Podróżuj z Łódź do Wrocław

Zorganizuj swoją podróż z Łódź do Wrocław w autobus, carpooling, samolot

Podróż zewnętrzna
(Podróż powrotna)
1
Poszukiwanie  
Reklama

3 opcje do przejścia Łódź do Wrocław w samolot, samochód, autobus

 • Wybierz wybraną trasę
 • Wprowadź daty podróży, aby znaleźć najlepsze dostępne oferty.
1
Łódź
Wrocław
/
 • Uzyskaj stawki
2
Łódź
Warszawa
Wrocław
/
/
/
 • Uzyskaj stawki
3
Łódź
Praga
Wrocław
/
/
/
 • Uzyskaj stawki

Podróżować Łódź Wrocław

Sposoby transportusamolot, carpooling, autobus
dystans184 km
Linia bezpośredniatak

Jak podróżować z Łódź do Wrocław ?

Planujesz podróż z Łódź do Wrocław i podobnie jak wielu podróżnych, szukasz najlepszego i najtańszego środka transportu między nimi Łódź Wrocław? Przeglądanie kilku stron internetowych w celu uzyskania prostych informacji i rezerwacji podróży jest zawsze bardzo nużące.

Będziesz mógł za jednym razem wyszukać Vivanoda, swój multimodalny plan podróży w Europie, wszystkie ceny za loty, carpooling i autobusy podróżować do Wrocław z Łódź Musisz tylko podać datę wyjazdu do Wrocław pozwól Vivanoda szukać ciebie. Uściślij, filtruj, sortuj zgodnie z preferencjami podróży, a następnie wybierz Łódź - Wrocław oferta, która najbardziej Ci odpowiada.

Aby dotrzeć do miejsca docelowego z Łódź, będziesz podróżować z LEO Express, Blablacar, OLT Express, FlixBus, LOT Polish Airlines, Ryanair lub Czech Airlines przez autobusy, carpooling lub loty,

Wszystkie rodzaje transportu Łódź Wrocław

Jeśli wybrałeś już środek transportu, którym chcesz podróżować, przejdź bezpośrednio do dedykowanej sekcji:

Łódź do Wrocław autobus

Jeśli szukasz połączenia autobusowego z Łódź do Wrocław, masz szczęście, ponieważ faktycznie istnieje usługa bezpośrednia.

Jadąc autobusem z Łódź do Wrocław może nie być dla ciebie tak oczywiste. Aby zachęcić Cię do autobusu Wrocław, oto kilka argumentów, które cię przekonają.

 • Prawie wszystkie autokary są wyposażone w połączenie Wi-Fi, które jest bardzo mile widziane w podróży 184 km z podróży.
 • Flota autokarów FlixBus jest nowa, a zatem bardziej ekologiczna niż carpooling. Od czasuŁódź Wrocław droga była już budowana od dawna, autobusy nie wymagają dodatkowej infrastruktury, która zniekształca krajobraz.
 • Latem zapomnij o fali upałów dzięki klimatyzacji prawie we wszystkich Łódź Wrocław autokary są wyposażone w.

Przystanki autobusowe Łódź

Musisz dotrzeć do swojego Łódź zatrzymaj się między 15 minut a 30 minut, w zależności od przewoźnika, przed godziną odjazdu wskazaną na bilecie. Aby upewnić się co do miejsca docelowego autobusu, spójrz na przód:Wrocław„należy wspomnieć. Na koniec przedstaw swój bilet personelowi TRENITALII, który pozwoli ci włożyć walizki do bagażnika, a następnie na pokład.

 • Łódź Fabryczna
 • Łódź Kaliska

Przyjazdy dworców autobusowych w Wrocław

Gdy tylko autobus zatrzyma się na Wrocław, upewnij się, że nic nie zostawiasz na swoim miejscu lub zapomniałeś bagażu rejestrowanego.

 • Wroclaw

Firmy autokarowe w Internecie Łódź Wrocław wycieczka

FlixBus jest jedyną firmą autobusową, która obsługuje bezpośrednie linie autobusowe Łódź Wrocław,

FlixBus Łódź Wrocław

Carpool z Łódź do Wrocław

Wspólny przejazd to nowy sposób podróżowania, umożliwiający dzielenie się Łódź-Wrocław przejazdy samochodem z innymi. Ma to bardzo pozytywny wpływ na środowisko, ponieważ optymalizuje pojemność samochodu, a także pozwala oszczędzać pieniądze.

Kiedy masz zamiar zarezerwować Łódź-Wrocław jeździć, możesz wysłać wiadomość do kierowcy, jeśli potrzebujesz innych informacji (miejsce odbioru, czas, bagaż ...). Nie musisz przejmować się ceną po podróży, wszystko jest płacone online, gdy rezerwujesz podróż.

Tanie loty z Łódź do Wrocław

Które linie lotnicze obsługują loty dla Łódź Wrocław wycieczka?

Liczymy 4 linii lotniczych, które planują bezpośrednie połączenie między lotniskiem Łódź i jeden z Wrocław: Ryanair, LOT Polish Airlines, OLT Express i Czech Airlines.
Ryanair Łódź WrocławLOT Polish Airlines Łódź WrocławOLT Express Łódź WrocławCzech Airlines Łódź Wrocław

Lotnisko odlotu w Łódź

 • LCJ Lodz Lublinek

Lotnisko docelowe w Wrocław

 • WRO Strachowice

 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)