Kraków
Podróżuj bezpośrednio do Lublin autobus, wspólne przejazdy, pociąg
Lublin
Zobacz ceny

Jak dostać się z Kraków do Lublin?

Planujesz podróż do Kraków z Lublin i szukasz najlepszych opcji transportu na swoją wycieczkę? Wiemy, że często trudno jest wybrać najlepszy sposób podróży z Kraków do Lublin, niezależnie od tego, czy chodzi o cenę, czas czy wygodę. Vivanoda pomoże Ci znaleźć wszystkie rozwiązania transportowe dla podróży między Kraków a Lublin, czy to samolotem, pociągiem, autobusem, czy też carpoolingiem.

Dzięki szczegółowym informacjom na temat każdego środka transportu i firm transportowych (FlixBus, Blablacar lub PKP Intercity), możesz łatwo porównać ceny, rozkłady jazdy i czas podróży, aby wybrać opcję, która najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.

Bez względu na to, czy jesteś podróżnikiem budżetowym, czy szukasz szybkiego i wygodnego sposobu podróżowania między Kraków a Lublin, mamy wszystkie informacje, których potrzebujesz, aby zaplanować niezapomnianą podróż Kraków - Lublin.

Podczas podróży z Kraków do Lublin masz do wyboru kilka opcji transportu

Autobus z Kraków do Lublin

Autobusy są często najbardziej ekonomicznym wyborem podróży z Kraków do Lublin, oferując opcje podróży bezpośredniej lub z przystankami pośrednimi.

Kraków Lublin pociągiem

Jeżeli lubisz podróżować w sposób bardziej przyjazny dla środowiska i ekonomiczny, pociąg Kraków Lublin jest idealny i spełni twoje oczekiwania.

Wspólne przejazdy Kraków Lublin

Wspólne przejazdy między Kraków a Lublin to idealne rozwiązanie, jeśli chcesz podróżować do Lublin w dobrym towarzystwie i obniżyć koszty transportu. Jednak elastyczność w zakresie rozkładów jazdy i miejsc odbioru w Kraków lub Lublin może być ograniczona.

Niezależnie od tego, którą opcję wybierzesz, nasza porównywarka cen pomoże Ci znaleźć najbardziej odpowiednią opcję transportu z Kraków do Lublin dla Twoich potrzeb i budżetu.

Informacje dla podróżujących Kraków Lublin

Miasto wyjazdu
Kraków
Polska
Miasto docelowe
Lublin
Polska
Odległość
227 km
Bezpośrednie połączenie
Tak, bezpośrednie połączenie autobus, wspólne przejazdy oraz pociąg
Wyszukaj bilety z Kraków do Lublin
Szukaj noclegów w Lublin
Zaplanuj swoją podróż z Kraków do Lublin z łatwością dzięki Vivanoda

Zaplanuj swoją podróż z Kraków do Lublin z łatwością dzięki Vivanoda

Z Vivanoda możesz łatwo porównać wszystkie dostępne środki transportu, takie jak loty, pociągi, autobusy i carpoole, zgodnie z Twoimi preferencjami i budżetem. Możesz również filtrować wyniki według ceny, czasu podróży, rozkładu jazdy i opcji komfortu. Dzięki łatwej obsłudze i przejrzystości Vivanoda pozwala w kilka kliknięć znaleźć bilety na trasie Kraków - Lublin, które najlepiej odpowiadają Twoim potrzebom. Vivanoda wyświetla również wszystkie oferty specjalne i promocje różnych linii lotniczych, takich jak FlixBus, Blablacar lub PKP Intercity, aby pomóc Ci zaoszczędzić na biletach. Nie wahaj się więc i skorzystaj z Vivanody już teraz, aby spokojnie przygotować swoją podróż między Kraków a Lublin!

