Podróżuj z Łódź do Edynburg

Zorganizuj swoją podróż z Łódź do Edynburg w pociąg, autobus, carpooling, samolot

Podróż zewnętrzna
(Podróż powrotna)
1
Poszukiwanie  
Reklama

3 opcje do przejścia Łódź do Edynburg w samolot, pociąg, samochód, autobus

  • Wybierz wybraną trasę
  • Wprowadź daty podróży, aby znaleźć najlepsze dostępne oferty.
1
Łódź
Edynburg
  • Uzyskaj stawki
2
Łódź
Londyn
Edynburg
/
/
  • Uzyskaj stawki
3
Łódź
Praga
Edynburg
/
  • Uzyskaj stawki

Podróżować Łódź Edynburg

Sposoby transportusamolot, carpooling, autobus, pociąg
dystans1549 km
Linia bezpośredniatak

Jak przejść od Łódź do Edynburg?

Oferujemy 3 tras w pociąg, autobus, carpooling, samolot przygotować podróż Łódź Edynburg, Prezentowane podróże są klasyfikowane według wskaźnika wydajności (mierzonego według liczby zmian, szacowanego czasu trwania, odległości od lotniska do centrum miasta, które obsługuje ...). Będziesz mógł:
  • Sortuj wyniki według trybu transportu (pociąg, autobus, carpooling, samolot).
  • Uzyskaj ceny, godziny i czas trwania podróży Łódź Edynburgklikając przycisk „Wyświetl ceny” i określając daty podróży oraz liczbę pasażerów. Uwaga: staramy się zebrać maksymalne stawki z różnych partnerskich witryn turystycznych, aby poinformować Cię w najlepszym razie, ale nie zawsze jest to możliwe.
  • Zlokalizuj miasta Łódź i Edynburg na mapie oraz na trasie Łódź Edynburg i różne punkty korespondencji (Lotnisko Edinburgh, Stacja Edinburgh Waverley, Stacja Haymarket (Edinburgh), Dworzec autobusowy Edinburgh, Lotnisko Lodz Lublinek, ...) klikając przycisk „Szczegóły i mapa”.
  • Znajdź hotel w Edynburg

Wszystkie rodzaje transportu Łódź Edynburg

Na wycieczkę Łódź (Polska) do Edynburg (Szkocja, Zjednoczone Królestwo) z odległości 1549 km można pożyczyć 4 rodzajów transportu, ewentualnie połączenie samolot, carpooling, autobus i/lub pociągi zgodnie z którym czas trwania podróży będzie znacząco różny,
Lot bezpośredni Łódź > Edynburg będzie najszybszym sposobem dotarcia do celu.
Wyjście Łódź i przybyć wystarczająco wcześnie (co najmniej 2 godziny przed czasem odlotu) na lotnisku Lodz Lublinek LCJ 1.3 km, za odprawę bagażu na lot do Edynburg (lotnisko w Edinburgh, Kod IATA: EDI) obsługiwany przez Ryanair lub Czech Airlines.
Nawet jeśli podróż nie jest możliwa Łódź Edynburg tylko autobusem, istnieją inne środki transportu (samolot], która zakończy podróż Łódź-Praga,
Wsiadasz do autobusu FlixBus pod adresem Łódź, Autobus odwiezie Cię na dworzec autobusowyUAN Florenc Praha (Prague) (1.5 km z Praga, Republika Czeska). Proszę iść na dworzec autobusowyŁódź Kaliska (od 2.5 km Łódź) nie później niż 15 minut przed godziną odlotu Praga,
Blablacar jest główną platformą carpoolingu w Europie, w której kierowcy mają Łódź-Praga może zabrać Cię jako pasażera i połącz się z podróżą w samolot na pokrycie całej podróży.
Nie można przejść bezpośrednio z Łódź do Edynburgbez zmian. Możesz wsiąść do pociąguLondyn-Edynburg i używać samolot dotrzeć do miejsca docelowego.
Trenuje East Coast do Edynburg opuścić stację kolejową London Kings Cross do Londyn, Przyjazd doEdynburg będzie na stacji Edinburgh Waverley (0.2 km od środka).
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)