Podróżuj z Kraków do Wrocław

Zorganizuj swoją podróż z Kraków do Wrocław w autobus, carpooling, samolot

Podróż zewnętrzna
(Podróż powrotna)
1
Poszukiwanie  
Reklama

1 możliwa opcja do przejścia Kraków do Wrocław w samolot, samochód, autobus

  • Wprowadź daty podróży, aby znaleźć najlepsze dostępne oferty.
Kraków
Wrocław
/
/
  • Uzyskaj stawki

Podróżować Kraków Wrocław

Sposoby transportusamolot, carpooling, autobus
dystans236 km
Linia bezpośredniatak

Jak przejść od Kraków do Wrocław?

Oferujemy 1 tras w autobus, carpooling, samolot przygotować podróż Kraków Wrocław, Prezentowane podróże są klasyfikowane według wskaźnika wydajności (mierzonego według liczby zmian, szacowanego czasu trwania, odległości od lotniska do centrum miasta, które obsługuje ...). Będziesz mógł:
  • Sortuj wyniki według trybu transportu (autobus, carpooling, samolot).
  • Uzyskaj ceny, godziny i czas trwania podróży Kraków Wrocławklikając przycisk „Wyświetl ceny” i określając daty podróży oraz liczbę pasażerów. Uwaga: staramy się zebrać maksymalne stawki z różnych partnerskich witryn turystycznych, aby poinformować Cię w najlepszym razie, ale nie zawsze jest to możliwe.
  • Zlokalizuj miasta Kraków i Wrocław na mapie oraz na trasie Kraków Wrocław i różne punkty korespondencji (Dworzec autobusowy Wroclaw, Lotnisko Strachowice, Lotnisko J. Paul II Balice International, Dworzec autobusowy Krakow) klikając przycisk „Szczegóły i mapa”.
  • Znajdź hotel w Wrocław

Którzy przewoźnicy podróżują między Kraków a Wrocław?

Carpooling
W zależności od żądanej daty, Blablacar może oferować oferty do wykonania carpooling Kraków-Wrocław (236 km)
Linie lotnicze
LOT Polish Airlines leci z lotniska J. Paul II Balice International KRK znajduje się w 11 km centrum miasta Kraków do Warszawa (przybycie na lotnisko w Frederic Chopin WAW) i z lotniska Frederic Chopin WAW (znajduje się na 7.8 km od środka Warszawa, Polska) do Wrocław (obsługujący lotnisko w Strachowice WRO)
OLT Express zapewnia obrót z lotniska Frederic Chopin WAW znajduje się w 7.8 km centrum miasta Warszawa do Wrocław (przybycie na lotnisko w Strachowice WRO)
Ryanair obsługuje lot z lotniska Warsaw Modlin WMI (znajduje się na 35 km od środka Warszawa, Polska) do Wrocław (obsługujący lotnisko w Strachowice WRO)
Czech Airlines zapewnia łącze lotnicze z lotniska J. Paul II Balice International KRK znajduje się w 11 km centrum miasta Kraków do Praga (przybycie na lotnisko w Prague Ruzyne PRG)
Firmy autobusowe
Operator autobusowy LEO Express zapewnia usługę autobusową z dworca autobusowego Krakow do Kraków i to z Warszawa West ( Polska)
FlixBus to operator, który pozwala podróżować po liniach między miastem Kraków (serwis na dworzec autobusowy Krakow w 0.5 km od centrum) i miasta Praga gdzie autobus podwiezie cię na dworzec autobusowy UAN Florenc Praha (Prague) znajduje się około 1.5 km od centrum. i z dworca autobusowego UAN Florenc Praha (Prague) do Praga i to z Wroclaw ( Polska)

Wszystkie rodzaje transportu Kraków Wrocław

Na wycieczkę Kraków (Polska) do Wrocław (Polska) z odległości 236 km można pożyczyć 3 rodzajów transportu, ewentualnie połączenie samolot, carpooling i/lub autobusi zgodnie z którym czas trwania podróży będzie znacząco różny,
Na Blablacar prawdopodobnie znajdziesz sterowniki dzielące swój pojazd na trasę Kraków-Wrocław,
Żadne bezpośrednie loty nie pozwalają przejść do Wrocław od Kraków ale możliwe jest, aby podróż odbyła się tylko samolotem podczas lotów Kraków-Warszawa i Warszawa-Wrocław
Wyjście Kraków i przybyć wystarczająco wcześnie (co najmniej 2 godziny przed czasem odlotu) na lotnisku J. Paul II Balice International KRK 11 km, za odprawę bagażu na lot do Warszawa (lotnisko w Frederic Chopin, Kod IATA: WAW) obsługiwany przez LOT Polish Airlines.Z Warszawa, weź inny samolot z LOT Polish Airlines, OLT Express lub Ryanair, który cię zawiezie Strachowice (Wrocław, Polska).
Żadna firma autobusowa nie pozwoli Ci wykonać Kraków-Wrocław bez zmiany autobusów, musisz wziąć linie autobusowe Kraków-Warszawa i Warszawa-Wrocław,
Wsiadasz do autobusu LEO Express pod adresem Kraków, Autobus odwiezie Cię na dworzec autobusowyWarszawa West (3.7 km z Warszawa, Polska). Proszę iść na dworzec autobusowyKrakow (od 0.5 km Kraków) nie później niż 15 minut przed godziną odlotu Warszawa,Po przybyciu Warszawa, weź inny autobus FlixBus, który zabierze Cię na dworzec autobusowy Wrocław ( Polska).
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)