Podróżuj z Kraków do Praga

Zorganizuj swoją podróż z Kraków do Praga w pociąg, autobus, carpooling, samolot

Podróż zewnętrzna
(Podróż powrotna)
1
Poszukiwanie  
Reklama

1 możliwa opcja do przejścia Kraków do Praga w samolot, pociąg, samochód, autobus

  • Wprowadź daty podróży, aby znaleźć najlepsze dostępne oferty.
Kraków
Praga
/
/
  • Uzyskaj stawki

Podróżować Kraków Praga

Sposoby transportusamolot, carpooling, autobus, pociąg
dystans394 km
Linia bezpośredniatak

Jak przejść od Kraków do Praga?

Oferujemy 1 tras w pociąg, autobus, carpooling, samolot przygotować podróż Kraków Praga, Prezentowane podróże są klasyfikowane według wskaźnika wydajności (mierzonego według liczby zmian, szacowanego czasu trwania, odległości od lotniska do centrum miasta, które obsługuje ...). Będziesz mógł:
  • Sortuj wyniki według trybu transportu (pociąg, autobus, carpooling, samolot).
  • Uzyskaj ceny, godziny i czas trwania podróży Kraków Pragaklikając przycisk „Wyświetl ceny” i określając daty podróży oraz liczbę pasażerów. Uwaga: staramy się zebrać maksymalne stawki z różnych partnerskich witryn turystycznych, aby poinformować Cię w najlepszym razie, ale nie zawsze jest to możliwe.
  • Zlokalizuj miasta Kraków i Praga na mapie oraz na trasie Kraków Praga i różne punkty korespondencji (Dworzec autobusowy UAN Florenc Praha (Prague), Dworzec autobusowy Prague Main Railway Station, Lotnisko Prague Ruzyne, Stacja Praha-Libeň, Stacja Praha hl. n., ...) klikając przycisk „Szczegóły i mapa”.
  • Znajdź hotel w Praga

Którzy przewoźnicy podróżują między Kraków a Praga?

Firmy autobusowe
Operator autobusowy FlixBus zapewnia usługę autobusową z dworca autobusowego Krakow do Kraków i to z UAN Florenc Praha (Prague) ( Republika Czeska)
Hellö to operator, który pozwala podróżować po linii między miastem Brno (serwis na dworzec autobusowy Brno w 2 km od centrum) i miasta Praga gdzie autobus podwiezie cię na dworzec autobusowy UAN Florenc Praha (Prague) znajduje się około 1.5 km od centrum.
Firma autobusowa LEO Express obraca się z dworca autobusowego Brno Zvonařka do Brno i to z UAN Florenc Praha (Prague) ( Republika Czeska)
Firmy kolejowe
LEO Express oferuje linię Ostrava-Praga Pociąg z dworca kolejowego Ostrava hl. n. (2.4 km od centrum miasta) i obsługuje dworzec kolejowy Praha-Libeň w dniu przyjazdu (6 km od centrum)
Carpooling
W zależności od żądanej daty, Blablacar może oferować oferty do wykonania carpooling Kraków-Praga (395 km)
Linie lotnicze
Job Air wykonuje lot z lotniska Mosnov OSR znajduje się w 20 km centrum miasta Ostrava do Praga (przybycie na lotnisko w Prague Ruzyne PRG)
Czech Airlines zapewnia obrót z lotniska J. Paul II Balice International KRK (znajduje się na 11 km od środka Kraków, Polska) do Praga (obsługujący lotnisko w Prague Ruzyne PRG)

Wszystkie rodzaje transportu Kraków Praga

Na wycieczkę Kraków (Polska) do Praga (Republika Czeska) z odległości 394 km można pożyczyć 4 rodzajów transportu, ewentualnie połączenie samolot, carpooling, autobus i/lub pociągi zgodnie z którym czas trwania podróży będzie znacząco różny,
Masz szczęście, istnieje bezpośrednia linia autobusowa Kraków-Praga co jest często najbardziej ekonomicznym rozwiązaniem.
Wsiadasz do autobusu FlixBus pod adresem Kraków, Autobus odwiezie Cię na dworzec autobusowyUAN Florenc Praha (Prague) (1.5 km z Praga, Republika Czeska). Proszę iść na dworzec autobusowyKrakow (od 0.5 km Kraków) nie później niż 15 minut przed godziną odlotu Praga,
Na Blablacar prawdopodobnie znajdziesz sterowniki dzielące swój pojazd na trasę Kraków-Praga,
Lot bezpośredni Kraków > Praga będzie najszybszym sposobem dotarcia do celu.
Wyjście Kraków i przybyć wystarczająco wcześnie (co najmniej 2 godziny przed czasem odlotu) na lotnisku J. Paul II Balice International KRK 11 km, za odprawę bagażu na lot do Praga (lotnisko w Prague Ruzyne, Kod IATA: PRG) obsługiwany przez Czech Airlines.
Nie można przejść bezpośrednio z Kraków do Pragabez zmian. Możesz wsiąść do pociąguOstrava-Praga i używać autobus dotrzeć do miejsca docelowego.
Trenuje LEO Express do Praga opuścić stację kolejową Ostrava hl. n. do Ostrava, Przyjazd doPraga będzie na stacji Praha-Libeň (6 km od środka).
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)