Podróżuj z Kraków do Poznań

Zorganizuj swoją podróż z Kraków do Poznań w pociąg, autobus, carpooling, samolot

Podróż zewnętrzna
(Podróż powrotna)
1
Poszukiwanie  
Reklama

1 możliwa opcja do przejścia Kraków do Poznań w samolot, pociąg, samochód, autobus

  • Wprowadź daty podróży, aby znaleźć najlepsze dostępne oferty.
Kraków
Poznań
/
/
  • Uzyskaj stawki

Podróżować Kraków Poznań

Sposoby transportusamolot, carpooling, autobus, pociąg
dystans335 km
Linia bezpośredniatak

Jak przejść od Kraków do Poznań?

Oferujemy 1 tras w pociąg, autobus, carpooling, samolot przygotować podróż Kraków Poznań, Prezentowane podróże są klasyfikowane według wskaźnika wydajności (mierzonego według liczby zmian, szacowanego czasu trwania, odległości od lotniska do centrum miasta, które obsługuje ...). Będziesz mógł:
  • Sortuj wyniki według trybu transportu (pociąg, autobus, carpooling, samolot).
  • Uzyskaj ceny, godziny i czas trwania podróży Kraków Poznańklikając przycisk „Wyświetl ceny” i określając daty podróży oraz liczbę pasażerów. Uwaga: staramy się zebrać maksymalne stawki z różnych partnerskich witryn turystycznych, aby poinformować Cię w najlepszym razie, ale nie zawsze jest to możliwe.
  • Zlokalizuj miasta Kraków i Poznań na mapie oraz na trasie Kraków Poznań i różne punkty korespondencji (Stacja Poznan Glowny, Dworzec autobusowy Poznan, Lotnisko Lawica, Lotnisko J. Paul II Balice International, Dworzec autobusowy Krakow) klikając przycisk „Szczegóły i mapa”.
  • Znajdź hotel w Poznań

Którzy przewoźnicy podróżują między Kraków a Poznań?

Firmy autobusowe
Operator autobusowy LEO Express zapewnia usługę autobusową z dworca autobusowego Krakow do Kraków i to z Warszawa West ( Polska)
FlixBus to operator, który pozwala podróżować po liniach między miastem Kraków (serwis na dworzec autobusowy Krakow w 0.5 km od centrum) i miasta Berlin gdzie autobus podwiezie cię na dworzec autobusowy Berlin - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB) znajduje się około 9.3 km od centrum. i z dworca autobusowego Berlin - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB) do Berlin i to z Poznan ( Polska)
Firma autobusowa IC Bus obraca się między miastem Kraków (serwis na dworzec autobusowy Krakow w 0.5 km od centrum) i miasta Berlin gdzie autobus podwiezie cię na dworzec autobusowy Berlin - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB) znajduje się około 9.3 km od centrum.
Linie lotnicze
LOT Polish Airlines leci z lotniska J. Paul II Balice International KRK znajduje się w 11 km centrum miasta Kraków do Warszawa (przybycie na lotnisko w Frederic Chopin WAW) i z lotniska Frederic Chopin WAW (znajduje się na 7.8 km od środka Warszawa, Polska) do Poznań (obsługujący lotnisko w Lawica POZ)
Air Berlin zapewnia obrót z lotniska J. Paul II Balice International KRK znajduje się w 11 km centrum miasta Kraków do Berlin (przybycie na lotnisko w Tegel TXL)
EuroLot obsługuje lot z lotniska J. Paul II Balice International KRK (znajduje się na 11 km od środka Kraków, Polska) do Poznań (obsługujący lotnisko w Lawica POZ)
Carpooling
W zależności od żądanej daty, Blablacar może oferować oferty do wykonania carpooling Kraków-Poznań (335 km)
Firmy kolejowe
Polskie Koleje Państwowe oferuje linię Berlin-Poznań Pociąg Euronight JanKiepura z dworca kolejowego Berlin Hauptbahnhof (2.8 km od centrum miasta) i obsługuje dworzec kolejowy Poznan Glowny w dniu przyjazdu (1.1 km od centrum)
Deutsche Bahn obsługuje linię z Warszawa do Poznań z odjeżdżającym pociągiem EC 95 Warszawa Centralna dostać się do stacji kolejowej Poznan Glowny ( Polska)
Russian Railways tworzy połączenie kolejowe Berlin-Poznań Pociąg z dworca kolejowego Berlin Hauptbahnhof (2.8 km od centrum miasta) i obsługuje dworzec kolejowy Poznan Glowny w dniu przyjazdu (1.1 km od centrum)

Wszystkie rodzaje transportu Kraków Poznań

Na wycieczkę Kraków (Polska) do Poznań (Polska) z odległości 335 km można pożyczyć 4 rodzajów transportu, ewentualnie połączenie samolot, carpooling, autobus i/lub pociągi zgodnie z którym czas trwania podróży będzie znacząco różny,
Lot bezpośredni Kraków > Poznań będzie najszybszym sposobem dotarcia do celu.
Wyjście Kraków i przybyć wystarczająco wcześnie (co najmniej 2 godziny przed czasem odlotu) na lotnisku J. Paul II Balice International KRK 11 km, za odprawę bagażu na lot do Poznań (lotnisko w Lawica, Kod IATA: POZ) obsługiwany przez EuroLot.
Na Blablacar prawdopodobnie znajdziesz sterowniki dzielące swój pojazd na trasę Kraków-Poznań,
Żadna firma autobusowa nie pozwoli Ci wykonać Kraków-Poznań bez zmiany autobusów, musisz wziąć linie autobusowe Kraków-Berlin i Berlin-Poznań,
Wsiadasz do autobusu FlixBus lub IC Bus pod adresem Kraków, Autobus odwiezie Cię na dworzec autobusowyBerlin - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB) (9.3 km z Berlin, Niemcy). Proszę iść na dworzec autobusowyKrakow (od 0.5 km Kraków) nie później niż 15 minut przed godziną odlotu Berlin,Po przybyciu Berlin, weź inny autobus FlixBus, który zabierze Cię na dworzec autobusowy Poznań ( Polska).
Nie można przejść bezpośrednio z Kraków do Poznańbez zmian. Możesz wsiąść do pociąguWarszawa-Poznań i używać autobus dotrzeć do miejsca docelowego.
Trenuje EC 95 Deutsche Bahn do Poznań opuścić stację kolejową Warszawa Centralna do Warszawa, Przyjazd doPoznań będzie na stacji Poznan Glowny (1.1 km od środka).
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)