Podróżuj z Kraków do Oslo

Zorganizuj swoją podróż z Kraków do Oslo w pociąg, autobus, carpooling, samolot

Podróż zewnętrzna
(Podróż powrotna)
1
Poszukiwanie  
Reklama

5 opcje do przejścia Kraków do Oslo w samolot, pociąg, samochód, autobus

 • Wybierz wybraną trasę
 • Wprowadź daty podróży, aby znaleźć najlepsze dostępne oferty.
1
Kraków
Oslo
/
 • Uzyskaj stawki
2
Kraków
Moss
Oslo
 • Uzyskaj stawki
3
Kraków
Göteborg
Oslo
/
 • Uzyskaj stawki
4
Kraków
Warszawa
Oslo
/
 • Uzyskaj stawki
5
Kraków
Sztokholm
Oslo
/
 • Uzyskaj stawki

Podróżować Kraków Oslo

Sposoby transportusamolot, carpooling, autobus, pociąg
dystans1240 km
Linia bezpośredniatak

Jak przejść od Kraków do Oslo?

Oferujemy 5 tras w pociąg, autobus, carpooling, samolot przygotować podróż Kraków Oslo, Prezentowane podróże są klasyfikowane według wskaźnika wydajności (mierzonego według liczby zmian, szacowanego czasu trwania, odległości od lotniska do centrum miasta, które obsługuje ...). Będziesz mógł:
 • Sortuj wyniki według trybu transportu (pociąg, autobus, carpooling, samolot).
 • Uzyskaj ceny, godziny i czas trwania podróży Kraków Osloklikając przycisk „Wyświetl ceny” i określając daty podróży oraz liczbę pasażerów. Uwaga: staramy się zebrać maksymalne stawki z różnych partnerskich witryn turystycznych, aby poinformować Cię w najlepszym razie, ale nie zawsze jest to możliwe.
 • Zlokalizuj miasta Kraków i Oslo na mapie oraz na trasie Kraków Oslo i różne punkty korespondencji (Lotnisko Oslo Gardermoen, Dworzec autobusowy Oslo bstn Galleriet, Lotnisko Sandefjord, Stacja Oslo S, Dworzec autobusowy Oslo, ...) klikając przycisk „Szczegóły i mapa”.
 • Znajdź hotel w Oslo

Którzy przewoźnicy podróżują między Kraków a Oslo?

Firmy autobusowe
Operator autobusowy IC Bus zapewnia usługę autobusową z dworca autobusowego Krakow do Kraków i to z Berlin - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB) (Berlin Niemcy)
FlixBus to operator, który pozwala podróżować po liniach między miastem Kraków (serwis na dworzec autobusowy Krakow w 0.5 km od centrum) i miasta Berlin gdzie autobus podwiezie cię na dworzec autobusowy Berlin - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB) znajduje się około 9.3 km od centrum. i z dworca autobusowego Berlin central bus station do Berlin i to z Oslo bstn Galleriet ( Norwegia)
Firma autobusowa LEO Express obraca się między miastem Kraków (serwis na dworzec autobusowy Krakow w 0.5 km od centrum) i miasta Warszawa gdzie autobus podwiezie cię na dworzec autobusowy Warszawa West znajduje się około 3.7 km od centrum.
Sieć Swebus obejmuje linię autobusową z dworca autobusowego Göteborg Nils Ericsonterminal do Göteborg i to z Oslo bstn Galleriet ( Norwegia)
Operator autobusowy NettBuss zapewnia usługę autobusową między miastem Göteborg (serwis na dworzec autobusowy Göteborg Nils Ericsonterminal w 1.7 km od centrum) i miasta Oslo gdzie autobus podwiezie cię na dworzec autobusowy Oslo bstn Galleriet znajduje się około 1 km od centrum.
Bus4You to operator, który pozwala podróżować po linii z dworca autobusowego Göteborg Nils Ericsonterminal do Göteborg i to z Oslo bstn Galleriet ( Norwegia)
Linie lotnicze
SAS - Scandinavian Airlines leci z lotniska J. Paul II Balice International KRK znajduje się w 11 km centrum miasta Kraków do Sztokholm (przybycie na lotnisko w Arlanda ARN) i z lotniska Arlanda ARN (znajduje się na 37 km od środka Sztokholm, Szwecja) do Oslo (obsługujący lotnisko w Oslo Gardermoen OSL)
Ryanair zapewnia obrót z lotniska J. Paul II Balice International KRK znajduje się w 11 km centrum miasta Kraków do Oslo (przybycie na lotnisko w Sandefjord TRF)
Norwegian Air Shuttle obsługuje lot z lotniska J. Paul II Balice International KRK (znajduje się na 11 km od środka Kraków, Polska) do Oslo (obsługujący lotnisko w Oslo Gardermoen OSL)
Wizzair zapewnia łącze lotnicze z lotniska Frederic Chopin WAW znajduje się w 7.8 km centrum miasta Warszawa do Oslo (przybycie na lotnisko w Sandefjord TRF)
Air Berlin leci z lotniska J. Paul II Balice International KRK (znajduje się na 11 km od środka Kraków, Polska) do Berlin (obsługujący lotnisko w Tegel TXL) i z lotniska Tegel TXL znajduje się w 9 km centrum miasta Berlin do Oslo (przybycie na lotnisko w Oslo Gardermoen OSL)
EuroLot zapewnia obrót z lotniska J. Paul II Balice International KRK (znajduje się na 11 km od środka Kraków, Polska) do Gdańsk (obsługujący lotnisko w Rebiechowo GDN)
Wideroe obsługuje lot z lotniska Landvetter GOT znajduje się w 19 km centrum miasta Göteborg do Oslo (przybycie na lotnisko w Oslo Gardermoen OSL)
LOT Polish Airlines zapewnia łącze lotnicze z lotniska J. Paul II Balice International KRK (znajduje się na 11 km od środka Kraków, Polska) do Warszawa (obsługujący lotnisko w Frederic Chopin WAW)
NextJet wykonuje lot z lotniska Arlanda ARN znajduje się w 37 km centrum miasta Sztokholm do Oslo (przybycie na lotnisko w Sandefjord TRF)
Firmy kolejowe
SJ oferuje linię Sztokholm-Oslo Pociąg z dworca kolejowego Stockholm Centralstation (0.5 km od centrum miasta) i obsługuje dworzec kolejowy Oslo S w dniu przyjazdu (0.9 km od centrum)
NSB obsługuje linię z Moss do Oslo z odjeżdżającym pociągiem L21 Moss dostać się do stacji kolejowej Nationaltheatret ( Norwegia)
Carpooling
W zależności od żądanej daty, Blablacar może oferować oferty do wykonania carpooling Kraków-Warszawa (253 km)

