Podróżuj z Kraków do Madryt

Zorganizuj swoją podróż z Kraków do Madryt w autobus, carpooling, samolot

Podróż zewnętrzna
(Podróż powrotna)
1
Poszukiwanie  
Reklama

4 opcje do przejścia Kraków do Madryt w samolot, samochód, autobus

  • Wybierz wybraną trasę
  • Wprowadź daty podróży, aby znaleźć najlepsze dostępne oferty.
1
Kraków
Madryt
  • Uzyskaj stawki
2
Kraków
Wiedeń
Madryt
/
  • Uzyskaj stawki
3
Kraków
Praga
Madryt
/
  • Uzyskaj stawki
4
Kraków
Paryż
Madryt
/
  • Uzyskaj stawki

Podróżować Kraków Madryt

Sposoby transportusamolot, carpooling, autobus
dystans2126 km
Linia bezpośredniatak

Jak przejść od Kraków do Madryt?

Oferujemy 4 tras w autobus, carpooling, samolot przygotować podróż Kraków Madryt, Prezentowane podróże są klasyfikowane według wskaźnika wydajności (mierzonego według liczby zmian, szacowanego czasu trwania, odległości od lotniska do centrum miasta, które obsługuje ...). Będziesz mógł:
  • Sortuj wyniki według trybu transportu (autobus, carpooling, samolot).
  • Uzyskaj ceny, godziny i czas trwania podróży Kraków Madrytklikając przycisk „Wyświetl ceny” i określając daty podróży oraz liczbę pasażerów. Uwaga: staramy się zebrać maksymalne stawki z różnych partnerskich witryn turystycznych, aby poinformować Cię w najlepszym razie, ale nie zawsze jest to możliwe.
  • Zlokalizuj miasta Kraków i Madryt na mapie oraz na trasie Kraków Madryt i różne punkty korespondencji (Lotnisko Adolfo-Suárez de Madrid-Barajas, Dworzec autobusowy Madrid Sur, Dworzec autobusowy Madrid America, Lotnisko J. Paul II Balice International, Dworzec autobusowy Krakow, ...) klikając przycisk „Szczegóły i mapa”.
  • Znajdź hotel w Madryt

Którzy przewoźnicy podróżują między Kraków a Madryt?

