Podróżuj z Kraków do Paryż

Zorganizuj swoją podróż z Kraków do Paryż w pociąg, autobus, carpooling, samolot

Podróż zewnętrzna
(Podróż powrotna)
1
Poszukiwanie  
Reklama

4 opcje do przejścia Kraków do Paryż w samolot, pociąg, samochód, autobus

  • Wybierz wybraną trasę
  • Wprowadź daty podróży, aby znaleźć najlepsze dostępne oferty.
1
Kraków
Paryż
/
  • Uzyskaj stawki
2
Kraków
Londyn
Paryż
/
/
  • Uzyskaj stawki
3
Kraków
Frankfurt nad Menem
Paryż
/
/
  • Uzyskaj stawki
4
Kraków
Praga
Paryż
/
/
/
  • Uzyskaj stawki

Podróżować Kraków Paryż

Sposoby transportusamolot, carpooling, autobus, pociąg
dystans1276 km
Linia bezpośredniatak

Jak podróżować z Kraków do Paryż ?

Planujesz podróż z Kraków do Paryż i podobnie jak wielu podróżnych, szukasz najlepszego i najtańszego środka transportu między nimi Kraków Paryż? Zwykle nie jest to łatwe zadanie i będziesz musiał przeglądać wiele witryn, aby porównać wszystkie oferty.

Będziesz mógł za jednym razem wyszukać Vivanoda, swój multimodalny plan podróży w Europie, wszystkie ceny za loty, pociągi, carpooling i autobusy podróżować do Paryż z Kraków Musisz tylko podać datę wyjazdu do Paryż pozwól Vivanoda szukać ciebie. Uściślij, filtruj, sortuj zgodnie z preferencjami podróży, a następnie wybierz Kraków - Paryż oferta, która najbardziej Ci odpowiada.

Będziesz głównie korzystać z pociągi, loty, carpooling i autobusy FlixBus, Blablacar, Czech Airlines, Easyjet, LOT Polish Airlines, Lufthansa, Transavia.com France lub Vueling Airlines do osiągnięcia Paryż,

Którzy przewoźnicy podróżują między Kraków a Paryż?

Carpooling
W zależności od żądanej daty, Blablacar może oferować oferty do wykonania carpooling Kraków-Praga (395 km)
Linie lotnicze
Smart Wings wykonuje lot z lotniska Prague Ruzyne PRG znajduje się w 12 km centrum miasta Praga do Paryż (przybycie na lotnisko w Paris Charles De Gaulle CDG)
LOT Polish Airlines zapewnia obrót z lotniska J. Paul II Balice International KRK (znajduje się na 11 km od środka Kraków, Polska) do Paryż (obsługujący lotnisko w Paris Charles De Gaulle CDG)
Easyjet obsługuje lot z lotniska J. Paul II Balice International KRK znajduje się w 11 km centrum miasta Kraków do Paryż (przybycie na lotnisko w Paris Charles De Gaulle CDG)
British Airways zapewnia łącze lotnicze z lotniska Heathrow LHR (znajduje się na 23 km od środka Londyn, Zjednoczone Królestwo) do Paryż (obsługujący lotnisko w Paris Charles De Gaulle CDG)
Czech Airlines leci z lotniska J. Paul II Balice International KRK znajduje się w 11 km centrum miasta Kraków do Praga (przybycie na lotnisko w Prague Ruzyne PRG) i z lotniska Prague Ruzyne PRG (znajduje się na 12 km od środka Praga, Republika Czeska) do Paryż (obsługujący lotnisko w Paris Charles De Gaulle CDG)
Air France zapewnia obrót z lotniska J. Paul II Balice International KRK znajduje się w 11 km centrum miasta Kraków do Paryż (przybycie na lotnisko w Paris Charles De Gaulle CDG)
Transavia.com France obsługuje lot z lotniska Prague Ruzyne PRG (znajduje się na 12 km od środka Praga, Republika Czeska) do Paryż (obsługujący lotnisko w Paris Orly ORY)
Vueling Airlines zapewnia łącze lotnicze z lotniska Prague Ruzyne PRG znajduje się w 12 km centrum miasta Praga do Paryż (przybycie na lotnisko w Paris Charles De Gaulle CDG)
Lufthansa leci z lotniska J. Paul II Balice International KRK (znajduje się na 11 km od środka Kraków, Polska) do Frankfurt nad Menem (obsługujący lotnisko w Frankfurt International FRA) i z lotniska Frankfurt International FRA znajduje się w 11 km centrum miasta Frankfurt nad Menem do Paryż (przybycie na lotnisko w Paris Charles De Gaulle CDG)
Ryanair zapewnia obrót z lotniska J. Paul II Balice International KRK (znajduje się na 11 km od środka Kraków, Polska) do Paryż (obsługujący lotnisko w Beauvais-Tille BVA)
Firmy autobusowe
FlixBus zapewnia usługi autobusowe z dworca autobusowego Krakow do Kraków i to z UAN Florenc Praha (Prague) ( Republika Czeska) i między miastem Praga (serwis na dworzec autobusowy UAN Florenc Praha (Prague) w 1.5 km od centrum) i miasta Paryż gdzie autobus podwiezie cię na dworzec autobusowy Paris Quai de Bercy znajduje się około 3 km od centrum.
Eurolines to operator, który pozwala podróżować po linii z dworca autobusowego UAN Florenc Praha (Prague) do Praga i to z Paris Galliéni (Île-de-France Francja)
Firma autobusowa OUIBUS obraca się między miastem Londyn (serwis na dworzec autobusowy London Victoria Coach Station w 1.8 km od centrum) i miasta Paryż gdzie autobus podwiezie cię na dworzec autobusowy Paris-Bercy znajduje się około 2.9 km od centrum.
Sieć ALSA obejmuje linię autobusową z dworca autobusowego Frankfurt Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB) do Frankfurt nad Menem i to z Paris-Bercy (Île-de-France Francja)
Firmy kolejowe
Russian Railways oferuje linię Frankfurt nad Menem-Paryż Pociąg z dworca kolejowego Frankfurt (Main) Süd (1.4 km od centrum miasta) i obsługuje dworzec kolejowy Paris-Est w dniu przyjazdu (2.4 km od centrum)
Eurostar obsługuje linię z Londyn do Paryż z odjeżdżającym pociągiem Eurostar London St Pancras dostać się do stacji kolejowej Paris-Nord (Île-de-France Francja)
Deutsche Bahn tworzy połączenie kolejowe Frankfurt nad Menem-Paryż Pociąg ICE z dworca kolejowego Frankfurt (Main) Hbf (1.3 km od centrum miasta) i obsługuje dworzec kolejowy Paris-Est w dniu przyjazdu (2.4 km od centrum)

