Podróżuj z Kraków do Ostrava

Zorganizuj swoją podróż z Kraków do Ostrava w pociąg, autobus, carpooling

Podróż zewnętrzna
(Podróż powrotna)
1
Poszukiwanie  
Reklama

2 opcje do przejścia Kraków do Ostrava w pociąg, samochód, autobus

  • Wybierz wybraną trasę
  • Wprowadź daty podróży, aby znaleźć najlepsze dostępne oferty.
1
Kraków
Ostrava
/
  • Uzyskaj stawki
2
Kraków
Bohumin
Ostrava
/
/
  • Uzyskaj stawki

Podróżować Kraków Ostrava

Sposoby transportucarpooling, autobus, pociąg
dystans122 km
Linia bezpośredniatak

Jak można przejść Kraków do Ostrava ?

Ostrava jest kolejnym miejscem na wakacje, ale zastanawiasz się, jak tam pojechać i jak można uzyskać najtańsze Kraków do Ostrava oferty transportu? Przeglądanie kilku stron internetowych w celu uzyskania prostych informacji i rezerwacji podróży jest zawsze bardzo nużące.

Będziesz mógł za jednym razem wyszukać Vivanoda, swój multimodalny plan podróży w Europie, wszystkie ceny za pociągi, carpooling i autobusy podróżować do Ostrava z Kraków Wpisz datę podróży do Ostrava i Vivanoda wyświetli wszystkie oferty transportu. Na koniec użyj filtrów i opcji sortowania, aby zawęzić wyniki.

Będziesz głównie korzystać z pociągi, carpooling i autobusy Blablacar, LEO Express, FlixBus, LEO Express lub ÖBB do osiągnięcia Ostrava,

Którzy przewoźnicy podróżują między Kraków a Ostrava?

Firmy autobusowe
Operator autobusowy FlixBus zapewnia usługę autobusową z dworca autobusowego Krakow do Kraków i to z Ostrava hl.n. ( Republika Czeska)
LEO Express to operator, który pozwala podróżować po linii między miastem Kraków (serwis na dworzec autobusowy Krakow w 0.5 km od centrum) i miasta Ostrava gdzie autobus podwiezie cię na dworzec autobusowy Ostrava-Svinov znajduje się około 5.5 km od centrum.
Firmy kolejowe
ÖBB oferuje linię Bohumin-Ostrava Pociąg Chopin Night Train z dworca kolejowego Bohumin (0.4 km od centrum miasta) i obsługuje dworzec kolejowy Ostrava hlavní nádraží w dniu przyjazdu (2 km od centrum)
LEO Express obsługuje linię z Bohumin do Ostrava z odjeżdżającym pociągiem Bohumin dostać się do stacji kolejowej Ostrava Svinov ( Republika Czeska)
Carpooling
W zależności od żądanej daty, Blablacar może oferować oferty do wykonania carpooling Kraków-Ostrava (122 km)

Wszystkie rodzaje transportu Kraków Ostrava

Na wycieczkę Kraków (Polska) do Ostrava (Republika Czeska) z odległości 122 km można pożyczyć 3 rodzajów transportu, ewentualnie połączenie carpooling, autobus i/lub pociągi zgodnie z którym czas trwania podróży będzie znacząco różny,
Masz szczęście, istnieje bezpośrednia linia autobusowa Kraków-Ostrava co jest często najbardziej ekonomicznym rozwiązaniem.
Wsiadasz do autobusu FlixBus lub LEO Express pod adresem Kraków, Autobus odwiezie Cię na dworzec autobusowyOstrava hl.n. (2.1 km z Ostrava, Republika Czeska). Proszę iść na dworzec autobusowyKrakow (od 0.5 km Kraków) nie później niż 15 minut przed godziną odlotu Ostrava,
Na Blablacar prawdopodobnie znajdziesz sterowniki dzielące swój pojazd na trasę Kraków-Ostrava,
Nie można przejść bezpośrednio z Kraków do Ostravabez zmian. Możesz wsiąść do pociąguBohumin-Ostrava i używać carpooling dotrzeć do miejsca docelowego.
Trenuje Chopin Night Train ÖBB lub LEO Express do Ostrava opuścić stację kolejową Bohumin do Bohumin, Przyjazd doOstrava będzie na stacji Ostrava hlavní nádraží (2 km od środka).
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)