Podróżuj z Łódź do Szczecin

Zorganizuj swoją podróż z Łódź do Szczecin w pociąg, autobus, carpooling

Podróż zewnętrzna
(Podróż powrotna)
1
Poszukiwanie  
Reklama

2 opcje do przejścia Łódź do Szczecin w pociąg, samochód, autobus

  • Wybierz wybraną trasę
  • Wprowadź daty podróży, aby znaleźć najlepsze dostępne oferty.
1
Łódź
Szczecin
  • Uzyskaj stawki
2
Łódź
Berlin
Szczecin
/
/
/
  • Uzyskaj stawki

Podróżować Łódź Szczecin

Sposoby transportucarpooling, autobus, pociąg
dystans381 km
Linia bezpośredniatak

Jak podróżować z Łódź do Szczecin ?

Szczecin jest kolejnym miejscem na wakacje, ale zastanawiasz się, jak tam pojechać i jak można uzyskać najtańsze Łódź do Szczecin oferty transportu? Przeglądanie kilku stron internetowych w celu uzyskania prostych informacji i rezerwacji podróży jest zawsze bardzo nużące.

Będziesz mógł za jednym razem wyszukać Vivanoda, swój multimodalny plan podróży w Europie, wszystkie ceny za pociągi, carpooling i autobusy podróżować do Szczecin z Łódź Wpisz daty podróży do Szczecin wtedy Vivanoda zrobi resztę. Uściślij, filtruj, sortuj zgodnie z preferencjami podróży, a następnie wybierz Łódź - Szczecin oferta, która najbardziej Ci odpowiada.

Aby dotrzeć do miejsca docelowego z Łódź, będziesz podróżować z Blablacar, IC Bus, Deutsche Bahn lub FlixBus przez autobusy, carpooling lub pociągi,

Wszystkie rodzaje transportu Łódź Szczecin

Na wycieczkę Łódź (Polska) do Szczecin (Polska) z odległości 381 km można pożyczyć 3 rodzajów transportu, ewentualnie połączenie carpooling, autobus i/lub pociągi zgodnie z którym czas trwania podróży będzie znacząco różny,
Na Blablacar prawdopodobnie znajdziesz sterowniki dzielące swój pojazd na trasę Łódź-Szczecin,
Żadna firma autobusowa nie pozwoli Ci wykonać Łódź-Szczecin bez zmiany autobusów, musisz wziąć linie autobusowe Łódź-Berlin i Berlin-Szczecin,
Wsiadasz do autobusu FlixBus pod adresem Łódź, Autobus odwiezie Cię na dworzec autobusowyBerlin - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB) (9.3 km z Berlin, Niemcy). Proszę iść na dworzec autobusowyLodz (od 2.6 km Łódź) nie później niż 15 minut przed godziną odlotu Berlin,Po przybyciu Berlin, weź inny autobus IC Bus, który zabierze Cię na dworzec autobusowy Szczecin ( Polska).
Nie można przejść bezpośrednio z Łódź do Szczecinbez zmian. Możesz wsiąść do pociąguBerlin-Szczecin i używać autobus dotrzeć do miejsca docelowego.
Trenuje RB66 Deutsche Bahn do Szczecin opuścić stację kolejową Berlin-Gesundbrunnen do Berlin, Przyjazd doSzczecin będzie na stacji Szczecin, Glowny (1.2 km od środka).

Którzy przewoźnicy podróżują między Łódź a Szczecin?

Carpooling
W zależności od żądanej daty, Blablacar może oferować oferty do wykonania carpooling Łódź-Szczecin (382 km)
Firmy kolejowe
Deutsche Bahn oferuje linię Berlin-Szczecin Pociąg RB66 z dworca kolejowego Berlin-Gesundbrunnen (3.3 km od centrum miasta) i obsługuje dworzec kolejowy Szczecin, Glowny w dniu przyjazdu (1.2 km od centrum)
Firmy autobusowe
Operator autobusowy FlixBus zapewnia usługę autobusową z dworca autobusowego Lodz do Łódź i to z Berlin - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB) (Berlin Niemcy)
IC Bus to operator, który pozwala podróżować po linii między miastem Berlin (serwis na dworzec autobusowy Berlin - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB) w 9.3 km od centrum) i miasta Szczecin gdzie autobus podwiezie cię na dworzec autobusowy Szczecin znajduje się około 0.9 km od centrum.
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)