Wszystkie rodzaje transportu Kraków Oslo

Jeśli wybrałeś już środek transportu, którym chcesz podróżować, przejdź bezpośrednio do dedykowanej sekcji:

Tanie loty z Kraków do Oslo

Oto kilka wskazówek, które mogą być przydatne, aby pomóc Ci uzyskać najlepsze oferty, z których można latać Kraków do Oslo:

 • Nie czekaj dzień przed podróżą, aby zarezerwować Kraków Oslo lot, ponieważ ceny powinny być bardzo wysokie. Z nielicznymi wyjątkami ceny rosną w miarę zbliżania się do daty wyjazdu, aby zaoszczędzić miejsca dla klientów biznesowych, którzy dokonują późnych rezerwacji i chcą zapłacić więcej.
 • Unikaj weekendów, aby polecieć Oslo i bądź elastyczny. Taryfy są różne, niezależnie od tego, czy lot jest zaplanowany wcześnie rano, czy późnym wieczorem. Dlatego zaleca się, aby mieć znaczny stopień elastyczności.

Które linie lotnicze latają Kraków do Oslo ?

Ryanair i Norwegian Air Shuttle to 2 linie lotnicze obsługujące trasę lotniczą Kraków Oslo w locie bezpośrednim.
Ryanair Kraków OsloNorwegian Air Shuttle Kraków Oslo

Lotnisko odlotu w Kraków

 • KRK J. Paul II Balice International

Lotnisko docelowe w Oslo

 • TRF Sandefjord
 • OSL Oslo Gardermoen

Kraków do Oslo autobus

Przystanki autobusowe Kraków

W zależności od firmy prosimy o obecność na przystanku w Kraków od 15 do 30 minut przed wskazaną godziną odlotu. Wreszcie, sprawdź bilet przez kierowcę Bus4You, NettBuss, Swebus, LEO Express, FlixBus lub IC Bus i wejdź na pokład po umieszczeniu bagażu w luku bagażowym.

 • Krakow

Przyjazdy dworców autobusowych w Oslo

Kiedy przyjedziesz Oslo, upewnij się, że niczego nie zapomnisz na swoim miejscu i w luku bagażowym.

 • Oslo bstn Galleriet

pociąg Kraków do Oslo

Czy można jechać bezpośrednio pociągiem z Kraków do Oslo?

Nie, niestety żadna linia kolejowa nie pozwala na przejazd Kraków do Oslo bez żadnych zmian.

Kraków Oslo firmy kolejowe

Koleje SJ i NSB to firmy, z którymi możesz podróżować podczas podróży Oslo,
SJ Kraków OsloNSB Kraków Oslo

Dworce kolejowe w Oslo

 • Oslo S
 • Nationaltheatret

 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)