Podróżuj z Lozanna do Saint-Etienne

Zorganizuj swoją podróż z Lozanna do Saint-Etienne w pociąg, autobus, carpooling

Podróż zewnętrzna
(Podróż powrotna)
1
Poszukiwanie  
Reklama

2 opcje do przejścia Lozanna do Saint-Etienne w pociąg, samochód, autobus

  • Wybierz wybraną trasę
  • Wprowadź daty podróży, aby znaleźć najlepsze dostępne oferty.
1
Lozanna
Saint-Etienne
/
  • Uzyskaj stawki
2
Lozanna
Lyon
Saint-Etienne
/
/
/
/
  • Uzyskaj stawki

Podróżować Lozanna Saint-Etienne

Sposoby transportucarpooling, autobus, pociąg
dystans211 km
Linia bezpośredniatak

Jak podróżować z Lozanna do Saint-Etienne ?

Wybrałeś Saint-Etienne jako miejsce na następne wakacje lub weekend, ale nie wiesz, jak się tam dostać Lozanna i jak znaleźć najlepsze Lozanna do Saint-Etienne oferty transportu? Przeglądanie kilku stron internetowych w celu uzyskania prostych informacji i rezerwacji podróży jest zawsze bardzo nużące.

Będziesz mógł za jednym razem wyszukać Vivanoda, swój multimodalny plan podróży w Europie, wszystkie ceny za pociągi, carpooling i autobusy podróżować do Saint-Etienne z Lozanna Wpisz daty podróży do Saint-Etienne wtedy Vivanoda zrobi resztę. Do wyboru są opcje sortowania i filtry, aby zawęzić wyszukiwanie.

Będziesz głównie korzystać z pociągi, carpooling i autobusy TGV Lyria, FlixBus, SNCF, Blablacar, OUIBUS lub ALSA do osiągnięcia Saint-Etienne,

Wszystkie rodzaje transportu Lozanna Saint-Etienne

Na wycieczkę Lozanna (Szwajcaria) do Saint-Etienne (Rhône-Alpes, Francja) z odległości 211 km można pożyczyć 3 rodzajów transportu, ewentualnie połączenie carpooling, autobus i/lub pociągi zgodnie z którym czas trwania podróży będzie znacząco różny,
Masz szczęście, istnieje bezpośrednia linia autobusowa Lozanna-Saint-Etienne co jest często najbardziej ekonomicznym rozwiązaniem.
Wsiadasz do autobusu ALSA pod adresem Lozanna, Autobus odwiezie Cię na dworzec autobusowySaint Etienne (1 km z Saint-Etienne, Francja). Proszę iść na dworzec autobusowyLausanne Route des Plaines-du-Loup (od 2 km Lozanna) nie później niż 15 minut przed godziną odlotu Saint-Etienne,
Na Blablacar prawdopodobnie znajdziesz sterowniki dzielące swój pojazd na trasę Lozanna-Saint-Etienne,
Nie można przejść bezpośrednio z Lozanna do Saint-Etienne pociągiem bez zmian, ale pociągi kursują po liniach Lozanna-Lyon i Lyon-Saint-Etienne pozwalając na całą podróż tylko pociągiem.
Trenuje TGV Lyria TGV Lyria do Lyon opuścić stację kolejową Lausanne do Lozanna, Przyjazd doLyon będzie na stacji Lyon-Part-Dieu (2.1 km od środka).Konieczna jest korespondencja lub zmiana Lyon gdzie odjeżdża pociąg TGV lub TER obsługiwany przez SNCF Saint-Etienne,

Którzy przewoźnicy podróżują między Lozanna a Saint-Etienne?

Firmy kolejowe
TGV Lyria oferuje linię Lozanna-Lyon Pociąg TGV Lyria z dworca kolejowego Lausanne (0.4 km od centrum miasta) i obsługuje dworzec kolejowy Lyon-Part-Dieu w dniu przyjazdu (2.1 km od centrum)
SNCF obsługuje linię z Lyon do Saint-Etienne z odjeżdżającym pociągiem TER Lyon-Part-Dieu dostać się do stacji kolejowej St-Étienne-Bellevue (Rhône-Alpes Francja)
Firmy autobusowe
Operator autobusowy ALSA zapewnia usługę autobusową z dworca autobusowego Lausanne Route des Plaines-du-Loup do Lozanna i to z Saint Etienne (Rhône-Alpes Francja)
FlixBus to operator, który pozwala podróżować po liniach między miastem Lozanna (serwis na dworzec autobusowy Lausanne Route des Plaines-du-Loup w 2 km od centrum) i miasta Lyon gdzie autobus podwiezie cię na dworzec autobusowy Lyon znajduje się około 2.1 km od centrum. i z dworca autobusowego Lyon do Lyon i to z Saint Etienne (Rhône-Alpes Francja)
Firma autobusowa OUIBUS obraca się między miastem Lyon (serwis na dworzec autobusowy Lyon Aéroport w 20 km od centrum) i miasta Saint-Etienne gdzie autobus podwiezie cię na dworzec autobusowy Saint-Étienne znajduje się około 1.2 km od centrum.
Carpooling
W zależności od żądanej daty, Blablacar może oferować oferty do wykonania carpooling Lozanna-Saint-Etienne (212 km)
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)