Linie lotnicze
Czech Airlines leci z lotniska J. Paul II Balice International KRK znajduje się w 11 km centrum miasta Kraków do Praga (przybycie na lotnisko w Prague Ruzyne PRG) i z lotniska Prague Ruzyne PRG (znajduje się na 12 km od środka Praga, Republika Czeska) do Madryt (obsługujący lotnisko w Adolfo-Suárez de Madrid-Barajas MAD)
Wizzair zapewnia obrót z lotniska Prague Ruzyne PRG znajduje się w 12 km centrum miasta Praga do Madryt (przybycie na lotnisko w Adolfo-Suárez de Madrid-Barajas MAD)
Air France obsługuje loty z lotniska J. Paul II Balice International KRK (znajduje się na 11 km od środka Kraków, Polska) do Paryż (obsługujący lotnisko w Paris Charles De Gaulle CDG) i z lotniska Paris Charles De Gaulle CDG znajduje się w 23 km centrum miasta Paryż do Madryt (przybycie na lotnisko w Adolfo-Suárez de Madrid-Barajas MAD)
Iberia zapewnia łącze lotnicze z lotniska J. Paul II Balice International KRK (znajduje się na 11 km od środka Kraków, Polska) do Madryt (obsługujący lotnisko w Adolfo-Suárez de Madrid-Barajas MAD)
LOT Polish Airlines wykonuje lot z lotniska J. Paul II Balice International KRK znajduje się w 11 km centrum miasta Kraków do Paryż (przybycie na lotnisko w Paris Charles De Gaulle CDG)
Niki Airlines zapewnia obrót z lotniska Vienna-Schwechat International VIE (znajduje się na 18 km od środka Wiedeń, Austria) do Madryt (obsługujący lotnisko w Adolfo-Suárez de Madrid-Barajas MAD)
Easyjet obsługuje loty z lotniska J. Paul II Balice International KRK znajduje się w 11 km centrum miasta Kraków do Mediolan (przybycie na lotnisko w Malpensa MXP) i z lotniska Malpensa MXP (znajduje się na 41 km od środka Mediolan, Włochy) do Madryt (obsługujący lotnisko w Adolfo-Suárez de Madrid-Barajas MAD)
Air Europa zapewnia łącze lotnicze z lotniska Malpensa MXP znajduje się w 41 km centrum miasta Mediolan do Madryt (przybycie na lotnisko w Adolfo-Suárez de Madrid-Barajas MAD)
Ryanair wykonuje lot z lotniska J. Paul II Balice International KRK (znajduje się na 11 km od środka Kraków, Polska) do Madryt (obsługujący lotnisko w Adolfo-Suárez de Madrid-Barajas MAD)
Swiss International Airlines zapewnia obrót z lotniska Geneva-Cointrin International GVA znajduje się w 4.1 km centrum miasta Genewa do Madryt (przybycie na lotnisko w Adolfo-Suárez de Madrid-Barajas MAD)
Saudi Arabian Airlines obsługuje lot z lotniska Malpensa MXP (znajduje się na 41 km od środka Mediolan, Włochy) do Madryt (obsługujący lotnisko w Adolfo-Suárez de Madrid-Barajas MAD)
Alitalia zapewnia łącze lotnicze z lotniska Linate LIN znajduje się w 6.8 km centrum miasta Mediolan do Madryt (przybycie na lotnisko w Adolfo-Suárez de Madrid-Barajas MAD)
Vueling Airlines wykonuje lot z lotniska Paris Charles De Gaulle CDG (znajduje się na 23 km od środka Paryż, Francja) do Madryt (obsługujący lotnisko w Adolfo-Suárez de Madrid-Barajas MAD)
Carpooling
W zależności od żądanej daty, Blablacar może oferować oferty do wykonania carpooling Kraków-Praga (395 km)
Firmy autobusowe
Operator autobusowy ALSA zapewnia usługę autobusową z dworca autobusowego Paris Galliéni do Paryż i to z Madrid Sur ( Hiszpania)
FlixBus to operator, który pozwala podróżować po linii między miastem Kraków (serwis na dworzec autobusowy Krakow w 0.5 km od centrum) i miasta Praga gdzie autobus podwiezie cię na dworzec autobusowy UAN Florenc Praha (Prague) znajduje się około 1.5 km od centrum.
Firma autobusowa Eurolines obraca się z dworca autobusowego Paris Galliéni do Paryż i to z Madrid Sur ( Hiszpania)

Wszystkie rodzaje transportu Kraków Madryt

Na wycieczkę Kraków (Polska) do Madryt (Hiszpania) z odległości 2126 km można pożyczyć 3 rodzajów transportu, ewentualnie połączenie samolot, carpooling i/lub autobusi zgodnie z którym czas trwania podróży będzie znacząco różny,
Lot bezpośredni Kraków > Madryt będzie najszybszym sposobem dotarcia do celu.
Wyjście Kraków i przybyć wystarczająco wcześnie (co najmniej 2 godziny przed czasem odlotu) na lotnisku J. Paul II Balice International KRK 11 km, za odprawę bagażu na lot do Madryt (lotnisko w Adolfo-Suárez de Madrid-Barajas, Kod IATA: MAD) obsługiwany przez Iberia lub Ryanair.
Nawet jeśli podróż nie jest możliwa Kraków Madryt tylko autobusem, istnieją inne środki transportu (samolot], która zakończy podróż Kraków-Praga,
Wsiadasz do autobusu FlixBus pod adresem Kraków, Autobus odwiezie Cię na dworzec autobusowyUAN Florenc Praha (Prague) (1.5 km z Praga, Republika Czeska). Proszę iść na dworzec autobusowyKrakow (od 0.5 km Kraków) nie później niż 15 minut przed godziną odlotu Praga,
Blablacar jest główną platformą carpoolingu w Europie, w której kierowcy mają Kraków-Praga może zabrać Cię jako pasażera i połącz się z podróżą w samolot na pokrycie całej podróży.
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)