Podróżuj z Kraków do Portsmouth

Zorganizuj swoją podróż z Kraków do Portsmouth w pociąg, autobus, carpooling, samolot

Podróż zewnętrzna
(Podróż powrotna)
1
Poszukiwanie  
Reklama

2 opcje do przejścia Kraków do Portsmouth w samolot, pociąg, samochód, autobus

  • Wybierz wybraną trasę
  • Wprowadź daty podróży, aby znaleźć najlepsze dostępne oferty.
1
Kraków
Londyn
Portsmouth
/
/
  • Uzyskaj stawki
2
Kraków
Manchester
Portsmouth
/
  • Uzyskaj stawki

Podróżować Kraków Portsmouth

Sposoby transportusamolot, carpooling, autobus, pociąg
dystans1486 km
Linia bezpośredniaNie

Jak podróżować z Kraków do Portsmouth ?

Portsmouth jest kolejnym miejscem na wakacje, ale zastanawiasz się, jak tam pojechać i jak można uzyskać najtańsze Kraków do Portsmouth oferty transportu? Zwykle nie jest to łatwe zadanie i będziesz musiał przeglądać wiele witryn, aby porównać wszystkie oferty.

Na szczęście Vivanoda to multimodalny planer podróży, który agreguje ceny autobusy, carpooling, loty i pociągi w jednym wyszukiwaniu. Musisz tylko podać datę wyjazdu do Portsmouth pozwól Vivanoda szukać ciebie. Aby zawęzić wyszukiwanie zgodnie z własnymi preferencjami, użyj dostępnych filtrów i opcji sortowania.

Będziesz głównie korzystać z pociągi, loty, carpooling i autobusy Jet2.com, National Express, Easyjet, Blablacar, Southern Railways, South West Trains, MegaBus lub Ryanair do osiągnięcia Portsmouth,

Wszystkie rodzaje transportu Kraków Portsmouth

Na wycieczkę Kraków (Polska) do Portsmouth (Anglia, Zjednoczone Królestwo) z odległości 1486 km można pożyczyć 4 rodzajów transportu, ewentualnie połączenie samolot, carpooling, autobus i/lub pociągi zgodnie z którym czas trwania podróży będzie znacząco różny,
Żadne bezpośrednie loty nie pozwalają przejść do Portsmouth od Kraków, Możesz wziąć lotKraków-Manchester następnie wykonaj resztę podróży w carpooling,
Wyjście Kraków i przybyć wystarczająco wcześnie (co najmniej 2 godziny przed czasem odlotu) na lotnisku J. Paul II Balice International KRK 11 km, za odprawę bagażu na lot do Manchester (lotnisko w Manchester International, Kod IATA: MAN) obsługiwany przez Jet2.com lub Ryanair.
Nawet jeśli podróż nie jest możliwa Kraków Portsmouth tylko autobusem, istnieją inne środki transportu (samolot], która zakończy podróż Manchester-Portsmouth,
Wsiadasz do autobusu MegaBus lub National Express pod adresem Manchester, Autobus odwiezie Cię na dworzec autobusowyPortsmouth (2.9 km z Portsmouth, Zjednoczone Królestwo). Proszę iść na dworzec autobusowyManchester (od 0.3 km Manchester) nie później niż 15 minut przed godziną odlotu Portsmouth,
Nie można przejść bezpośrednio z Kraków do Portsmouthbez zmian. Możesz wsiąść do pociąguLondyn-Portsmouth i używać samolot dotrzeć do miejsca docelowego.
Trenuje Mainline West South West Trains lub Southern Railways do Portsmouth opuścić stację kolejową Clapham Junction do Londyn, Przyjazd doPortsmouth będzie na stacji Fratton (1.5 km od środka).
Blablacar jest główną platformą carpoolingu w Europie, w której kierowcy mają Manchester-Portsmouth może zabrać Cię jako pasażera i połącz się z podróżą w samolot na pokrycie całej podróży.

Którzy przewoźnicy podróżują między Kraków a Portsmouth?

Linie lotnicze
Jet2.com wykonuje lot z lotniska J. Paul II Balice International KRK znajduje się w 11 km centrum miasta Kraków do Manchester (przybycie na lotnisko w Manchester International MAN)
Easyjet zapewnia obrót z lotniska J. Paul II Balice International KRK (znajduje się na 11 km od środka Kraków, Polska) do Londyn (obsługujący lotnisko w Gatwick LGW)
Ryanair obsługuje lot z lotniska J. Paul II Balice International KRK znajduje się w 11 km centrum miasta Kraków do Manchester (przybycie na lotnisko w Manchester International MAN)
Firmy autobusowe
Operator autobusowy MegaBus zapewnia usługę autobusową z dworca autobusowego Manchester do Manchester i to z Portsmouth (Anglia Zjednoczone Królestwo)
National Express to operator, który pozwala podróżować po linii między miastem Manchester (serwis na dworzec autobusowy Manchester Airport w 14 km od centrum) i miasta Portsmouth gdzie autobus podwiezie cię na dworzec autobusowy Portsmouth znajduje się około 2.9 km od centrum.
Firmy kolejowe
South West Trains oferuje linię Londyn-Portsmouth Pociąg z dworca kolejowego Clapham Junction (5 km od centrum miasta) i obsługuje dworzec kolejowy Fratton w dniu przyjazdu (1.5 km od centrum)
Southern Railways obsługuje linię z Londyn do Portsmouth z odjeżdżającym pociągiem Mainline West Gatwick Airport dostać się do stacji kolejowej Fratton (Anglia Zjednoczone Królestwo)
Carpooling
W zależności od żądanej daty, Blablacar może oferować oferty do wykonania carpooling Manchester-Portsmouth (308 km)
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)