Podróżuj z Kraków do Newcastle Upon Tyne

Zorganizuj swoją podróż z Kraków do Newcastle Upon Tyne w pociąg, autobus, carpooling, samolot

Podróż zewnętrzna
(Podróż powrotna)
1
Poszukiwanie  
Reklama

4 opcje do przejścia Kraków do Newcastle Upon Tyne w samolot, pociąg, samochód, autobus

  • Wybierz wybraną trasę
  • Wprowadź daty podróży, aby znaleźć najlepsze dostępne oferty.
1
Kraków
Newcastle Upon Tyne
  • Uzyskaj stawki
2
Kraków
Leeds
Newcastle Upon Tyne
/
/
  • Uzyskaj stawki
3
Kraków
Manchester
Newcastle Upon Tyne
/
/
  • Uzyskaj stawki
4
Kraków
Berlin
Newcastle Upon Tyne
/
  • Uzyskaj stawki

Podróżować Kraków Newcastle Upon Tyne

Sposoby transportusamolot, carpooling, autobus, pociąg
dystans1550 km
Linia bezpośredniaNie

Jak przejść od Kraków do Newcastle Upon Tyne?

Oferujemy 4 tras w pociąg, autobus, carpooling, samolot przygotować podróż Kraków Newcastle Upon Tyne, Prezentowane podróże są klasyfikowane według wskaźnika wydajności (mierzonego według liczby zmian, szacowanego czasu trwania, odległości od lotniska do centrum miasta, które obsługuje ...). Będziesz mógł:
  • Sortuj wyniki według trybu transportu (pociąg, autobus, carpooling, samolot).
  • Uzyskaj ceny, godziny i czas trwania podróży Kraków Newcastle Upon Tyneklikając przycisk „Wyświetl ceny” i określając daty podróży oraz liczbę pasażerów. Uwaga: staramy się zebrać maksymalne stawki z różnych partnerskich witryn turystycznych, aby poinformować Cię w najlepszym razie, ale nie zawsze jest to możliwe.
  • Zlokalizuj miasta Kraków i Newcastle Upon Tyne na mapie oraz na trasie Kraków Newcastle Upon Tyne i różne punkty korespondencji (Stacja Newcastle, Dworzec autobusowy Newcastle/Tyne, Lotnisko Newcastle, Lotnisko J. Paul II Balice International, Dworzec autobusowy Krakow) klikając przycisk „Szczegóły i mapa”.
  • Znajdź hotel w Newcastle Upon Tyne

Wszystkie rodzaje transportu Kraków Newcastle Upon Tyne

Na wycieczkę Kraków (Polska) do Newcastle Upon Tyne (Anglia, Zjednoczone Królestwo) z odległości 1550 km można pożyczyć 4 rodzajów transportu, ewentualnie połączenie samolot, carpooling, autobus i/lub pociągi zgodnie z którym czas trwania podróży będzie znacząco różny,
Żadne bezpośrednie loty nie pozwalają przejść do Newcastle Upon Tyne od Kraków ale możliwe jest, aby podróż odbyła się tylko samolotem podczas lotów Kraków-Berlin i Berlin-Newcastle Upon Tyne
Wyjście Kraków i przybyć wystarczająco wcześnie (co najmniej 2 godziny przed czasem odlotu) na lotnisku J. Paul II Balice International KRK 11 km, za odprawę bagażu na lot do Berlin (lotnisko w Tegel, Kod IATA: TXL) obsługiwany przez Air Berlin.Z Berlin, weź inny samolot z Easyjet, który cię zawiezie Newcastle (Newcastle Upon Tyne, Zjednoczone Królestwo).
Nawet jeśli podróż nie jest możliwa Kraków Newcastle Upon Tyne tylko autobusem, istnieją inne środki transportu (samolot], która zakończy podróż Manchester-Newcastle Upon Tyne,
Wsiadasz do autobusu National Express lub MegaBus pod adresem Manchester, Autobus odwiezie Cię na dworzec autobusowyNewcastle/Tyne (1.2 km z Newcastle Upon Tyne, Zjednoczone Królestwo). Proszę iść na dworzec autobusowyManchester Airport (od 14 km Manchester) nie później niż 15 minut przed godziną odlotu Newcastle Upon Tyne,
Nie można przejść bezpośrednio z Kraków do Newcastle Upon Tynebez zmian. Możesz wsiąść do pociąguManchester-Newcastle Upon Tyne i używać samolot dotrzeć do miejsca docelowego.
Trenuje First TransPennine Express do Newcastle Upon Tyne opuścić stację kolejową Manchester Airport do Manchester, Przyjazd doNewcastle Upon Tyne będzie na stacji Newcastle (1.1 km od środka).
Blablacar jest główną platformą carpoolingu w Europie, w której kierowcy mają Kraków-Berlin może zabrać Cię jako pasażera i połącz się z podróżą w samolot na pokrycie całej podróży.

Którzy przewoźnicy podróżują między Kraków a Newcastle Upon Tyne?

Carpooling
W zależności od żądanej daty, Blablacar może oferować oferty do wykonania carpooling Kraków-Berlin (531 km)
Linie lotnicze
Easyjet wykonuje lot z lotniska J. Paul II Balice International KRK znajduje się w 11 km centrum miasta Kraków do Manchester (przybycie na lotnisko w Manchester International MAN)
Ryanair zapewnia obrót z lotniska J. Paul II Balice International KRK (znajduje się na 11 km od środka Kraków, Polska) do Manchester (obsługujący lotnisko w Manchester International MAN)
Air Berlin obsługuje lot z lotniska J. Paul II Balice International KRK znajduje się w 11 km centrum miasta Kraków do Berlin (przybycie na lotnisko w Tegel TXL)
Jet2.com zapewnia łącze lotnicze z lotniska J. Paul II Balice International KRK (znajduje się na 11 km od środka Kraków, Polska) do Manchester (obsługujący lotnisko w Manchester International MAN)
Firmy kolejowe
CrossCountry oferuje linię Leeds-Newcastle Upon Tyne Pociąg z dworca kolejowego Leeds (1.4 km od centrum miasta) i obsługuje dworzec kolejowy Newcastle w dniu przyjazdu (1.1 km od centrum)
First TransPennine Express obsługuje linię z Manchester do Newcastle Upon Tyne z odjeżdżającym pociągiem Manchester Airport dostać się do stacji kolejowej Newcastle (Anglia Zjednoczone Królestwo)
Firmy autobusowe
Operator autobusowy MegaBus zapewnia usługę autobusową z dworca autobusowego Manchester do Manchester i to z Newcastle/Tyne (Anglia Zjednoczone Królestwo)
National Express to operator, który pozwala podróżować po linii między miastem Manchester (serwis na dworzec autobusowy Manchester Airport w 14 km od centrum) i miasta Newcastle Upon Tyne gdzie autobus podwiezie cię na dworzec autobusowy Newcastle/Tyne znajduje się około 1.2 km od centrum.
Firma autobusowa FlixBus obraca się z dworca autobusowego Krakow do Kraków i to z Berlin - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB) (Berlin Niemcy)
Sieć IC Bus obejmuje linię autobusową między miastem Kraków (serwis na dworzec autobusowy Krakow w 0.5 km od centrum) i miasta Berlin gdzie autobus podwiezie cię na dworzec autobusowy Berlin - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB) znajduje się około 9.3 km od centrum.
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)