od środka Kraków, Polska) do Frankfurt nad Menem (obsługujący lotnisko w Frankfurt International FRA)
Norwegian Air Shuttle obsługuje lot z lotniska Schoenefeld SXF znajduje się w 18 km centrum miasta Berlin do Londyn (przybycie na lotnisko w Gatwick LGW)
Transavia.com France zapewnia łącze lotnicze z lotniska Paris Orly ORY (znajduje się na 15 km od środka Paryż, Francja) do Londyn (obsługujący lotnisko w Luton LTN)
Ryanair wykonuje lot z lotniska J. Paul II Balice International KRK znajduje się w 11 km centrum miasta Kraków do Londyn (przybycie na lotnisko w Stansted STN)
Air Berlin zapewnia obrót z lotniska J. Paul II Balice International KRK (znajduje się na 11 km od środka Kraków, Polska) do Berlin (obsługujący lotnisko w Tegel TXL)
Firmy autobusowe
Operator autobusowy OUIBUS zapewnia usługę autobusową z dworca autobusowego Aéroport Paris Charles de Gaulle - RoissyPole do Paryż i to z London Victoria Coach Station (Anglia Zjednoczone Królestwo)
FlixBus to operator, który pozwala podróżować po linii między miastem Kraków (serwis na dworzec autobusowy Krakow w 0.5 km od centrum) i miasta Praga gdzie autobus podwiezie cię na dworzec autobusowy UAN Florenc Praha (Prague) znajduje się około 1.5 km od centrum.
Firma autobusowa Eurolines obraca się z dworca autobusowego Aéroport Paris Charles de Gaulle - RoissyPole do Paryż i to z London Victoria Coach Station (Anglia Zjednoczone Królestwo)
Sieć National Express obejmuje linię autobusową między miastem Southend On Sea (serwis na dworzec autobusowy Southend-on-Sea w 1.1 km od centrum) i miasta Londyn gdzie autobus podwiezie cię na dworzec autobusowy London Victoria Coach Station znajduje się około 1.8 km od centrum.
Operator autobusowy LEO Express zapewnia usługę autobusową z dworca autobusowego Krakow do Kraków i to z Katowice ( Polska)
IC Bus to operator, który pozwala podróżować po linii między miastem Kraków (serwis na dworzec autobusowy Krakow w 0.5 km od centrum) i miasta Berlin gdzie autobus podwiezie cię na dworzec autobusowy Berlin - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB) znajduje się około 9.3 km od centrum.
Carpooling
W zależności od żądanej daty, Blablacar może oferować oferty do wykonania carpooling Kraków-Praga (395 km)
Firmy kolejowe
c2c oferuje linię Southend On Sea-Londyn Pociąg z dworca kolejowego Southend Central (1.1 km od centrum miasta) i obsługuje dworzec kolejowy London Fenchurch Street w dniu przyjazdu (3.5 km od centrum)
Greater Anglia obsługuje linię z Southend On Sea do Londyn z odjeżdżającym pociągiem Southend Airport dostać się do stacji kolejowej London Liverpool Street (Anglia Zjednoczone Królestwo)
Eurostar tworzy połączenie kolejowe Paryż-Londyn Pociąg Eurostar z dworca kolejowego Paris-Nord (2.8 km od centrum miasta) i obsługuje dworzec kolejowy London St Pancras w dniu przyjazdu (3.4 km od centrum)
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)