Podróżuj z Kraków do Lublin

Zorganizuj swoją podróż z Kraków do Lublin w autobus, carpooling, samolot

Podróż zewnętrzna
(Podróż powrotna)
1
Poszukiwanie  
Reklama

2 opcje do przejścia Kraków do Lublin w samolot, samochód, autobus

  • Wybierz wybraną trasę
  • Wprowadź daty podróży, aby znaleźć najlepsze dostępne oferty.
1
Kraków
Lublin
/
  • Uzyskaj stawki
2
Kraków
Warszawa
Lublin
/
  • Uzyskaj stawki

Podróżować Kraków Lublin

Sposoby transportusamolot, carpooling, autobus
dystans227 km
Linia bezpośredniatak

Jak przejść od Kraków do Lublin?

Oferujemy 2 tras w autobus, carpooling, samolot przygotować podróż Kraków Lublin, Prezentowane podróże są klasyfikowane według wskaźnika wydajności (mierzonego według liczby zmian, szacowanego czasu trwania, odległości od lotniska do centrum miasta, które obsługuje ...). Będziesz mógł:
  • Sortuj wyniki według trybu transportu (autobus, carpooling, samolot).
  • Uzyskaj ceny, godziny i czas trwania podróży Kraków Lublinklikając przycisk „Wyświetl ceny” i określając daty podróży oraz liczbę pasażerów. Uwaga: staramy się zebrać maksymalne stawki z różnych partnerskich witryn turystycznych, aby poinformować Cię w najlepszym razie, ale nie zawsze jest to możliwe.
  • Zlokalizuj miasta Kraków i Lublin na mapie oraz na trasie Kraków Lublin i różne punkty korespondencji (Lotnisko Lublin, Lotnisko J. Paul II Balice International, Dworzec autobusowy Krakow) klikając przycisk „Szczegóły i mapa”.
  • Znajdź hotel w Lublin

Wszystkie rodzaje transportu Kraków Lublin

Na wycieczkę Kraków (Polska) do Lublin (Polska) z odległości 227 km można pożyczyć 3 rodzajów transportu, ewentualnie połączenie samolot, carpooling i/lub autobusi zgodnie z którym czas trwania podróży będzie znacząco różny,
Na Blablacar prawdopodobnie znajdziesz sterowniki dzielące swój pojazd na trasę Kraków-Lublin,
Żadne bezpośrednie loty nie pozwalają przejść do Lublin od Kraków ale możliwe jest, aby podróż odbyła się tylko samolotem podczas lotów Kraków-Warszawa i Warszawa-Lublin
Wyjście Kraków i przybyć wystarczająco wcześnie (co najmniej 2 godziny przed czasem odlotu) na lotnisku J. Paul II Balice International KRK 11 km, za odprawę bagażu na lot do Warszawa (lotnisko w Frederic Chopin, Kod IATA: WAW) obsługiwany przez LOT Polish Airlines.Z Warszawa, weź inny samolot z EuroLot, który cię zawiezie Lublin (Lublin, Polska).
Nawet jeśli podróż nie jest możliwa Kraków Lublin tylko autobusem, istnieją inne środki transportu (samolot], która zakończy podróż Kraków-Warszawa,
Wsiadasz do autobusu LEO Express pod adresem Kraków, Autobus odwiezie Cię na dworzec autobusowyWarszawa West (3.7 km z Warszawa, Polska). Proszę iść na dworzec autobusowyKrakow (od 0.5 km Kraków) nie później niż 15 minut przed godziną odlotu Warszawa,

Którzy przewoźnicy podróżują między Kraków a Lublin?

Carpooling
W zależności od żądanej daty, Blablacar może oferować oferty do wykonania carpooling Kraków-Lublin (228 km)
Firmy autobusowe
Operator autobusowy LEO Express zapewnia usługę autobusową z dworca autobusowego Krakow do Kraków i to z Warszawa West ( Polska)
Linie lotnicze
EuroLot wykonuje lot z lotniska Frederic Chopin WAW znajduje się w 7.8 km centrum miasta Warszawa do Lublin (przybycie na lotnisko w Lublin LUZ)
LOT Polish Airlines zapewnia obrót z lotniska J. Paul II Balice International KRK (znajduje się na 11 km od środka Kraków, Polska) do Warszawa (obsługujący lotnisko w Frederic Chopin WAW)
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)