Podróżuj z Łódź do Katowice

Zorganizuj swoją podróż z Łódź do Katowice w pociąg, autobus, carpooling

Podróż zewnętrzna
(Podróż powrotna)
1
Poszukiwanie  
Reklama

2 opcje do przejścia Łódź do Katowice w pociąg, samochód, autobus

  • Wybierz wybraną trasę
  • Wprowadź daty podróży, aby znaleźć najlepsze dostępne oferty.
1
Łódź
Katowice
/
  • Uzyskaj stawki
2
Łódź
Sosnowiec
Katowice
/
/
  • Uzyskaj stawki

Podróżować Łódź Katowice

Sposoby transportucarpooling, autobus, pociąg
dystans168 km
Linia bezpośredniatak

Jak przejść od Łódź do Katowice?

Oferujemy 2 tras w pociąg, autobus, carpooling przygotować podróż Łódź Katowice, Prezentowane podróże są klasyfikowane według wskaźnika wydajności (mierzonego według liczby zmian, szacowanego czasu trwania, odległości od lotniska do centrum miasta, które obsługuje ...). Będziesz mógł:
  • Sortuj wyniki według trybu transportu (pociąg, autobus, carpooling).
  • Uzyskaj ceny, godziny i czas trwania podróży Łódź Katowiceklikając przycisk „Wyświetl ceny” i określając daty podróży oraz liczbę pasażerów. Uwaga: staramy się zebrać maksymalne stawki z różnych partnerskich witryn turystycznych, aby poinformować Cię w najlepszym razie, ale nie zawsze jest to możliwe.
  • Zlokalizuj miasta Łódź i Katowice na mapie oraz na trasie Łódź Katowice i różne punkty korespondencji (Dworzec autobusowy Katowice, Stacja Katowice Glowny, Dworzec autobusowy Łódź Fabryczna) klikając przycisk „Szczegóły i mapa”.
  • Znajdź hotel w Katowice

Wszystkie rodzaje transportu Łódź Katowice

Na wycieczkę Łódź (Polska) do Katowice (Polska) z odległości 168 km można pożyczyć 3 rodzajów transportu, ewentualnie połączenie carpooling, autobus i/lub pociągi zgodnie z którym czas trwania podróży będzie znacząco różny,
Masz szczęście, istnieje bezpośrednia linia autobusowa Łódź-Katowice co jest często najbardziej ekonomicznym rozwiązaniem.
Wsiadasz do autobusu LEO Express pod adresem Łódź, Autobus odwiezie Cię na dworzec autobusowyKatowice (0.5 km z Katowice, Polska). Proszę iść na dworzec autobusowyŁódź Fabryczna (od 2.2 km Łódź) nie później niż 15 minut przed godziną odlotu Katowice,
Na Blablacar prawdopodobnie znajdziesz sterowniki dzielące swój pojazd na trasę Łódź-Katowice,
Nie można przejść bezpośrednio z Łódź do Katowicebez zmian. Możesz wsiąść do pociąguSosnowiec-Katowice i używać autobus dotrzeć do miejsca docelowego.
Trenuje Chopin Night Train ÖBB do Katowice opuścić stację kolejową Sosnowiec Glowny do Sosnowiec, Przyjazd doKatowice będzie na stacji Katowice Glowny (1 km od środka).

Którzy przewoźnicy podróżują między Łódź a Katowice?

Firmy autobusowe
Operator autobusowy LEO Express zapewnia usługę autobusową z dworca autobusowego Łódź Fabryczna do Łódź i to z Katowice ( Polska)
Carpooling
W zależności od żądanej daty, Blablacar może oferować oferty do wykonania carpooling Łódź-Katowice (169 km)
Firmy kolejowe
ÖBB oferuje linię Sosnowiec-Katowice Pociąg Chopin Night Train z dworca kolejowego Sosnowiec Glowny (1.8 km od centrum miasta) i obsługuje dworzec kolejowy Katowice Glowny w dniu przyjazdu (1 km od centrum)
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)