Podróżuj z Łódź do Praga

Zorganizuj swoją podróż z Łódź do Praga w pociąg, autobus, carpooling, samolot

Podróż zewnętrzna
(Podróż powrotna)
1
Poszukiwanie  
Reklama

1 możliwa opcja do przejścia Łódź do Praga w samolot, pociąg, samochód, autobus

  • Wprowadź daty podróży, aby znaleźć najlepsze dostępne oferty.
Łódź
Praga
/
/
  • Uzyskaj stawki

Podróżować Łódź Praga

Sposoby transportusamolot, carpooling, autobus, pociąg
dystans399 km
Linia bezpośredniatak

Jak można przejść Łódź do Praga ?

Praga jest kolejnym miejscem na wakacje, ale zastanawiasz się, jak tam pojechać i jak można uzyskać najtańsze Łódź do Praga oferty transportu? Zwykle nie jest to łatwe zadanie i będziesz musiał przeglądać wiele witryn, aby porównać wszystkie oferty.

Dzięki multimodalnej wyszukiwarce Vivanoda znajdziesz na tej samej stronie wszystkie ceny biletów autobusy, carpooling, pociągi i loty dostać się do Praga, Wpisz datę podróży do Praga i Vivanoda wyświetli wszystkie oferty transportu. Do wyboru są opcje sortowania i filtry, aby zawęzić wyszukiwanie.

Aby dotrzeć do miejsca docelowego z Łódź, będziesz podróżować z Blablacar, LEO Express, LEO Express, FlixBus, LOT Polish Airlines, Hellö, Deutsche Bahn lub Russian Railways przez autobusy, carpooling, pociągi lub loty,

Wszystkie rodzaje transportu Łódź Praga

Na wycieczkę Łódź (Polska) do Praga (Republika Czeska) z odległości 399 km można pożyczyć 4 rodzajów transportu, ewentualnie połączenie samolot, carpooling, autobus i/lub pociągi zgodnie z którym czas trwania podróży będzie znacząco różny,
Masz szczęście, istnieje bezpośrednia linia autobusowa Łódź-Praga co jest często najbardziej ekonomicznym rozwiązaniem.
Wsiadasz do autobusu FlixBus pod adresem Łódź, Autobus odwiezie Cię na dworzec autobusowyUAN Florenc Praha (Prague) (1.5 km z Praga, Republika Czeska). Proszę iść na dworzec autobusowyŁódź Kaliska (od 2.5 km Łódź) nie później niż 15 minut przed godziną odlotu Praga,
Na Blablacar prawdopodobnie znajdziesz sterowniki dzielące swój pojazd na trasę Łódź-Praga,
Lot bezpośredni Łódź > Praga będzie najszybszym sposobem dotarcia do celu.
Wyjście Łódź i przybyć wystarczająco wcześnie (co najmniej 2 godziny przed czasem odlotu) na lotnisku Lodz Lublinek LCJ 1.3 km, za odprawę bagażu na lot do Praga (lotnisko w Prague Ruzyne, Kod IATA: PRG) obsługiwany przez Czech Airlines.
Nie można przejść bezpośrednio z Łódź do Pragabez zmian. Możesz wsiąść do pociąguOstrava-Praga i używać autobus dotrzeć do miejsca docelowego.
Trenuje LEO Express do Praga opuścić stację kolejową Ostrava Svinov do Ostrava, Przyjazd doPraga będzie na stacji Praha-Libeň (6 km od środka).
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)