Wszystkie rodzaje transportu Kraków Paryż

Na wycieczkę Kraków (Polska) do Paryż (Île-de-France, Francja) z odległości 1276 km można pożyczyć 4 rodzajów transportu, ewentualnie połączenie samolot, carpooling, autobus i/lub pociągi zgodnie z którym czas trwania podróży będzie znacząco różny,
Lot bezpośredni Kraków > Paryż będzie najszybszym sposobem dotarcia do celu.
Wyjście Kraków i przybyć wystarczająco wcześnie (co najmniej 2 godziny przed czasem odlotu) na lotnisku J. Paul II Balice International KRK 11 km, za odprawę bagażu na lot do Paryż (lotnisko w Paris Charles De Gaulle, Kod IATA: CDG) obsługiwany przez Air France, Easyjet, LOT Polish Airlines lub Ryanair.
Żadna firma autobusowa nie pozwoli Ci wykonać Kraków-Paryż bez zmiany autobusów, musisz wziąć linie autobusowe Kraków-Praga i Praga-Paryż,
Wsiadasz do autobusu FlixBus pod adresem Kraków, Autobus odwiezie Cię na dworzec autobusowyUAN Florenc Praha (Prague) (1.5 km z Praga, Republika Czeska). Proszę iść na dworzec autobusowyKrakow (od 0.5 km Kraków) nie później niż 15 minut przed godziną odlotu Praga,Po przybyciu Praga, weź inny autobus FlixBus lub Eurolines, który zabierze Cię na dworzec autobusowy Paryż (Île-de-France Francja).
Blablacar jest główną platformą carpoolingu w Europie, w której kierowcy mają Kraków-Praga może zabrać Cię jako pasażera i połącz się z podróżą w autobus na pokrycie całej podróży.
Nie można przejść bezpośrednio z Kraków do Paryżbez zmian. Możesz wsiąść do pociąguLondyn-Paryż i używać samolot dotrzeć do miejsca docelowego.
Trenuje Eurostar Eurostar do Paryż opuścić stację kolejową London St Pancras do Londyn, Przyjazd doParyż będzie na stacji Paris-Nord (2.8 km od środka).
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)