Porównanie środków transportu między Kraków a Lublin

Zalety i wady podróżowania pociągiem z Kraków do Lublin?
Komfort Pociągi między Kraków a Lublin oferują zazwyczaj więcej miejsca na nogi i dodatkowy komfort dla pasażerów.
Prędkość Pociągi z Kraków do Lublin są często znacznie szybsze niż autobusy czy samochody.
Dostępność Dworce kolejowe w Kraków i Lublin znajdują się w centrum miasta, co ułatwia korzystanie z innych środków transportu, aby dotrzeć do centrum.
Elastyczność Godziny kursowania pociągów Kraków Lublin mogą być ograniczone, a przesiadka w razie potrzeby może być trudniejsza.
Koszt Bilety na pociąg Kraków Lublin mogą być droższe niż bilety na autobus lub samochód, zwłaszcza w przypadku pociągów szybkich.
Zalety i wady podróżowania autobusem z Kraków do Lublin?
Elastyczność Firmy autobusowe oferują różne opcje rozkładu jazdy na trasie Kraków - Lublin, co może być wygodne, jeśli masz określone ograniczenia czasowe.
Ceny Bilety autobusowe z Kraków do Lublin są często znacznie tańsze niż bilety kolejowe lub lotnicze do Lublin (a czasami tańsze niż przejazdy samochodem), co sprawia, że jest to przystępna opcja dla osób dbających o budżet.
Usługi pokładowe Nowoczesne autobusy na trasie Kraków - Lublin są zazwyczaj wyposażone w wygodne fotele, klimatyzację, darmowe Wi-Fi, gniazdka elektryczne i toalety.
Czas podróży Autobusy z Kraków do Lublin pokonują dystans 227 km zazwyczaj znacznie wolniej niż pociągi do Lublin.
Komfort Autobusy relacji Kraków-Lublin mogą być mniej wygodne niż pociągi, ze względu na mniejszą ilość miejsca na nogi i jakość zawieszenia.
Zalety i wady carpoolingu z Kraków do Lublin?
Elastyczny Carpooling z Kraków do Lublin jest często bardziej elastyczny niż inne środki transportu.
Ekonomiczne Carpooling z Kraków do Lublin jest często najbardziej ekonomicznym sposobem podróżowania.
Przyjazność Carpooling z Kraków do Lublin jest często przyjemniejszy i bardziej przyjazny niż inne środki transportu, zwłaszcza jeśli dzielisz podróż z miłymi ludźmi.
Niepewność Może się zdarzyć, że będziesz się czuł niepewnie w samochodzie z kierowcą, ze względu na jego postawę lub styl jazdy.
Dostępność Znalezienie wolnych miejsc na przejażdżkę z Kraków do Lublin może być trudne, zwłaszcza jeśli planujesz z wyprzedzeniem. Większość wspólnych przejazdów jest dostępna dopiero na kilka dni lub tygodni przed wyjazdem.
Niezawodność Podczas podróży do Kraków i Lublin powinieneś polegać na punktualności i niezawodności kierowcy. Nie zawsze są oni na czas.

Skąd wyruszyć w Kraków? Gdzie mogę dojechać w Lublin?

Dworce autobusowe w Kraków

Krakow
Mapa
Kraków Airport
Mapa
Kraków Dworzec Autobusowy Czyżyny
Mapa

Stacje odlotów w Kraków

Kraków Płaszów
Mapa
Kraków Główny
Mapa

Dworce autobusowe dla przyjeżdżających do Lublin

Lublin
Mapa

Stacje przylotów w Lublin

Lublin Główny
Mapa
Lublin Zachodni
Mapa
Wyszukaj bilety z Kraków do Lublin
Szukaj noclegów w Lublin

3 rady jak taniej podróżować między Kraków a Lublin

Zdecydowałeś się na podróż z Kraków do Lublin i szukasz sposobów na zaoszczędzenie pieniędzy na bilecie? Oto 3 przydatne wskazówki, które pozwolą Ci zaoszczędzić na podróży. Niezależnie od tego, czy wybierzesz podróż autobus, pociąg lub wspólne przejazdy, te wskazówki pomogą Ci znaleźć najlepsze ceny na podróż z Kraków do Lublin.

  • 1. Unikaj dodatków
    Niektóre dodatki, takie jak jedzenie i napoje spożywane podczas podróży z Kraków do Lublin, mogą być drogie i nie zawsze są konieczne w przypadku krótkiej podróży. Aby zaoszczędzić pieniądze, zaplanuj przekąski lub napoje przed wyjazdem do Lublin i skorzystaj z darmowych alternatywnych rozrywek, takich jak czytanie książki.
  • 2. Bądź elastyczny w kwestii dat
    Bilety Kraków-Lublin są często tańsze w tygodniu niż w weekend. Jeśli możesz sobie pozwolić na podróż do Lublin w tygodniu, a nie w weekend, możesz zaoszczędzić pieniądze na bilecie Kraków-Lublin. Co więcej, bycie elastycznym w kwestii dat może również pomóc Ci znaleźć najlepsze ceny do Lublin.
  • 3. Porównaj środki transportu
    Dobrym pomysłem może być porównanie różnych dostępnych środków transportu, aby zaoszczędzić pieniądze na podróży z Kraków do Lublin. Podczas gdy lot samolotem lub pociągiem może wydawać się najszybszą opcją dotarcia do Lublin, carpooling lub autobus mogą być tańszą alternatywą. Weź także pod uwagę długość podróży i trasę, aby znaleźć najbardziej ekonomiczne rozwiązanie, które najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.

Autobus Kraków Lublin

Średnia cena biletu autobusowego na trasie Kraków-Lublin zmienia się w zależności od przewoźnika i czasu rezerwacji. W niektórych ruchliwych terminach ceny mogą się podwoić! Porównaj wszystkie ceny autobusów z Kraków do Lublin na Vivanoda.

Autobusy między Kraków a Lublin zazwyczaj oferują pasażerom toalety na pokładzie, ale zawsze warto sprawdzić to u przewoźnika przed podróżą. W każdym przypadku zapewnione są przerwy na stacjach obsługi przy autostradach.

