Podróżuj z Kraków do Sztokholm

Zorganizuj swoją podróż z Kraków do Sztokholm w pociąg, autobus, carpooling, samolot

Podróż zewnętrzna
(Podróż powrotna)
1
Poszukiwanie  
Reklama

3 opcje do przejścia Kraków do Sztokholm w samolot, pociąg, samochód, autobus

  • Wybierz wybraną trasę
  • Wprowadź daty podróży, aby znaleźć najlepsze dostępne oferty.
1
Kraków
Sztokholm
  • Uzyskaj stawki
2
Kraków
Warszawa
Sztokholm
/
  • Uzyskaj stawki
3
Kraków
Oslo
Sztokholm
/
  • Uzyskaj stawki

Podróżować Kraków Sztokholm

Sposoby transportusamolot, carpooling, autobus, pociąg
dystans1037 km
Linia bezpośredniatak

Jak przejść od Kraków do Sztokholm?

Oferujemy 3 tras w pociąg, autobus, carpooling, samolot przygotować podróż Kraków Sztokholm, Prezentowane podróże są klasyfikowane według wskaźnika wydajności (mierzonego według liczby zmian, szacowanego czasu trwania, odległości od lotniska do centrum miasta, które obsługuje ...). Będziesz mógł:
  • Sortuj wyniki według trybu transportu (pociąg, autobus, carpooling, samolot).
  • Uzyskaj ceny, godziny i czas trwania podróży Kraków Sztokholmklikając przycisk „Wyświetl ceny” i określając daty podróży oraz liczbę pasażerów. Uwaga: staramy się zebrać maksymalne stawki z różnych partnerskich witryn turystycznych, aby poinformować Cię w najlepszym razie, ale nie zawsze jest to możliwe.
  • Zlokalizuj miasta Kraków i Sztokholm na mapie oraz na trasie Kraków Sztokholm i różne punkty korespondencji (Lotnisko Arlanda, Lotnisko Skavsta, Dworzec autobusowy Stockholm, Stacja Stockholm Centralstation, Lotnisko J. Paul II Balice International, ...) klikając przycisk „Szczegóły i mapa”.
  • Znajdź hotel w Sztokholm

Wszystkie rodzaje transportu Kraków Sztokholm

Na wycieczkę Kraków (Polska) do Sztokholm (Szwecja) z odległości 1037 km można pożyczyć 4 rodzajów transportu, ewentualnie połączenie samolot, carpooling, autobus i/lub pociągi zgodnie z którym czas trwania podróży będzie znacząco różny,
Lot bezpośredni Kraków > Sztokholm będzie najszybszym sposobem dotarcia do celu.
Wyjście Kraków i przybyć wystarczająco wcześnie (co najmniej 2 godziny przed czasem odlotu) na lotnisku J. Paul II Balice International KRK 11 km, za odprawę bagażu na lot do Sztokholm (lotnisko w Arlanda, Kod IATA: ARN) obsługiwany przez SAS - Scandinavian Airlines lub Ryanair.
Nawet jeśli podróż nie jest możliwa Kraków Sztokholm tylko autobusem, istnieją inne środki transportu (samolot], która zakończy podróż Oslo-Sztokholm,
Wsiadasz do autobusu Swebus lub FlixBus pod adresem Oslo, Autobus odwiezie Cię na dworzec autobusowyStockholm (0.5 km z Sztokholm, Szwecja). Proszę iść na dworzec autobusowyOslo (od 0.7 km Oslo) nie później niż 15 minut przed godziną odlotu Sztokholm,
Blablacar jest główną platformą carpoolingu w Europie, w której kierowcy mają Kraków-Warszawa może zabrać Cię jako pasażera i połącz się z podróżą w samolot na pokrycie całej podróży.
Nie można przejść bezpośrednio z Kraków do Sztokholmbez zmian. Możesz wsiąść do pociąguOslo-Sztokholm i używać samolot dotrzeć do miejsca docelowego.
Trenuje SJ do Sztokholm opuścić stację kolejową Oslo S do Oslo, Przyjazd doSztokholm będzie na stacji Stockholm Centralstation (0.5 km od środka).
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)