Podróżuj z Łódź do Kraków

Zorganizuj swoją podróż z Łódź do Kraków w autobus, carpooling, samolot

Podróż zewnętrzna
(Podróż powrotna)
1
Poszukiwanie  
Reklama

3 opcje do przejścia Łódź do Kraków w samolot, samochód, autobus

 • Wybierz wybraną trasę
 • Wprowadź daty podróży, aby znaleźć najlepsze dostępne oferty.
1
Łódź
Kraków
/
 • Uzyskaj stawki
2
Łódź
Warszawa
Kraków
/
/
/
 • Uzyskaj stawki
3
Łódź
Katowice
Kraków
/
/
 • Uzyskaj stawki

Podróżować Łódź Kraków

Sposoby transportusamolot, carpooling, autobus
dystans190 km
Linia bezpośredniatak

Jak można przejść Łódź do Kraków ?

Planujesz podróż z Łódź do Kraków i podobnie jak wielu podróżnych, szukasz najlepszego i najtańszego środka transportu między nimi Łódź Kraków? Zwykle nie jest to łatwe zadanie i będziesz musiał przeglądać wiele witryn, aby porównać wszystkie oferty.

Będziesz mógł za jednym razem wyszukać Vivanoda, swój multimodalny plan podróży w Europie, wszystkie ceny za loty, carpooling i autobusy podróżować do Kraków z Łódź Wpisz datę podróży do Kraków i Vivanoda wyświetli wszystkie oferty transportu. Aby zawęzić wyszukiwanie zgodnie z własnymi preferencjami, użyj dostępnych filtrów i opcji sortowania.

Aby dotrzeć do miejsca docelowego z Łódź, będziesz podróżować z LEO Express, LOT Polish Airlines, FlixBus lub Blablacar przez autobusy, carpooling lub loty,

Wszystkie rodzaje transportu Łódź Kraków

Przeczytaj więcej informacji o każdym środku transportu:

Carpool z Łódź do Kraków

Carpooling to najnowszy sposób podróżowania, dzieląc się swoją podróżą Łódź-Kraków z innymi podróżnikami szukającymi tej samej trasy. Ma to bardzo pozytywny wpływ na środowisko, ponieważ optymalizuje pojemność samochodu, a także pozwala oszczędzać pieniądze.

W przeciwieństwie do innych środków transportu, carsharing nie zapewnia podróżnym określonego rozkładu jazdy. Masz więc większe prawdopodobieństwo znalezienia Łódź-Kraków jeździ pięć dni przed datą podróży niż trzy miesiące. Jest to interesujące w przypadku ostatniej podróży do Kraków,

Łódź do Kraków autobus

Szukasz autobusu z Łódź do Kraków? Rzeczywiście istnieje bezpośrednia linia autobusowa, która obsługuje tę trasę.

Nadal możesz mieć wątpliwości Kraków autobusem. Oto kilka powodów, które mogą zachęcić Cię do autobusu Kraków,

 • Trenerzy obsługujący Łódź Kraków Linia jest w większości wyposażona w system klimatyzacji, który pozwoli ci podróżować w dobrych warunkach w gorące pory roku.
 • Prawie wszystkie autokary są wyposażone w połączenie Wi-Fi, które jest bardzo mile widziane w podróży 190 km z podróży.
 • Podróżowanie nowoczesnym autobusem jest bardziej przyjazne dla środowiska niż przejazdy samochodem. Ponadto drogaŁódź Kraków jest współdzielony przez inne pojazdy i do prowadzenia autobusu nie jest wymagana dodatkowa infrastruktura.

Z których firm autokarowych podróżować Łódź i Kraków?

Bezpośrednia linia obsługuje tylko firma autokarowa LEO Express Łódź Kraków,

LEO Express Łódź Kraków

Odjazdy dworców autobusowych w Łódź

Musisz dotrzeć do swojego Łódź zatrzymaj się między 15 minut a 30 minut, w zależności od przewoźnika, przed godziną odjazdu wskazaną na bilecie. Aby upewnić się co do miejsca docelowego autobusu, spójrz na przód:Kraków„należy wspomnieć. Na koniec przedstaw swój bilet personelowi TRENITALII, który pozwoli ci włożyć walizki do bagażnika, a następnie na pokład.

 • Łódź Fabryczna
 • Łódź Kaliska

Przyjazdy dworców autobusowych w Kraków

Gdy tylko autobus zatrzyma się na Kraków, upewnij się, że nic nie zostawiasz na swoim miejscu lub zapomniałeś bagażu rejestrowanego.

 • Krakow

Tanie loty z Łódź do Kraków

Które linie lotnicze obsługują loty dla Łódź Kraków wycieczka?

Miasta Łódź i Kraków nie są związane z lotem bezpośrednim, ale LOT Polish Airlines to linia lotnicza, do której możesz się udać Kraków,
LOT Polish Airlines Łódź Kraków

Lotnisko docelowe w Kraków

 • KRK J. Paul II Balice International

Którzy przewoźnicy podróżują między Łódź a Kraków?

Firmy autobusowe
Operator autobusowy LEO Express zapewnia usługę autobusową z dworca autobusowego Łódź Fabryczna do Łódź i to z Krakow ( Polska)
FlixBus to operator, który pozwala podróżować po linii między miastem Katowice (serwis na dworzec autobusowy Katowice w 0.5 km od centrum) i miasta Kraków gdzie autobus podwiezie cię na dworzec autobusowy Krakow znajduje się około 0.5 km od centrum.
Carpooling
W zależności od żądanej daty, Blablacar może oferować oferty do wykonania carpooling Łódź-Kraków (191 km)
Linie lotnicze
LOT Polish Airlines wykonuje lot z lotniska Frederic Chopin WAW znajduje się w 7.8 km centrum miasta Warszawa do Kraków (przybycie na lotnisko w J. Paul II Balice International KRK)
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)