Zasady anulowania i zmiany rezerwacji mogą się różnić w zależności od przewoźnika, dlatego ważne jest, aby sprawdzić warunki podczas rezerwacji. W większości przypadków anulowanie lub zmiana biletu autobusowego Kraków-Lublin wiąże się z dodatkowymi kosztami.

Większość autobusów na trasie Kraków-Lublin jest nowa i zazwyczaj posiada na pokładzie gniazdka elektryczne do ładowania urządzeń, ale może się to różnić w zależności od przewoźnika.

Częstotliwość odjazdów do Kraków z Lublin różni się w zależności od przewoźnika, okresu i dnia tygodnia. Aby uzyskać pełny przegląd wszystkich odjazdów autobusów do Lublin, określ datę wyjazdu i wyszukaj na Vivanoda.

Autobusy Kraków-Lublin są zazwyczaj wyposażone w klimatyzację, aby zapewnić pasażerom komfort, zwłaszcza latem, kiedy temperatury są wysokie.

Przedsiębiorstwa autobusowe Kraków Lublin

FlixBus
FlixBus
Szukaj biletów autobusowych Kraków Lublin

Pociągi Kraków Lublin

Pasażerowie mogą oczywiście zabrać ze sobą bagaż do pociągu z Kraków do Lublin. Nie ma limitu wagowego, ale niektórzy przewoźnicy ograniczają ilość bagażu, który można zabrać i wymagają dopłaty. Z drugiej strony, rozmiar bagażu powinien być rozsądny, ponieważ przestrzeń w pociągu jest często ograniczona.

W zależności od pory dnia, w której podróżujesz pociągiem z Kraków do Lublin, może wystąpić różnica w cenie. Bilety kupione poza godzinami szczytu są tańsze niż te kupione w godzinach szczytu. Aby uzyskać szczegółowy przegląd wszystkich cen, Vivanoda porównuje wszystkie środki transportu między Kraków a Lublin.

Istnieją zniżki dla dzieci, studentów i seniorów podróżujących pociągiem z Kraków do Lublin, które różnią się w zależności od rodzaju biletu i wieku osoby. Gdy wpiszesz swój wiek w wyszukiwaniu na Vivanoda, wyświetlone ceny będą uwzględniać wszelkie zniżki związane z wiekiem.

Aby uzyskać najlepsze ceny biletów kolejowych między Kraków a Lublin, zaleca się dokonywanie rezerwacji z wyprzedzeniem, elastyczne podejście do rozkładu jazdy i porównywanie cen biletów za pomocą Vivanoda.

Bilety kolejowe z Kraków do Lublin można zwrócić lub wymienić, ale są one zazwyczaj droższe. Najtańsze bilety są bezzwrotne i niewymienialne.

Bilety na trasę z Kraków do Lublin można odebrać na dworcu, wydrukować w domu lub bezpośrednio z telefonu komórkowego. Na niektórych stacjach można też odebrać bilet w kiosku samoobsługowym.

Firmy kolejowe z Kraków do Lublin

PKP Intercity
PKP Intercity
Szukaj biletów na pociągi z Kraków do Lublin

Carpool Kraków Lublin

Na Vivanoda, naszej platformie umożliwiającej porównywanie środków transportu między Kraków a Lublin, będziesz miał dostęp do wszystkich dostępnych ofert carpoolingowych z ceną, szacowanym czasem trwania i miejscem odbioru.

Średni koszt przejazdu z Kraków do Lublin zależy od wielu czynników, takich jak pora roku, popyt i podaż oraz używana platforma carpoolingowa. Aby uzyskać bardzo dokładne oszacowanie ceny i dostępności przejazdu z Kraków do Lublin, rozpocznij wyszukiwanie na Vivanoda, wpisując daty podróży.

Czas trwania podróży z Kraków do Lublin zależy od warunków drogowych i trasy, którą pokonuje kierowca. Rozpoczynając wyszukiwanie cen na Vivanoda, otrzymasz szacunkowy czas trwania każdej dostępnej oferty carpoolingu.

Carpooling jest uważany za opcję bardziej przyjazną środowisku niż inne środki transportu, ponieważ zmniejsza emisję CO2 poprzez ograniczenie liczby samochodów na drogach. Zależy to jednak od liczby osób korzystających z tego samego pojazdu oraz zużycia paliwa przez pojazd.

Istnieje możliwość zarezerwowania przejazdu w ostatniej chwili, ale zależy to od dostępności kierowców i zapotrzebowania na przejazd. Zaleca się wcześniejsze zarezerwowanie przejazdu, aby zagwarantować sobie podróż.

Carpooling jest powszechnie uważany za bezpieczną opcję podróżowania między Kraków a Lublin. Ważne jest jednak, aby przed rezerwacją przejazdu sprawdzić opinie i oceny kierowców. Zaleca się również, aby udostępniać swoje dane osobowe tylko osobom, którym ufasz.

Platforma carpoolingowa Kraków Lublin

Blablacar
Blablacar
Szukaj carpoolingu Kraków Lublin

Filtry wyszukiwania

Rodzaj transportu
Godzina odjazdu
Czas przyjazdu