Podróżuj z Łódź do Doncaster

Zorganizuj swoją podróż z Łódź do Doncaster w pociąg, autobus, carpooling, samolot

Podróż zewnętrzna
(Podróż powrotna)
1
Poszukiwanie  
Reklama

3 opcje do przejścia Łódź do Doncaster w samolot, pociąg, samochód, autobus

  • Wybierz wybraną trasę
  • Wprowadź daty podróży, aby znaleźć najlepsze dostępne oferty.
1
Łódź
Nottingham
Doncaster
/
/
  • Uzyskaj stawki
2
Łódź
Londyn
Doncaster
/
/
  • Uzyskaj stawki
3
Łódź
Wrocław
Doncaster
/
  • Uzyskaj stawki

Podróżować Łódź Doncaster

Sposoby transportusamolot, carpooling, autobus, pociąg
dystans1399 km
Linia bezpośredniaNie

Jak przejść od Łódź do Doncaster?

Oferujemy 3 tras w pociąg, autobus, carpooling, samolot przygotować podróż Łódź Doncaster, Prezentowane podróże są klasyfikowane według wskaźnika wydajności (mierzonego według liczby zmian, szacowanego czasu trwania, odległości od lotniska do centrum miasta, które obsługuje ...). Będziesz mógł:
  • Sortuj wyniki według trybu transportu (pociąg, autobus, carpooling, samolot).
  • Uzyskaj ceny, godziny i czas trwania podróży Łódź Doncasterklikając przycisk „Wyświetl ceny” i określając daty podróży oraz liczbę pasażerów. Uwaga: staramy się zebrać maksymalne stawki z różnych partnerskich witryn turystycznych, aby poinformować Cię w najlepszym razie, ale nie zawsze jest to możliwe.
  • Zlokalizuj miasta Łódź i Doncaster na mapie oraz na trasie Łódź Doncaster i różne punkty korespondencji (Dworzec autobusowy Doncaster, Stacja Doncaster, Lotnisko Doncaster Sheffield, Lotnisko Lodz Lublinek, Dworzec autobusowy Łódź Kaliska) klikając przycisk „Szczegóły i mapa”.
  • Znajdź hotel w Doncaster

Którzy przewoźnicy podróżują między Łódź a Doncaster?

Linie lotnicze
Wizzair wykonuje lot z lotniska Lodz Lublinek LCJ znajduje się w 1.3 km centrum miasta Łódź do Londyn (przybycie na lotnisko w Luton LTN)
Ryanair zapewnia obrót z lotniska Lodz Lublinek LCJ (znajduje się na 1.3 km od środka Łódź, Polska) do Nottingham (obsługujący lotnisko w East Midlands EMA)
Firmy kolejowe
Hull Trains oferuje linię Londyn-Doncaster Pociąg z dworca kolejowego London Kings Cross (3.6 km od centrum miasta) i obsługuje dworzec kolejowy Doncaster w dniu przyjazdu (0.4 km od centrum)
Grand Central obsługuje linię z Londyn do Doncaster z odjeżdżającym pociągiem London Kings Cross dostać się do stacji kolejowej Doncaster (Anglia Zjednoczone Królestwo)
East Midlands Trains tworzy połączenie kolejowe Nottingham-Doncaster Pociąg z dworca kolejowego East Midlands Parkway (13 km od centrum miasta) i obsługuje dworzec kolejowy Doncaster w dniu przyjazdu (0.4 km od centrum)
East Coast oferuje linię z Londyn do Doncaster z odjeżdżającym pociągiem London Kings Cross dostać się do stacji kolejowej Doncaster (Anglia Zjednoczone Królestwo)
Carpooling
W zależności od żądanej daty, Blablacar może oferować oferty do wykonania carpooling Nottingham-Doncaster (64 km)
Firmy autobusowe
Operator autobusowy National Express zapewnia usługę autobusową z dworca autobusowego Nottingham do Nottingham i to z Doncaster (Anglia Zjednoczone Królestwo)
FlixBus to operator, który pozwala podróżować po linii między miastem Łódź (serwis na dworzec autobusowy Łódź Kaliska w 2.5 km od centrum) i miasta Wrocław gdzie autobus podwiezie cię na dworzec autobusowy Wroclaw znajduje się około 0.4 km od centrum.

Wszystkie rodzaje transportu Łódź Doncaster

Na wycieczkę Łódź (Polska) do Doncaster (Anglia, Zjednoczone Królestwo) z odległości 1399 km można pożyczyć 4 rodzajów transportu, ewentualnie połączenie samolot, carpooling, autobus i/lub pociągi zgodnie z którym czas trwania podróży będzie znacząco różny,
Żadne bezpośrednie loty nie pozwalają przejść do Doncaster od Łódź, Możesz wziąć lotŁódź-Nottingham następnie wykonaj resztę podróży w autobus,
Wyjście Łódź i przybyć wystarczająco wcześnie (co najmniej 2 godziny przed czasem odlotu) na lotnisku Lodz Lublinek LCJ 1.3 km, za odprawę bagażu na lot do Nottingham (lotnisko w East Midlands, Kod IATA: EMA) obsługiwany przez Ryanair.
Nie można przejść bezpośrednio z Łódź do Doncasterbez zmian. Możesz wsiąść do pociąguNottingham-Doncaster i używać samolot dotrzeć do miejsca docelowego.
Trenuje East Midlands Trains do Doncaster opuścić stację kolejową East Midlands Parkway do Nottingham, Przyjazd doDoncaster będzie na stacji Doncaster (0.4 km od środka).
Nawet jeśli podróż nie jest możliwa Łódź Doncaster tylko autobusem, istnieją inne środki transportu (samolot], która zakończy podróż Nottingham-Doncaster,
Wsiadasz do autobusu National Express pod adresem Nottingham, Autobus odwiezie Cię na dworzec autobusowyDoncaster (0.3 km z Doncaster, Zjednoczone Królestwo). Proszę iść na dworzec autobusowyNottingham (od 0.7 km Nottingham) nie później niż 15 minut przed godziną odlotu Doncaster,
Blablacar jest główną platformą carpoolingu w Europie, w której kierowcy mają Nottingham-Doncaster może zabrać Cię jako pasażera i połącz się z podróżą w samolot na pokrycie całej podróży.
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)