Podróżuj z Lublin do Katowice

Zorganizuj swoją podróż z Lublin do Katowice w pociąg, autobus, carpooling, samolot

Podróż zewnętrzna
(Podróż powrotna)
1
Poszukiwanie  
Reklama

2 opcje do przejścia Lublin do Katowice w samolot, pociąg, samochód, autobus

  • Wybierz wybraną trasę
  • Wprowadź daty podróży, aby znaleźć najlepsze dostępne oferty.
1
Lublin
Katowice
/
  • Uzyskaj stawki
2
Lublin
Warszawa
Katowice
/
/
  • Uzyskaj stawki

Podróżować Lublin Katowice

Sposoby transportusamolot, carpooling, autobus, pociąg
dystans272 km
Linia bezpośredniatak

Jak przejść od Lublin do Katowice?

Oferujemy 2 tras w pociąg, autobus, carpooling, samolot przygotować podróż Lublin Katowice, Prezentowane podróże są klasyfikowane według wskaźnika wydajności (mierzonego według liczby zmian, szacowanego czasu trwania, odległości od lotniska do centrum miasta, które obsługuje ...). Będziesz mógł:
  • Sortuj wyniki według trybu transportu (pociąg, autobus, carpooling, samolot).
  • Uzyskaj ceny, godziny i czas trwania podróży Lublin Katowiceklikając przycisk „Wyświetl ceny” i określając daty podróży oraz liczbę pasażerów. Uwaga: staramy się zebrać maksymalne stawki z różnych partnerskich witryn turystycznych, aby poinformować Cię w najlepszym razie, ale nie zawsze jest to możliwe.
  • Zlokalizuj miasta Lublin i Katowice na mapie oraz na trasie Lublin Katowice i różne punkty korespondencji (Lotnisko Pyrzowice, Stacja Katowice Glowny, Dworzec autobusowy Katowice, Lotnisko Lublin) klikając przycisk „Szczegóły i mapa”.
  • Znajdź hotel w Katowice

Wszystkie rodzaje transportu Lublin Katowice

Na wycieczkę Lublin (Polska) do Katowice (Polska) z odległości 272 km można pożyczyć 4 rodzajów transportu, ewentualnie połączenie samolot, carpooling, autobus i/lub pociągi zgodnie z którym czas trwania podróży będzie znacząco różny,
Na Blablacar prawdopodobnie znajdziesz sterowniki dzielące swój pojazd na trasę Lublin-Katowice,
Żadne bezpośrednie loty nie pozwalają przejść do Katowice od Lublin ale możliwe jest, aby podróż odbyła się tylko samolotem podczas lotów Lublin-Warszawa i Warszawa-Katowice
Wyjście Lublin i przybyć wystarczająco wcześnie (co najmniej 2 godziny przed czasem odlotu) na lotnisku Lublin LUZ 11 km, za odprawę bagażu na lot do Warszawa (lotnisko w Frederic Chopin, Kod IATA: WAW) obsługiwany przez EuroLot.Z Warszawa, weź inny samolot z LOT Polish Airlines, który cię zawiezie Pyrzowice (Katowice, Polska).
Nie można przejść bezpośrednio z Lublin do Katowicebez zmian. Możesz wsiąść do pociąguWarszawa-Katowice i używać samolot dotrzeć do miejsca docelowego.
Trenuje Chopin Night Train ÖBB do Katowice opuścić stację kolejową Warszawa Zachodnia do Warszawa, Przyjazd doKatowice będzie na stacji Katowice Glowny (1 km od środka).
Nawet jeśli podróż nie jest możliwa Lublin Katowice tylko autobusem, istnieją inne środki transportu (samolot], która zakończy podróż Warszawa-Katowice,
Wsiadasz do autobusu LEO Express pod adresem Warszawa, Autobus odwiezie Cię na dworzec autobusowyKatowice (0.5 km z Katowice, Polska). Proszę iść na dworzec autobusowyWarszawa Lotnisko Chopina (od 7.2 km Warszawa) nie później niż 15 minut przed godziną odlotu Katowice,

Którzy przewoźnicy podróżują między Lublin a Katowice?

Linie lotnicze
EuroLot wykonuje lot z lotniska Lublin LUZ znajduje się w 11 km centrum miasta Lublin do Warszawa (przybycie na lotnisko w Frederic Chopin WAW)
LOT Polish Airlines zapewnia obrót z lotniska Frederic Chopin WAW (znajduje się na 7.8 km od środka Warszawa, Polska) do Katowice (obsługujący lotnisko w Pyrzowice KTW)
Carpooling
W zależności od żądanej daty, Blablacar może oferować oferty do wykonania carpooling Lublin-Katowice (273 km)
Firmy kolejowe
ÖBB oferuje linię Warszawa-Katowice Pociąg Chopin Night Train z dworca kolejowego Warszawa Zachodnia (3.4 km od centrum miasta) i obsługuje dworzec kolejowy Katowice Glowny w dniu przyjazdu (1 km od centrum)
Firmy autobusowe
Operator autobusowy LEO Express zapewnia usługę autobusową z dworca autobusowego Warszawa Lotnisko Chopina do Warszawa i to z Katowice ( Polska)
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)