Podróżuj z Kraków do Manchester

Zorganizuj swoją podróż z Kraków do Manchester w pociąg, autobus, carpooling, samolot

Podróż zewnętrzna
(Podróż powrotna)
1
Poszukiwanie  
Reklama

4 opcje do przejścia Kraków do Manchester w samolot, pociąg, samochód, autobus

  • Wybierz wybraną trasę
  • Wprowadź daty podróży, aby znaleźć najlepsze dostępne oferty.
1
Kraków
Manchester
  • Uzyskaj stawki
2
Kraków
Liverpool
Manchester
/
/
  • Uzyskaj stawki
3
Kraków
Katowice
Manchester
/
  • Uzyskaj stawki
4
Kraków
Berlin
Manchester
/
  • Uzyskaj stawki

Podróżować Kraków Manchester

Sposoby transportusamolot, carpooling, autobus, pociąg
dystans1566 km
Linia bezpośredniatak

Jak przejść od Kraków do Manchester?

Oferujemy 4 tras w pociąg, autobus, carpooling, samolot przygotować podróż Kraków Manchester, Prezentowane podróże są klasyfikowane według wskaźnika wydajności (mierzonego według liczby zmian, szacowanego czasu trwania, odległości od lotniska do centrum miasta, które obsługuje ...). Będziesz mógł:
  • Sortuj wyniki według trybu transportu (pociąg, autobus, carpooling, samolot).
  • Uzyskaj ceny, godziny i czas trwania podróży Kraków Manchesterklikając przycisk „Wyświetl ceny” i określając daty podróży oraz liczbę pasażerów. Uwaga: staramy się zebrać maksymalne stawki z różnych partnerskich witryn turystycznych, aby poinformować Cię w najlepszym razie, ale nie zawsze jest to możliwe.
  • Zlokalizuj miasta Kraków i Manchester na mapie oraz na trasie Kraków Manchester i różne punkty korespondencji (Stacja Manchester Piccadilly, Stacja Manchester Airport, Stacja Manchester Oxford Road, Stacja Manchester Victoria, Stacja Deansgate, ...) klikając przycisk „Szczegóły i mapa”.
  • Znajdź hotel w Manchester

Którzy przewoźnicy podróżują między Kraków a Manchester?

Linie lotnicze
Ryanair wykonuje lot z lotniska J. Paul II Balice International KRK znajduje się w 11 km centrum miasta Kraków do Manchester (przybycie na lotnisko w Manchester International MAN)
Air Berlin zapewnia obrót z lotniska J. Paul II Balice International KRK (znajduje się na 11 km od środka Kraków, Polska) do Berlin (obsługujący lotnisko w Tegel TXL)
Jet2.com obsługuje lot z lotniska J. Paul II Balice International KRK znajduje się w 11 km centrum miasta Kraków do Manchester (przybycie na lotnisko w Manchester International MAN)
Easyjet zapewnia łącze lotnicze z lotniska J. Paul II Balice International KRK (znajduje się na 11 km od środka Kraków, Polska) do Manchester (obsługujący lotnisko w Manchester International MAN)
Firmy autobusowe
Operator autobusowy National Express zapewnia usługę autobusową z dworca autobusowego Liverpool do Liverpool i to z Manchester (Anglia Zjednoczone Królestwo)
LEO Express to operator, który pozwala podróżować po linii między miastem Kraków (serwis na dworzec autobusowy Krakow w 0.5 km od centrum) i miasta Katowice gdzie autobus podwiezie cię na dworzec autobusowy Katowice znajduje się około 0.5 km od centrum.
Firma autobusowa FlixBus obraca się z dworca autobusowego Krakow do Kraków i to z Berlin - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB) (Berlin Niemcy)
Sieć MegaBus obejmuje linię autobusową między miastem Liverpool (serwis na dworzec autobusowy Liverpool w 0.2 km od centrum) i miasta Manchester gdzie autobus podwiezie cię na dworzec autobusowy Manchester znajduje się około 0.3 km od centrum.
Operator autobusowy IC Bus zapewnia usługę autobusową z dworca autobusowego Krakow do Kraków i to z Berlin - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB) (Berlin Niemcy)
Carpooling
W zależności od żądanej daty, Blablacar może oferować oferty do wykonania carpooling Liverpool-Manchester (50 km)
Firmy kolejowe
East Midlands Trains oferuje linię Liverpool-Manchester Pociąg z dworca kolejowego Liverpool South Parkway (8.2 km od centrum miasta) i obsługuje dworzec kolejowy Manchester Piccadilly w dniu przyjazdu (0.5 km od centrum)
First TransPennine Express obsługuje linię z Liverpool do Manchester z odjeżdżającym pociągiem Liverpool South Parkway dostać się do stacji kolejowej Manchester Piccadilly (Anglia Zjednoczone Królestwo)
Northern Rail tworzy połączenie kolejowe Liverpool-Manchester Pociąg z dworca kolejowego Hunts Cross (9.8 km od centrum miasta) i obsługuje dworzec kolejowy Manchester Piccadilly w dniu przyjazdu (0.5 km od centrum)

Wszystkie rodzaje transportu Kraków Manchester

Na wycieczkę Kraków (Polska) do Manchester (Anglia, Zjednoczone Królestwo) z odległości 1566 km można pożyczyć 4 rodzajów transportu, ewentualnie połączenie samolot, carpooling, autobus i/lub pociągi zgodnie z którym czas trwania podróży będzie znacząco różny,
Lot bezpośredni Kraków > Manchester będzie najszybszym sposobem dotarcia do celu.
Wyjście Kraków i przybyć wystarczająco wcześnie (co najmniej 2 godziny przed czasem odlotu) na lotnisku J. Paul II Balice International KRK 11 km, za odprawę bagażu na lot do Manchester (lotnisko w Manchester International, Kod IATA: MAN) obsługiwany przez Jet2.com, Ryanair lub Easyjet.
Nawet jeśli podróż nie jest możliwa Kraków Manchester tylko autobusem, istnieją inne środki transportu (samolot], która zakończy podróż Liverpool-Manchester,
Wsiadasz do autobusu National Express lub MegaBus pod adresem Liverpool, Autobus odwiezie Cię na dworzec autobusowyManchester (0.3 km z Manchester, Zjednoczone Królestwo). Proszę iść na dworzec autobusowyLiverpool (od 0.2 km Liverpool) nie później niż 15 minut przed godziną odlotu Manchester,
Nie można przejść bezpośrednio z Kraków do Manchesterbez zmian. Możesz wsiąść do pociąguLiverpool-Manchester i używać samolot dotrzeć do miejsca docelowego.
Trenuje East Midlands Trains, First TransPennine Express lub Northern Rail do Manchester opuścić stację kolejową Liverpool South Parkway do Liverpool, Przyjazd doManchester będzie na stacji Manchester Piccadilly (0.5 km od środka).
Blablacar jest główną platformą carpoolingu w Europie, w której kierowcy mają Liverpool-Manchester może zabrać Cię jako pasażera i połącz się z podróżą w samolot na pokrycie całej podróży.
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)